Golf 8 ne zaman gelecek?

Makyaj operasyonu yapılalı daha 1,5 yıl anca oldu., Mk8 2019 yılı sonundan önce tanıtılmayacaktır., Aracın üretime girmesi ve Türkiye'de satışa sunulması 2020 Nisan ayını bulacaktır., Kısacası Mk8 için biraz daha beklemek gerekecek

220-230 cok iyimser hocam.suan 1.0 dsg 213bin tl ye vardi.kur yukselince minimum baslangic 250 olur

Bazı spy fotoğraflar yansıdı, kesin olmamakla birlikte muhtemel Golf 8

e97ylr8bb0et-8538605906589812938.jpg

urzyu3ubm6o6-1872432247179300606.jpg

golf-spyshots-8463049886574433906.jpg

Telefondan görünmüyor çok mersk ettim.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3d render gibi geldi bana fake olma ihtimali çok yüksek bu görüntülerin

kopyala / yapıştır ruhu devam gibi

golf 4 efsane kasa... (30 yıldır kırılamayan atletizm dünya rekoru gibi bi 30 yılı daha var gibi ?)

golf 7 baba kasa...  durumu aynen devam edecek sanki

zaten ne kadar az radikal değişiklik o kadar az gaza gelme/dürtü uyandıracak insanlıkta

bi dünya ötv ve kdv ödememek için kendimize geçerli sebebler arıyorsak? 

0,25 arttırımlı  bu golf mk7,75 kasa golfler bizi eskisiyle devama zorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu resimler cok dolaşıyor şuan her yerde golf 8 olacağını söylüyorlar umarım böyle bi kasa cıkartıp kendilerini rezil etmezler eğer bu kasayı cıkartırlarsa Golf 7 Ve 7.5 Efsane kasalardan olacak herkes 7 7.5 Cökecek hatta değerleri bile artabilir tıpkı İ30 Yaptıkları gibi İ30 Son kasası rezalet durumdayken 2015-2016 kasaları gelmiş geçmiş en iyi tasarımdı ümit ediyorum golfüde o şekilde yapmazlar 

B sütunundan arkası 308'e benziyo :)

Ön-arka far tasarımı güzel bence :)

Gerçekte de böyle olsa kötü olmaz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
hacim olarak büyüyecek dendi burda aynı gibi ben de bu resimin fake olduğunu düşünüyorum

he arka stoplar ve golf yazısı cok buyuk ıhtımal doğru

@Inter61mk 7 de olmayan golf 6  kaslarının yarısını golf 8 e aktarsalar araç vucut yapmış olarak çıkar karşımıza zaten.

hadi yeni çizim yapmamakta ısrar edecekler golf 7,5 üzerinde  biraz rötüş la geçiştireceklerse de yanında biraz ekmek yedirseler araç zaten şişecek kas yapacak

2019 Haziran Ay i sonrası ülkemize yavaş yavaş giriş yapacağı bilgisine ulaşmıştım bende. Ülkedeki Ekonomi ve Otomotiv şirketlerinin finansal yapılarına bağlı olarak biraz daha zaman alması muhtemel.
Şahsi Fikrim Golf 8 in çok iddialı olacağı... Benim Beklentim bu şekilde umarım Hayal kırıklığı yaşatmazlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben göremedim hala tapatalkta sorun var galiba.

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yahu arkadaşlar inanılır gibi değil şu fotoların fake olduğunu anlayamıyor musunuz.....?  O kadar bariz ki fake olduğu amatör bir grafik tasarımcısı işi..,

@Savatage Hocam kopyala/yapıştır ruhunu beğenmiyorsanız Golf sizin aracınız değil., Bu araba 44 yıldır ufak tefek değişikler hariç bu mantıkla üretiliyor., Yarım asırdır geleneksel tasarım çizgisinden ödün vermeyen bir araba için yenilikçi, abuk-subuk, çakma uzay mekiğine benzeyen bir tasarım bekleyemesiniz., Eğer böyle bir beklentisi olan varsa Japon ve Kore araçları bu mantığın ürünü...

Geri
Üst Alt