Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

Golf 7 Satılıp Ne Alınmalı?

• Kullanılan toplam oy
    147
Seçeneklerde 1 serisi olduğundan onu seçtim ama gönlümde yatan m paket 3.20 ied 40th year edition :('

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kısmet olursa eğer  C200 D Bluetech AMG isterim. DSG den sonra ancak, daha evvel cla da deneyimlediğim DCT şanzıman ve ikinci elde değer kaybı yaşamama sorunu bunda en büyük faktörler olur.

Burada olmazsa olmaz diyebileceğim bir seçenek maalesef unutulmuş.

Audi A5

Şöyle helal süt emmiş temizinden bir makine bulunursa keyifle binilir.

Audi 5 için hep söylenen bir şey vardır.

O ne 4 ne de 6 serisi ile karşılaştırma yapılamayacak kadar özel bir makine ..

Yenilenen şasisi 1.4 motor ile sıfır km si 210 bin liradır.

Ancak 2013 2014 sizin bütçenize uygun bir 2.0 TDI elbette bulunacaktır.

Gerek şanzıman gerek şasi gerekse yol hissi bakımından nevi şahsına münhasır bir makine yani alameti farikadır yani eşsiz bir makinedir.

Test etmenizi önemle reca ederim :)

Golf 7 ACT satılıp R alınır. Selektor ile yol istenir verilmezse yol ve akıl alınır :)

Thug Life dıt dıt dıt dat dat dıt, dit dit dit dit :mad: s=s15

Burada olmazsa olmaz diyebileceğim bir seçenek maalesef unutulmuş.

Audi A5

Şöyle helal süt emmiş temizinden bir makine bulunursa keyifle binilir.

Audi 5 için hep söylenen bir şey vardır.

O ne 4 ne de 6 serisi ile karşılaştırma yapılamayacak kadar özel bir makine ..

Yenilenen şasisi 1.4 motor ile sıfır km si 210 bin liradır.

Ancak 2013 2014 sizin bütçenize uygun bir 2.0 TDI elbette bulunacaktır.

Gerek şanzıman gerek şasi gerekse yol hissi bakımından nevi şahsına münhasır bir makine yani alameti farikadır yani eşsiz bir makinedir.

Test etmenizi önemle reca ederim :)
Hocam Stronic DSG ile aynı diye biliyorum ben. 

Üzüldüm hocam sizin adınıza 3 defa 1 serisi mi aldınız?

Hocam Bana kalirsa Benim yaptigim hataya düşmeyin Ben golf 1.2 comfortline aldim araba boş geldi araştirdikça yetinemedim gittim golfun 1.4 act 150 highline 20 bin tl opsiyonlusunu aldim onunlada yetinemedim

şimdiki aklim olsaydi Cla45 amg ,a45 amg yada auidi s3 veya golf R alirdim miss gibi ikinci ellerini bence incele bu yazdigim 4 arabaninda videolarini performanslarini baya bi araştir araba alinacaksa bence hangi araba olursa olsun boşunu almamak lazim opsiyonlari olan arabalar zevk verir

Fiyat olarak 200 lere çıkılacaksa a45 amg. 380 beygir. 2.0motor. Ötesi yok.

a45 amg mi R mı dersen a45 derim fiyat önemli değilse tabii. 

Hocam Stronic DSG ile aynı diye biliyorum ben. 
Değerli Cihan Hocam;

Aslında doğru biliyorsunuz. Yalnızca motor konumu farklılıklarına göre bağlantı parçaları farklıdır.

Multitronic farklı bir şanzıman türü hatta yenilenen A5'te artık bu seçenek bulunmuyor.

Ancak sadece 2.0 TDI'ında bulunan ve pek de bilinmeyen; ancak tarihteki ilk tasarımı Leonardo da Vinci'ye ait bir şanzıman.

En çok kullanan Honda'da CVT olarak bilinir mesela.

Bunun özelliği Dişli mekanizması olmadan kasnaklarla vitesi sanal olarak yükseltmesi.. 

Yabancı dilinizin iyi olduğunu bildiğimden güvenilir ve açıklayıcı tek kaynak burada:

https://en.wikipedia.org/wiki/Continuously_variable_transmission

Moderatör tarafında düzenlendi:
Değerli dostlar

fiyat tabi ki çok önemli. Max bütçem 120 bin TL.

Değerli dostlar

2. el araç almayı düşünüyor musunuz peki? Bir de sonraki araçtan beklentiniz ne ? Daha mı hızlı olsun? Daha mı konforlu olsun? 

Hocam Bana kalirsa Benim yaptigim hataya düşmeyin Ben golf 1.2 comfortline aldim araba boş geldi araştirdikça yetinemedim gittim golfun 1.4 act 150 highline 20 bin tl opsiyonlusunu aldim onunlada yetinemedim

şimdiki aklim olsaydi Cla45 amg ,a45 amg yada auidi s3 veya golf R alirdim miss gibi ikinci ellerini bence incele bu yazdigim 4 arabaninda videolarini performanslarini baya bi araştir araba alinacaksa bence hangi araba olursa olsun boşunu almamak lazim opsiyonlari olan arabalar zevk verir
Audi A3 1.0 tfsi nasıl sizce hocam?

Değerli dostlar
C segmenti istiyorsanız

A200
1.18 makyajlı ve dolu
Düşük km 2015-2016 garantili bulunabilir

D segmenti

3.16 luxury yada msport

Fakat düşük km ve yüksek model yılı zor.

Zaten passat A4 fln yada C serisi hiç önermiyorum w204 kasa ve yenisi w205 daha kötü olmuş.

Geri
Üst Alt