Stanley Termos Kullanıcıları Kulübü

Tatillerin vazgeçilmezi.

Ekli dosyalar

• IMG_20220710_105910~2.jpg
    IMG_20220710_105910~2.jpg
    182.6 KB · Görüntüleme: 69
Angara / istanbul arası otoyolda ?
Geçtim yemek yemeyi bi tane mi
İnsani statüde çay icecek yer olmaz? Ayıptır . El bab / idlib karayolunda bile adam gibi yerler vardır kesin.

Bu tarz termoslara cayı / buzlu ayranı dolduracaksınız
Bu saçma mekanlara müdahil olmadan
Ananızın böreklerini hanımlarınızın çöreklerini tenha biyerde yiyip yola devam etmek en iyisi ....

Kocaeli sakarya > ankara dönüşü sırf Hendek ilce merkezinde iyi yemek yemek icin düzceye kadar E-5 eski parasız yoldan devam ettim.

Alacaksaniz kesinlikle Stanley master series alin, yesillerle (worker-isci sinifi :) ) arasinda cok fark var, ama fiyati eskiden 3 kat daha fazlaydi, simdi makas kapanmis, almisken en iyisini almanizi tavsiye ederim, zaten ömürlük.

Birde Türk kahvesi makinesi alin, sicak suyunuz biterse 2 dakikada kaynatir, termosa koyarsiniz.

@Savatage artık eski yollardaki esnaflar isyan etmiş geçen gün bi haberde böyle giderse yüzlerce çalışan işsiz kalacak diyorlardı. İnsanları paralı yollara yönlendiriyorlar Google maps ta dahil. Şimdi bişey yazacam yorum silinecek deyip yazmıyorum.

@Savatage artık eski yollardaki esnaflar isyan etmiş geçen gün bi haberde böyle giderse yüzlerce çalışan işsiz kalacak diyorlardı. İnsanları paralı yollara yönlendiriyorlar Google maps ta dahil. Şimdi bişey yazacam yorum silinecek deyip yazmıyorum.
Paralı / parasız / ultra paralı yol da olsa
Yoldan transit geçene gecirmece sistemi var tüm mekanlarda...5 para etseler hadi kabul ....
Ben sakarya/ hendek ilce merkezine girdim.
Halka / esnafa / oranın insanına fiyat neyse bizede o fiyat.

Yolu düsene ??
Sakarya hendek doydoy pide kebab

Kusbaşı kasarlı Pide yiyceksiniz (10 numara hemde bu fiyata)

https://bufibu.com/qr/menu/doydoypide

@Savatage kayın peder İstanbulda Çankırı ya gelirken yol üstünde çay söyledik yanımızdada poğaça vardı onla yedik dedi. Hesabı istedik garson şöyle bi bakıp 3 çaya 20 lira istedi bir çayın fiyatını hesaplayamadım deyip garson poğaça yedik diye bizden yeme parası aldı herhalde dedi. Bizim esnafta az değil hani.

Dün listeye eklendiniz uygun olduğunda bildirim göndereceğiz diye mesaj attılar fakat ne arayan ne soran var. Listeye eklenip alabilen oldu mu?

Geri
Üst Alt