Golf 7,5 Makyajlı Kasa Dinamik Viraj Aydınlatmalı Led Mid Ön Far Hk

@bf417 Ayrıca zaten değişim için karar verme yetkisi de servisin kendisinde değildir., Servis sıkıntıyı farların resimlerini çekerek Doğuş Oto merkeze bildirir (bildirmekle yükümlüdür)., Yani kararı verecek olan servis değil distribütör firma olan doğuş oto 'nun bu işlere bakın departmanı dır.

Benim aracım da 2015 model. Merceğin lekelenmesinden bende şikayetçiydim. Firmaya da çok şikayet gelmiş olacak ki xxx koda sahip farları, güncellenmiş yyy koda sahip farlarla değiştiriyorlardı. ( kodları hatırlamadığım için böyle yazdım. Biraz araştırırsanız forumda yazıları vardı , telefon ile yazdığım için konuların linkini atamıyorum ) 

Son resimde belli oluyor mercekler lekelenmiş., Servis ile görüşmenizi değişim talebinde bulunmanızı, bu sorunun kronik olduğunu., farların revizyona gittiğini söyleyiniz., bunun garanti ile veya aracın servis bakımlı olmasıyla alakası yoktur., Sırf bu sebeb yüzünden farlar revizyona gitti ve farların parça kodu bile değişti;

Eski kusurlu Bi-Xenon Basic farlar;

5G1 941 031 (sol)

5G1 941 032 (sağ)

Yeni seri revizyona gitmiş Bi-Xenon Basic farlar;

5G1 941 039 (sol)

5G1 941 040 (sağ)

İlgili konuyu okuyunuz en az 30-40 arkadaşımız farlarını ücretsiz değiştirdi., içlerinden bazıları garantisi bitmiş olan veya iyi niyet garantisi olmayan arkadaşlarımızda değişim yaptı;

Geri
Üst Alt