Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

Cihazda Türkçe dil desteği var mi ? Ön arka park sensörü ekranda gözüküyor mu ?

Türkçe desteği yoktur ama park sensörü gözüküyordur sanırım. On numara olmuş şunun birde Android Auto'lusu çıksa tadından yenmez.

Teşekkürler arkadaşlar

kodlamaların hiç birisini yapmadığım için

mfa ekranı ingilizce oldu

mfa ekranında telefon ile alakalı menü yok

optik park sensörüm vardı ama şu an ekranda uyarı çıkmıyor

hepsini kodlamak lazım :)

Daha fazla uygulama desteklemesi lazım aslında. Var mı bildiğiniz metot?

Sadece aplle eklentisi bu kadar fiyatı şişirmemeli bence

Sadece aplle eklentisi bu kadar fiyatı şişirmemeli bence
Birde usb nin orda olması çok kötü hale getiriyor görüntüyü.
Apple carplay in amacı sürücü araçtayken telefonunu bıraksın araçtan kontrol etsin tüm telefon ihtiyacını. Dikkati dağılmasın.

Ama bu kabloyu ordan tak dolandır bi yere koy komple kötü görüntü. Kolçakta olsa usb telefonu bağlayıp koysanız oraya yada kablosuz olsa ne güzel olurmuş.

Birde usb nin orda olması çok kötü hale getiriyor görüntüyü.
Apple carplay in amacı sürücü araçtayken telefonunu bıraksın araçtan kontrol etsin tüm telefon ihtiyacını. Dikkati dağılmasın.

Ama bu kabloyu ordan tak dolandır bi yere koy komple kötü görüntü. Kolçakta olsa usb telefonu bağlayıp koysanız oraya yada kablosuz olsa ne güzel olurmuş.
Hocam vitesin önündeki usb çalışmıyormu bu durumda soket sokete ise aşağıdaki usb çalışması gerekmezmi? Sizce

Hocam vitesin önündeki usb çalışmıyormu bu durumda soket sokete ise aşağıdaki usb çalışması gerekmezmi? Sizce
İnş öyle bir ihtimal vardır.
Resimlerde hep üstten cihazdan bağlanmış.
Eğer öyle olursa kısa bir kablo bulunup oraya takılabilir.
3d yazıcı ile oraya bir telefon yuvası yapan bile vardı.

Yandex navi yok malesef.. Jailbreaksiz oldukça kısıtlı Apple ne veriyorsa o..

Yandex navi yok malesef.. Jailbreaksiz oldukça kısıtlı Apple ne veriyorsa o..
Jailbreak olunca carplay de yandex -google maps vs. Kullanmaya izin veriyor mu acaba.
Bu konuda detaylı bilgi sahibi birisi varmıdır.

Jailbreak olunca carplay de yandex -google maps vs. Kullanmaya izin veriyor mu acaba.
Bu konuda detaylı bilgi sahibi birisi varmıdır.
Orijinal CarPlay de,jailbreak ile istediğin uygulamayı ekleyebiliyorsun,bu cihazda olurmu bilemiyorum...

Orijinal CarPlay de,jailbreak ile istediğin uygulamayı ekleyebiliyorsun,bu cihazda olurmu bilemiyorum...
Hocam carplay cihazla alakalı değil.
Telefonda carplay ayarı var iphone larda hangi uygulamalar çalışsın menüyü fln düzenliyorsunuz.
Eğer orayı düzenleyip çalıştırıyorsa herşey eklenebilir.
Cihaz sadece yansıtıcı gibi düşünün.
Telefonda varsa olur. Bende bir araştırayım.

199$ dolara düştü arkadaşlar sanki kargo fiyatı yükselmiş gibi ben mi yanlış hatırlıyorum 34,42 kargo fiyatı 20 li bişeyler değilmiydi? Ordan alıp orayamı koydu fiyatı acaba

Geri
Üst Alt