Golf'e veda, bmw'ye merhaba

Yusuf hocam benim de golfümden önceki aracım bmw 3 serisi idi. 11 yıl bmw kullandım. Made in germany varsa menşeide sıkıntı olmaz hocam. Sürüş zevki golfe göre daha üstündür. Yakıt konusunda golften fazla yakacağı aşikar. İç mekan kalitesi hemen hemen birbirine yakın belki golf bir tık daha öndedir zevkler renkler meselesi. 1 serisi birde arkadaş itiş olsa tadından yenmezdi :)  hayırlısı olsun hocam Allah kaza beladan kem gözden korusun. Bmw de golf gibi bi hastalık uyarayım en basından :)  
1 serisi sinifindaki tek arkadan itisli arac yalniz.

Yusuf hocam benim de golfümden önceki aracım bmw 3 serisi idi. 11 yıl bmw kullandım. Made in germany varsa menşeide sıkıntı olmaz hocam. Sürüş zevki golfe göre daha üstündür. Yakıt konusunda golften fazla yakacağı aşikar. İç mekan kalitesi hemen hemen birbirine yakın belki golf bir tık daha öndedir zevkler renkler meselesi. 1 serisi birde arkadaş itiş olsa tadından yenmezdi [emoji4] hayırlısı olsun hocam Allah kaza beladan kem gözden korusun. Bmw de golf gibi bi hastalık uyarayım en basından [emoji4] 
Hocam araç arkadan itiş zaten.

Yusuf hocam yeni aracınız hayırlı olsun. 1.4 tsi highline sunroof+u led opsiyonlu aracım var. Golf almadan önce 1.16i sunroof+bi-xenon+ggp opsiyonlu çok araç aradım araştırdım. 1.16i nin de C segmentinde tecrübe edilmesi gereken araçlardan olduğunu düşünüyorum. Gerçekten güzel bir araç. Birkaç tane buldum ama nasipte golf varmış golf aldım. Mahsuru yoksa düşünen arkadaşlara fikir olması açısından fiyat bilgisi paylaşabilir misiniz?
Saygılarımla...
Hocam 73.000tl verdim. Bu kadar temiz bu fiyata bulunabileceğini çok sanmıyorum. Sadece zenon ve ışık paket var.

Çok şık göxüküyor güle güle kullanın. :Allahnazardansaklasın

Size ulaşıp gizli özellikleri açtıramadan BMW sahibi olmuşsunuz. Güle güle kazasiz günlerde binin. 

Hayırlı Olsun Yusuf hocam

Hayırlı olsun Abi. Kazasız belasız kullanman dileği ile. :)  

Arka lastiklerin önlerden daha çabuk biteceği fikrine kapıldım nedense. :D  

Vay vay vay @yusuf hocama bak be bize golfü sevdiren yusuf hocam  golf sevenleri yarı yolda bırakmış  8D .. hakkında hayırlısı olur inşallah.sen değerli bir dostsun Rabbim daha nicelerini nasip etsin.  

Asıl konuya gelelim artılar eksiler

GOLF'ü geniş iç hacmini ve malzeme kalitesini arasın,yakıt olarakda ararsın cazibe olarakda ararsın.şanzıman olarak aramazsın performans olarak aramaSın arkadaş çekişin sportifliği olarak aramazsın mültimedya sistem olarakda arasın.ve en önemlisi istersen ferrari al ama yollarda bir golf gördüğünde döner döner bakarsın :mad:

hayırlı olsun @yusuf

şu arabanın içi biraz geniş olsa biraz da malzeme kalitesi iyi olsa tadından yenmez

@yusuf hocam hayırlı olsun, Sevdiklerinizle güzel günlerde kullanmanız dilerim.., Yalnız böylesine güzel bir aracın tek fotoğrafı bizi kesmez dahasını isteriz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=2]yusuf[/mention] hocam hayırlı olsun, Sevdiklerinizle güzel günlerde kullanmanız dilerim.., Yalnız böylesine güzel bir aracın tek fotoğrafı bizi kesmez dahasını isteriz [emoji4]
En kısa zamanda detaylı fotoğraflar atacağım hocam.

Hocam araç arkadan itiş zaten. ;)
Pardon hocam benim aklımda da bmw deki tek önden çekiş olarak kalmış :)  Ramazan ayındaki uykusuzluktan olsa gerek. Nbr nasılsın diyorlar gün içinde Yok ben almayım diyorum :) :)  

Yusuf hocam hayırlı olsun. Ebrar'lı 116i fotoğrafı da isteriz :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt