Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

Çok sağolun hocam gelmesine gelirim ama Patrickten tiguan logosuyla geldiğini öğrendim, golfe çevirmek için kod yollayacağını söyledi, sanırım kodlama yapan bir yere gitmemde gerekecek. 

Çok sağolun hocam gelmesine gelirim ama Patrickten tiguan logosuyla geldiğini öğrendim, golfe çevirmek için kod yollayacağını söyledi, sanırım kodlama yapan bir yere gitmemde gerekecek. 
O kolay hocam

Valla sağolsun Yusuf Hocayla sözleştik, bir aksilik olmazsa yardımcı olacak şimdiden teşekkürler.

Yusuf hocamla işlemi yapınca bi incelersiniz güzelcede bizede söylersin olur mu ?  Kararsızlık hat safhada, 200 dolarlar seviyesinde para verip vermemek arasında kaldım

şöyle bir şey buldum araç da golf galiba araştırmaya devam
bunu yapabilirsek süper olur

Arkadaşlar yok mu konuyla ilgilenen. Dün fiyatı 179 dolara çekmişti. Şimdi indirim bitmiş tekrar 199 dolar ancak Türkiye'ye gönderimi kapatmış Patrick efendi.

İsteyen olursa elimde var daha doğrusu bir arkadaşımın ürünü sıfır kullanılmamış 1000₺ istiyor
6d03817760254d132704696176c769d8.jpg

531db7af387688c23bfe88ce6ae27957.jpg

carplay li ürün mü? neden satıyor acaba bir memnuniyetsizlik mi var?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar yok mu konuyla ilgilenen. Dün fiyatı 179 dolara çekmişti. Şimdi indirim bitmiş tekrar 199 dolar ancak Türkiye'ye gönderimi kapatmış Patrick efendi.
1 aydır 179 dolardı dahada düşer derken çıkmış Türkiye ye neden kapatmış sormak lazım

carplay li ürün mü? neden satıyor acaba bir memnuniyetsizlik mi var?
Evet hocam carplayli sıfır ürün hiç kullanılmadı. Sıkıntı sipariş gecikti biraz. Ürün gelene kadar araç satıldı. Öyle olunca da cihaz boşa çıktı

Evet hocam carplayli sıfır ürün hiç kullanılmadı. Sıkıntı sipariş gecikti biraz. Ürün gelene kadar araç satıldı. Öyle olunca da cihaz boşa çıktı
ok. mesaj attım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt