Stanley Termos Kullanıcıları Kulübü

Hocam isteyene getirtirim kar payı filanda istemem foruma üç beş bağış yapsın yeter bence

Değerli konu sahibi hocalarım

@Beşiktaş1903

@yer_ucagi_34

uygun fiyata getirsek

Mağazalardan daha uygun fiyata makul bir kâr ile  arkadaşlara sunsak nasıl olur?

Elektronik alışverişi karmaşık bulan veya güvenli bulmayan o kadar fazla insan var ki

Foruma da gelir olur belki
Güzel bir fikir hocam. İnternet alışverişi yapmak istemeyenler için yapılabilir.

Içime işlemiş  :000043-medium:

Almanlar çakmasını yapmışlar

20170831_115733.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
D&R’da da tüm çeşitleri bulunuyorumuş.

Fotoğraflarını ekleyecektim de sıkıntı var galiba ekleyemiyorum.

amazon.com (Amerika)'dan aldım ve adresime kadar sorunsuz geldi. Ürünün namını zaten biliyordum ama bende daha ucuz bir versiyonu vardı.

Bu bildiğimiz klasik yeşil renk Stanley ile soğuk su testini yapabildim. 24 saat sonunda su halen gayet soğuktu. Özellikle uzun yol için gözünüz kapalı alın geçin.

amazon.com (Amerika)'dan aldım ve adresime kadar sorunsuz geldi. Ürünün namını zaten biliyordum ama bende daha ucuz bir versiyonu vardı.

Bu bildiğimiz klasik yeşil renk Stanley ile soğuk su testini yapabildim. 24 saat sonunda su halen gayet soğuktu. Özellikle uzun yol için gözünüz kapalı alın geçin.
Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.

Bende 2 adet var hocam bu termostan :D  Amazonun ilk gönderdiği alt tarafından hafif darbe almış bende fotoğraflarla gösterdim kargo paketini güzel yapmamışsınız dedim. iade etmek istiyorum filan dedim. Daha sonra sizde kalsın biz size yenisini daha korunaklı şekilde göndericez dediler ve gönderdiler. Şu an 2 adet var birini sıcak birini soğuk için kullanıyorum :)

Ancak sizin fotoğraftakinden farklı sizinkinde Aladdin yazıyor bide rengi daha açık sanki.

Bende 2 adet var hocam bu termostan :D  Amazonun ilk gönderdiği alt tarafından hafif darbe almış bende fotoğraflarla gösterdim kargo paketini güzel yapmamışsınız dedim. iade etmek istiyorum filan dedim. Daha sonra sizde kalsın biz size yenisini daha korunaklı şekilde göndericez dediler ve gönderdiler. Şu an 2 adet var birini sıcak birini soğuk için kullanıyorum :)

Ancak sizin fotoğraftakinden farklı sizinkinde Aladdin yazıyor bide rengi daha açık sanki.
Oooo bayağı iyiymiş hocam.

Bu fotoğrafta gördüğünüz termos 20 yıllık hocam. &:

@Beşiktaş1903 hocamın termos da aynı şekilde 20-25 yıllıktı. :('

O zamankiler markası bu şekilde geçmekteymiş.

@huseyinkaraduman bu amazonun müşteri memnuniyetine hayranım umarım amazon türkiye açıldığında bu kalitede devam ederler
amazondan ilk alışverişimi bu termos sayesinde yaptım hocam bende çok memnun kaldım. Hatta canlı destek ile görüşünce ilk alışverişe özel kargo ücretinide almıyorlar o kadar memnun ediyorlar müşterilerini :)  Sahi amazon türkiye açılacaktı ne oldu o iş ses seda yok hiç.

Oooo bayağı iyiymiş hocam.

Bu fotoğrafta gördüğünüz termos 20 yıllık hocam. &:

@Beşiktaş1903 hocamın termos da aynı şekilde 20-25 yıllıktı. :('

O zamankiler markası bu şekilde geçmekteymiş.
Hocam valla gayet memnunum dışarı çıkmadan çayı demleyip içine koyuyorum akşama kadar çay sıcacık içiyoruz. Tatile giderken soğuk suyu koyuyorum yolda bitmiyor su. Sonra termosu otelde odaya girince bırakıyorum her akşam test için bi bardak içiyorum hala soğuk otelden çıkana kadar. Evladiyelik termos bu olsa gerek :)

Geri
Üst Alt