Ufak bi kaza geçirdik tavsiyeleriniz??

Çok geçmiş olsun. Canım sıkıldı benim bile buradan akşam akşam. Trafik denyo kaynıyor arkadaş elden bir şey gelmez. Arkadaşların dediği gibi boyasız düzelttirin hocam. Allah beterinden korusun.

@cag_lar91

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Ciddi bir şey olmadığına emin olun. 

Boya yerinde duruyor. Göçük onarım yapan bir ustaya boyasız tamir ettirebilirsiniz.

Istanbul a yolunuz düşerse bu konuda efsane bir yer önerebilirim.
Hocam peki istanbulda iyi bir boya ustasida tavsiye edebilirmisin lokal boya olacak ton farki olmasin istiyorum.

Hocam.gecmis olsun ayni yer bende de var ayni sekilde yaptirmadim.duruyor[emoji4]

Geçmiş olsun . aynı noktada 10_12cm çizgisel göçük te bende mevcut. Yatıramadım. Antalyada boyasız yapan yerler varmış bir türlü fırsat bulup da gidemedim.

Abim bu işlem göçük işleri yapan kişiler tarafından boyaya zarar vermeden yapılabiliyor. ancak sizin aracın hasar gören yeri biraz sıkıntılı çünkü arka tarafında silikon var, 250-300 tl arası olur diye düşünüyorum. normalde bi göçük olsa 50-100 tl arası olurdu.

ve ayrıca sadece servis komple parçayı boyar, oto zenit, auto king veya usta boyacılar lokal olarak boyayabilirler.

Unutmayın ki bu tarz küçük kazalar büyük kazaların önleyicisidir.....

@caglar_61 Hocam Dent Teknik - Alim Usta imiş. Facebook sayfasıda var, örneklerine bakarsınız.

https://www.facebook.com/dentteknikalimusta

Not: Ustayı, iş yerini tanımıyorum. Bir ilgim yok, sadece tavsiye edildi. 
Bugün Alim ustaya gittim hasar yerine baktı silikonla içten yapıştırılan yerler var dedi biraz zorlayacak tampon sökülmesi lazım ama yaparım dedi. 500 tl fiyat biçti bu işleme. sigortadan olursa 250 sini karşı tarafın  sigorttası karşılar 250 sen verirsin dedi.(boyasız işlem olacağından bu kadarını karşılıyormuş sigorta) çarşambaya randevu aldım sabah bırakıcam bir gün onda kalıcak.fiyat bana biraz yüksek geldi açıkçası ama elim mahkum sanırım. güven veren bir usta bilindik sanayi ustaları gibi durmuyor. kendisine sormadım ama amerikada eğitim aldığını duydum başka bir kaynaktan gerçek yalan bilmiyorum. 

Bugün Alim ustaya gittim hasar yerine baktı silikonla içten yapıştırılan yerler var dedi biraz zorlayacak tampon sökülmesi lazım ama yaparım dedi. 500 tl fiyat biçti bu işleme. sigortadan olursa 250 sini karşı tarafın  sigorttası karşılar 250 sen verirsin dedi.(boyasız işlem olacağından bu kadarını karşılıyormuş sigorta) çarşambaya randevu aldım sabah bırakıcam bir gün onda kalıcak.fiyat bana biraz yüksek geldi açıkçası ama elim mahkum sanırım. güven veren bir usta bilindik sanayi ustaları gibi durmuyor. kendisine sormadım ama amerikada eğitim aldığını duydum başka bir kaynaktan gerçek yalan bilmiyorum. 
Hocam yanlış iş yapılmasından iyidir. Boya da olmaması iyi

Fiyat konusuna yorum yapamayacağım ama hadi hayırlısı bakalım. Umarım güzel bir sonuç çıkar.

Buyrun Değerli Hocam...

Özlem Oto Kaporta,

Zeyrek mah, Suyolu sk. No:9 Kemerdibi/Fatih,tarif olaraksa kadınların pazarının yukarısı surların dibi, itfaiyenin arka tarafı oluyor.

Melih ÖZLEM 0549 589 60 00 ,

0532 314 52 37 ustanın telefonu.
İlginiz için çok teşekkür ederim.

saygılarımla

@caglar_61 Hocam aracın son durumu hakkında bilgi verir misiniz? Geçen hafta çarşamba günü yapılacaktı sanırım, düzelme nasıl oldu paylaşım yapabilirseniz seviniriz.

@windshear hocam gayet güzel oldu memnun kaldım aracı yıkatamadım güzel bir öncesi sonrası yapıp öyle bir açıklama yapıcaktım aslında.bu işlerin piyasası nedir bilmiyorm ama biraz pahalı geldi bana.600tl tuttu 350sini sigorta karşıladı gerisini ben karşılasım  :)  foto atıcam en kısa zamanda

@Culture33 hocamında dediği gibi o bölge biraz sıkıntılı içten silikonla yapışıkmış dolayısıyla tampon mecburen söküldü açıkcası tamponu yerine güzel oturtacakmı diye şüphe ettim ama herşey yerli yerinde çok şükür

600 tl cok almışlar valla 100 tl ile iş biterdi. slikonla filan işi yok nereye söktugunu gördun mu  kardş davlumbazın kenarından girip yapardı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Ugur1 görmedim hocam yanında beklemedim kendisi öyle söyledi gerçek yalan bilmiyorum yani. Banada pahalı geldi ama bi an önce yaptırmak istedim yorumlarıda olumlu olunca

Geri
Üst Alt