Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

evet 199.99 a düşmüş. @serdarrx hocam 3 sorum var cevaplarsanız çok sevinirim. 1. si carplay ile haritaları kullanırken cihaza takılı sd karttan müzik dinleyebiliyor muyuz? Telefonu bir kez eşleştirdikten sonra araca her binişimizde telefonda bluetooth açık ise otomatik bağlanıyor mu yoksa biz açmak zorunda mıyız? 3. cihazın arkasında vites önündeki göze usb uzatmak için port var mı dikkat ettiniz mi? teşekkür ederim şimdiden.

Arkadaşlar,konu dışına çıktıysam affola, discovery pro için torpido yuvasına ihtiyacım var,nerde bulabilirim ?

Hocam valla çok güzel olmuş teşekkürler video için, elim siparişe gidip gidip geliyor :)

Apple da youtube dahi uygulama açabiliyorsunuz fakat jailbreak gerekiyor...

Başka indirim beklemeyin diyor patric efendi

199$ dolara düştü arkadaşlar sanki kargo fiyatı yükselmiş gibi ben mi yanlış hatırlıyorum 34,42 kargo fiyatı 20 li bişeyler değilmiydi? Ordan alıp orayamı koydu fiyatı acaba

10 dolar daha indirim yapmış 189 dolar şu anda benim beklentim 120 dolar bu fiyata alabilirim

Bu adamın haberi var değil mi burada bekleyen birçok kişinin olduğundan :) bende 150 dolar altında olursa alırım diye düşünüyorum

Bu adamın haberi var değil mi burada bekleyen birçok kişinin olduğundan [emoji4] bende 150 dolar altında olursa alırım diye düşünüyorum
Varda ne koparırsam kardır diyor galiba ben dediğim gibi 60 dolar olupda sırf carplay için 189 dolar ödemem

Varda ne koparırsam kardır diyor galiba ben dediğim gibi 60 dolar olupda sırf carplay için 189 dolar ödemem
Sadece carplay değil Hocam. Araç durumu ekranı vb de var bu ekranda. Mirrorlink olanlarda yok o ekranlar. He kod ile açılır mı bence açılabilir ama Patrick'e sorduğumda boşuna deneme demişti. Özetle ne kadar para o kadar özellik diye yazmıştı en son da. 

Hocam donanım özelikleri de farklı. Ayrıca sadece car play açtırmak için 1500tl veriyor insanlar

Valla hocam ozaman Türkiye [emoji1250] kazanır çin [emoji630] kaybeder ne yapalım
120 tirink patrick efendi

Bende pazartesi aldım, ulaştırma bedeliyle 224 dolara geldi ve bugün teslim edildi. Ürün no name bu arada desay değil. Patrick'ten (AIDU) aldım. Haftasonuna kadar beklemek istemiyorum. Sizce takabilir miyim? Yoksa videolarda olan radyoyu çıkarma aparatı lazım mı gerçekten? Bu arada şişli bölgesinde bildiğiniz bu işleri yapan yer var mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bende pazartesi aldım, ulaştırma bedeliyle 224 dolara geldi ve bugün teslim edildi. Ürün no name bu arada desay değil. Patrick'ten (AIDU) aldım. Haftasonuna kadar beklemek istemiyorum. Sizce takabilir miyim? Yoksa videolarda olan radyoyu çıkarma aparatı lazım mı gerçekten? Bu arada şişli bölgesinde bildiğiniz bu işleri yapan yer var mı?
Güngören e gelirseniz yardımcı olurum hocam. Plastik aparatlar ve törpü iş görür. Plastik aparat olmazsa çizersiniz bir miktar yazık olur.

Geri
Üst Alt