Golf 7 için CarPlayli Desay multimedia cihazı geliyor

@m.unlu hocam zaten ben ne led far ne başka birşey en çokta istediğim yerleşik navigasyon telefon bir saatten sonra alev alıyor cihazı alsam beğenmesem çok çabuk zarar etmeden satacağımıda biliyorum lakin montaj işi elimde kalır kırıp dökerim diyorum büyük ihtimal alırım bakalım aliexpress yorum kısmına golftutkusu yazmayı unutmayın [emoji23] danışmanlık hizmeti sunarız

@m.unlu hocam zaten ben ne led far ne başka birşey en çokta istediğim yerleşik navigasyon telefon bir saatten sonra alev alıyor cihazı alsam beğenmesem çok çabuk zarar etmeden satacağımıda biliyorum lakin montaj işi elimde kalır kırıp dökerim diyorum büyük ihtimal alırım bakalım aliexpress yorum kısmına golftutkusu yazmayı unutmayın
emoji23.png
danışmanlık hizmeti sunarız
Hocam ben 15 TL ye klima ızgarasına takılan telefon tutucu aldım, ayakları silikon gibi demir değil. çizmiyor yani ızgaraları. E zaten yaz malum klimasız gezilmiyor, telefonda orada olduğu için o ızgaranın havasını az biraz kısıyorum çevirmeli yerinden ama biraz hava geliyor yine. Hem göz hizamda navigasyonum oluyor hem telefon buz gibi oluyor hem de telefonu oradan alıp cebime koyunca çok güzel oluyor. Bluetooth dan sesi de araç hoparlöründen geliyor, müzik açıksa navi tarif eden abla konuşurken müziğin sesini kısıp o bitince açıyor tekrar.   :D  

Hocam ben 15 TL ye klima ızgarasına takılan telefon tutucu aldım, ayakları silikon gibi demir değil. çizmiyor yani ızgaraları. E zaten yaz malum klimasız gezilmiyor, telefonda orada olduğu için o ızgaranın havasını az biraz kısıyorum çevirmeli yerinden ama biraz hava geliyor yine. Hem göz hizamda navigasyonum oluyor hem telefon buz gibi oluyor hem de telefonu oradan alıp cebime koyunca çok güzel oluyor. Bluetooth dan sesi de araç hoparlöründen geliyor, müzik açıksa navi tarif eden abla konuşurken müziğin sesini kısıp o bitince açıyor tekrar.  [emoji3] 
Hocam bahane üretmek gibi olmasın [emoji23]iphone çok soğuklarda kapanıyor 6s lerin kronik sorunu o parçdan bendede var ama piano black kısmına değince çizik yapıyor kılcal artık alıcam kaçarı yok seninde başını ağrıtacağım

@Beşiktaş1903 @Erhan Karakoç

Patrick ürünü tekrar satışa çıkardı arkadaşlar. Ben aldım bu arada. https://tr.aliexpress.com/item/For-VW-Golf-7-MK7-VII-Passat-B8-MQB-Tiguan-Carplay-6-5-MIB-Radio/32826922121.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.SOC6Od

Bir de hem yan duracak hem de görüntüyü bozmayacak şöyle bir kablo alacağım. https://tr.aliexpress.com/item/Baseus-Elbow-USB-Cable-For-iPhone-7-6-6s-Plus-se-5-5s-iPad-Air-Metal/32766588958.html?

Ve Mersin veya Konya'da kodlama konusunda yardımcı olacak arkadaş aranıyor  @yusuf hocam :)
Hayırlı olsun, bende alıp almamak arasında hala savaş verenlerdenim. Bir o kadarda arabada harita ve telefonu medya cihazı üzerinden kullanmayı çok seviyorum benim araçta olmadığında çok muzdaripim :D  şuan 800 lira vermek çok gibi geliyor, ayda 500 lira yakıt alıyorum ama fazla çelişkideyim şu sıralar :D  

@Beşiktaş1903 @Erhan Karakoç 

Arkadaşlar bence bluetooth unuz varsa ve yolda giderken zahmetsizce dinleyeceğiniz müziği falan ayarlayabiliyorsanız bu cihaza gerek yok. sanırım bluetooth audio bölümünde iphonedaki şarkılar liste halinde yalnızca iphone un kendi müzik uygulamasındakiler görünüyor. spotify listesi falan görünmüyor sanırım ve o nedenle telefondan kontrol zor. yanılıyor olabilirim ama apple music listelerinin göründüğünden eminim. ben apple müzik aboneliği kullanıyorum ve aslında aracımda bluetooth olsaydı kırk yılda bir kullanacağım navigasyon için bu parayı vermezdim ancak dediğim gibi tercih yine size kalmış. android telefonlarda işler nasıl bilmiyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun, bende alıp almamak arasında hala savaş verenlerdenim. Bir o kadarda arabada harita ve telefonu medya cihazı üzerinden kullanmayı çok seviyorum benim araçta olmadığında çok muzdaripim [emoji3] şuan 800 lira vermek çok gibi geliyor, ayda 500 lira yakıt alıyorum ama fazla çelişkideyim şu sıralar [emoji3] 
Hocam maşallah 500 tl yakıt iyiymiş dizelmi benzinmi kullanıyorsunuz?

Cihazı taktım herşey dört dörtlük çalışıyor. siri telefon vb tuşları sorunsuz. park sensörleri görseli de var şansıma. kodlanması gerekenler sadece MFA ekranını Türkçe yapma ve o Car menüsündeki Tiguan simgesi.

Gördüğüm eksiklillerden biri cihazda araç durum yerinde iletiler uyarılar vardı bunda yok. Sadece MFA dan izlenebilecek demek ki. Bir diğeri de; ayarlarda yorgunluk tespit sistemi açma kapama yok. İnşallah bu özelliği kaybetmemişizdir.

Konfor tüketicileri görünümü ekranda yok sadece MFA da var. Hız uyayarı sistemi de MFA dan ayarlanabiliyor sadece, ekranda görünmüyor.

Bende MFA ya telefon menüsü gelmedi.

Cihaz bilindiği gibi dili İngilizce

MFA daki ses kısmına bilgi sağlamıyor.

Radyo sisteminde RDS yok.

bunlar zaten bilindik şeyler.

Herşeye rağmen cihaz çok güzel çok memnun kaldım.

Şimdilik izlenimlerim bu kadar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cihazı taktım herşey dört dörtlük çalışıyor. siri telefon vb tuşları sorunsuz. park sensörleri görseli de var şansıma. kodlanması gerekenler sadece MFA ekranını Türkçe yapma ve o Car menüsündeki Tiguan simgesi.

Gördüğüm eksiklillerden biri cihazda araç durum yerinde iletiler uyarılar vardı bunda yok. Sadece MFA dan izlenebilecek demek ki. Bir diğeri de; ayarlarda yorgunluk tespit sistemi açma kapama yok. İnşallah bu özelliği kaybetmemişizdir.

Konfor tüketicileri görünümü ekranda yok sadece MFA da var. Hız uyayarı sistemi de MFA dan ayarlanabiliyor sadece, ekranda görünmüyor.

Bende MFA ya telefon menüsü gelmedi.

Cihaz bilindiği gibi dili İngilizce

MFA daki ses kısmına bilgi sağlamıyor.

Radyo sisteminde RDS yok.

bunlar zaten bilindik şeyler.

Herşeye rağmen cihaz çok güzel çok memnun kaldım.

Şimdilik izlenimlerim bu kadar.
Cihazınız car playli mi normal mirrorlinkli mi ? 

Bu dedikleriniz car playli cihazda olması lazım çünkü. Yol bilgisayarı Türkçe'ye çevrilirken telefon menüsü de kodlanacak işlem tamam. Şanslısınız ki direksiyon tuşları ve ops görsel destek açık gelmiş, yoksa odis ile kodlanması lazımdı. 

Cihazınız car playli mi normal mirrorlinkli mi ? 
Bu dedikleriniz car playli cihazda olması lazım çünkü. Yol bilgisayarı Türkçe'ye çevrilirken telefon menüsü de kodlanacak işlem tamam. Şanslısınız ki direksiyon tuşları ve ops görsel destek açık gelmiş, yoksa odis ile kodlanması lazımdı. 
Carplay ve Mirrorlink ikisi de var. Menüleri iyice inceledim aynen bu şekilde. Bu cihazlar çıkma olduğu için belkide üzerinden çıkan aracın donanımına göre geliyor olsa gerek. yani şans meselesi bence.

Carplay ve Mirrorlink ikisi de var. Menüleri iyice inceledim aynen bu şekilde. Bu cihazlar çıkma olduğu için belkide üzerinden çıkan aracın donanımına göre geliyor olsa gerek. yani şans meselesi bence.
İlginç, patrickle konuştuğumda bizim mirrorlinkli cihazlara araç durumu gelmiyor mu dediğimde hayır car playli olanda var demişti. Siz şimdi yok deyince şaşırdım. Bu arada coming- leaving home süreleri de olmaması lazım. 

Gündüz farı seçeneği açıldıysa o da yok. 

İlginç, patrickle konuştuğumda bizim mirrorlinkli cihazlara araç durumu gelmiyor mu dediğimde hayır car playli olanda var demişti. Siz şimdi yok deyince şaşırdım. Bu arada coming- leaving home süreleri de olmaması lazım. 

Gündüz farı seçeneği açıldıysa o da yok. 
araç durumu var hocam. ancak orada uyarılar falan vardı o yok. sadece start stop var. zaten gerek de yok çünkü yol bilgisayarında araç durumu diye başlı başına bölüm var.

Merhaba

Ürünü geçen hafta aldım, Pazartesi geldi, bugün Ender Elektronikte montajı yapıldı, ilk montaj sonrası çalıştırınca mfa ekranı Türkçe idi tiguan logosu Golf logosuyla değiştirdiklerinde mfa ekranı ingilizce oldu, coming-leaving home menüde var, radyo rds çalışıyor, bunun dışında park sensörü devreye girince kamera çalışıyordu, bu kapatıldı, park sensörü ve direksiyon tuşları çalışıyodu, MFA ekranı Ender Elektronik Türkçe olmayacağını söyledi, Deneyen oldumu, bilginize.

Merhaba
Ürünü geçen hafta aldım, Pazartesi geldi, bugün Ender Elektronikte montajı yapıldı, ilk montaj sonrası çalıştırınca mfa ekranı Türkçe idi tiguan logosu Golf logosuyla değiştirdiklerinde mfa ekranı ingilizce oldu, coming-leaving home menüde var, radyo rds çalışıyor, bunun dışında park sensörü devreye girince kamera çalışıyordu, bu kapatıldı, park sensörü ve direksiyon tuşları çalışıyodu, MFA ekranı Ender Elektronik Türkçe olmayacağını söyledi, Deneyen oldumu, bilginize.
Mfa türkçe olur hocam. Gayet basit bir işlem.

Geri
Üst Alt