LED Stop Lambaları ve LED arka plaka aydınlatması

Chnzyrt dedi:
Öncesi

faefbe86381b6fdad5d26811a292f555.jpg

Sonrası

b2fe5a0a69f4591c9336017e4d4ab4e9.jpg

ab259ee92b100b0c678c54ac19145dc2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli Hocam;

Hayırlı olsun.

Maşallah güzel görünüyor.

Led aydınlatmalar gündüz gözüyle etkili olduğundan daha fazla gece etkili ışıl ışıl görüntüsüyle göz alıcı oluyor

Sanırım kodlamayla bagaj kapağı üzerindekileri de açtırabiliyorduk.

Üstad Muhammed Hocama başvurmalı hemen @MSE

Sizden bir ricam olacak aracınızın spoileri dikkatimi çekti.

Nereden nasıl, ne kadara yaptırdığınızı da detay fotoğraflarla birlikte paylaşır mısınız bu konuya :

http://www.golftutkusu.com/modifiye-retrofit/bagaj-ustu-tavan-spoileri-secenekleri/msg32914/#msg32914

Moderatör tarafında düzenlendi:

silvershadow dedi:
Değerli Hocam;

Hayırlı olsun.

Led aydınlatmalar gündüz gözüyle etkili olduğundan daha fazla gece etkili.

Sanırım kodlamayla bagaj kapağı üzerindekileri de açtırabiliyorduk.

Üstad Muhammed Hocama başvurmalı hemen @MSE

Sizden bir ricam olacak aracınızın spoileri dikkatimi çekti.

Nereden nasıl, ne kadara yaptırdığınızı da detay fotoğraflarla birlikte paylaşır mısınız bu konuya :

http://www.golftutkusu.com/modifiye-retrofit/bagaj-ustu-tavan-spoileri-secenekleri/msg32914/#msg32914
Murat hocam geçen hafta sonu Cihan ile buluştuk ayarladık bu bahsettiğiniz özelliği de. Bagaj üstü spoiler aracı aldığında vardı diye biliyorum.

MSE dedi:
Murat hocam geçen hafta sonu Cihan ile buluştuk ayarladık bu bahsettiğiniz özelliği de. Bagaj üstü spoiler aracı aldığında vardı diye biliyorum.
Değerli Muhammed Hocam;

Harikasın Vallahi. s=us

Benim 42 plakayı görünce ilk aklıma gelen şeyi siz çoktaaan halletmişsiniz bile.. 

Yaşlandığımın ve yavaşladığımızn bir nişanesi olarak kabul ediyorum bunu... s=ohmygod

Ellerinize sağlık

silvershadow dedi:
Değerli Muhammed Hocam;

Harikasın Vallahi. s=us

Benim 42 plakayı görünce ilk aklıma gelen şeyi siz çoktaaan halletmişsiniz bile.. 

Yaşlandığımın ve yavaşladığımızn bir nişanesi olarak kabul ediyorum bunu... s=ohmygod

Ellerinize sağlık
Estağfurullah Murat hocam ne yaşlılığı herşeye yetişiyorsunuz maşallah :)

Cihan'ın aracını kısa süre önce kendisi İngiltere'deyken ailesi Konya'dan aldı. Geçen cumartesi günü Türkiye'ye döndü, gece geç saatlerde Konya'ya ayak bastı, pazar günü de buluştuk, tanıştık, kodlama yaptık ve muhabbet ettik :)

Çok iyi bir araç aldı. 2013 model 25.000 km'de 1.4 TSI DSG Highline + cam tavan + U led + keyless + alarm + 18 durban jant + spor süspansiyon  :)

Benim arabamı aldığım fiyatla aynı hemde  s=s20

Unuttuğum bişey var mı Cihan :)

@Chnzyrt

Moderatör tarafında düzenlendi:
Teşekkür ederim sayın hocam @mse dostumunda dediği gibi aldığımda vardı serviste sordurdum kaydı duruyor. Servisten taktırmış fiyat konusunda bir bilgim yok. Sırada led plakalık var inşallah @mse yede takcaz

Chnzyrt dedi:
Öncesi

faefbe86381b6fdad5d26811a292f555.jpg

Sonrası

b2fe5a0a69f4591c9336017e4d4ab4e9.jpg

ab259ee92b100b0c678c54ac19145dc2.jpg

Yanlış anlamayın da camdan dışarıyı görebiliyor musunuz? Fotoğrafta mı öyle çıkmış yoksa camlar bu şekildeyse çok tehlikeli.  s=s16

Mualefet olsun diye değil ama bende tek parça led stopları sevemedim hatta golf ün bu delikli stoplarına tavım.. Kırmızı ışıkta bildigin ben burdayım diyor...

Camalr o kadar karanlık değil golf orjinal %65 karartmalı camı fotoğrafı gölgede çektim ondandır bekleriz konyaya gelirseniz dükkan açcaz @mse ile :) :)

@Chnzyrt hocam çok güzel olmuş. Merak ettiğim şey ise farlar takılırken ekstradan bir modul veya hat çekildi mi? yoksa direk farı takıp kodlaması mı yapıldı?

@Chnzyrt hocam çok güzel olmuş. Merak ettiğim şey ise farlar takılırken ekstradan bir modul veya hat çekildi mi? yoksa direk farı takıp kodlaması mı yapıldı?

Biraz daha araştırarak cevabımı aldım .Ayrı bir modul ile hat çekilmesi gerekliymiş :/

"Quoted"

"Ürün Teknik Özellikleri :

• Orijinal Yedek Parça Setidir
  • Renk : Açık Renk
  • Aracınızda varolan halojen aydınlatma stoplar sökülerek yerlerine LED aydınlatmalı olarak takılırlar
  • Montaj sırasında dıştaki stoplardan bagajdaki stopların içine Sinyal için ayrı bir hat çekilir.
  • Bu hat çekimi sırasında bagajdaki sokete yeni terminal çakılır böylece orijinal şekilde monte edilmiş olur. Yarın öbür gün olurda bagaj kapağının sökülmesi gerekirse sıkıntı yaşamazsınız
  • İşlem sonunda Tüm Led'ler yanar halde teslim edilir
  • Sinyaller Led olarak yanar

Paket İçeriği :

• 4 Adet led stop - Highline modellerde gelen parçadır
  • Kablo Tesisatı
  • Terminaller"

@MSE Ne zamandır derslerin yoğunluğundan girememiştim. Şimdi gördüm aynen yazdığın özellikler bir de ek olarak yer tasarruflu stepne, katlanır aynalar ve karartılmış camlar var. Teşekkürler iyi dilekleriniz için.

Arkadaşlar led stop geçiş yapmayı düşünüyorum bugün izmir vosmer ile görüştüm 1500 tl fiyat verdiler nasıl sizce ?

Arkadaşlar led stop geçiş yapmayı düşünüyorum bugün izmir vosmer ile görüştüm 1500 tl fiyat verdiler nasıl sizce ?
Normal gibi hocam. Ama ondan daha öncelikli aksesuarlar olabilir o fiyata :)  Şahsen ben 3d görünümlü stoplarımızı beğeniyorum. Ha ledler daha güzel o ayrı.

Geri
Üst Alt