Ufak bi kaza geçirdik tavsiyeleriniz??

[mention=3133]Ugur1[/mention] görmedim hocam yanında beklemedim kendisi öyle söyledi gerçek yalan bilmiyorum yani. Banada pahalı geldi ama bi an önce yaptırmak istedim yorumlarıda olumlu olunca
İşi abartip cok para almış ben yaptırdım sol kapının ortasındakı seritte ezik vardı camın kenarından girdi halletti neyse artık yaptırmıssın kardş allah kaza gstermesin bida

Park yerinde kapı çarpmış bulamadım da kim olduğunu.. Ufak bi boya kalkması olmuş bugün verdim boyasız halledecekler.

Böyle bir kapı açma şekli yok yaaa.insafsızlar benciller kul hakkı nedir bilmeyenlerle dolu memleket @Onurr

o pek kapı çarpması gibi değil ya sanki , yani öyle olamaz dimi , olmuş mudur böyle bir vahşilik ?

Kapı açıkken geri gelmiş sanki öyle tahmin ettik biz.. insanlık hali olur ondan yana bi sıkıntım yokta en azından haber verse,not yazsa iyi olurdu.

@Onurr hocam çok iyi kalplisiniz belli ama böyle insanlık hali olmaz. Adam vurmuş kaçmış peki orada kamera filan yokmuydu kayıtlardan bakılsa?

Kamera var ama bozukmuş. Arabayı cuma günü alırım diye tahmin ediyorum. Son halini buraya yüklerim umarım eskisi gibi olur.

Geçmiş olsun hocam. Düzeldiğine sevindim.

Benim başıma geçen hafta geldi. Park halindeyken bir tanıdığım sürtmüş, arka kapı ve çamurluk ezilmişti.

Usta 400 liraya yaparım dedi. Bilmem kaça anlaştılar. Karşı taraf ödedi. 3-4 saatte düzeltti usta boyasız olarak. Hiç belli olmuyor.

Hasar kaydı da işlenmedi. Karşı tarafın trafik sigortası da bozulmadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@windshear hocam gayet güzel oldu memnun kaldım aracı yıkatamadım güzel bir öncesi sonrası yapıp öyle bir açıklama yapıcaktım aslında.bu işlerin piyasası nedir bilmiyorm ama biraz pahalı geldi bana.600tl tuttu 350sini sigorta karşıladı gerisini ben karşılasım  :)  foto atıcam en kısa zamanda
Geçmiş olsun.

Sigorta neden hepsini karşılamıyor? Geri geri otoparkta size vurdu ise %100 karşı taraf suçlu!

Geçmiş olsun.

Sigorta neden hepsini karşılamıyor? Geri geri otoparkta size vurdu ise %100 karşı taraf suçlu!
Kusuru %100karşıya verdi. Ama benm gittiğim yer sigortanın anlaşmalı yeri değildi    birde boyasız işleme fazla ödeme yapmıyor

IMG_7892.JPGIMG_7893.JPGAracın son hali kurtabildiği kadarını kurtarmış :)  

@ugur1 arkadaşım O bölgelerin iç kısmını silikon ile desteklerler, onun için düzeltilmesi baya bi zaman ve işçilik alır, sıkıntısı bu yüzdendir. Fiyat konusuna gelirsek 600 tl harbiden pahalı. benim motor kaputunda belli belirsiz ufacık bi göçük var, kaput iç yüzü sökülüp puntası ayrılıp düzeltilip tekrar silikonlanacak toplam 400 tl dedi. fiyat değil de işlemlerden dolayı yaptırmadım. diğer aracım da da 5-6 tane yana park eden arabaların oluşturduğu göçükleri 20 tl'te yaptırdım.   

Geri
Üst Alt