Golf 7'ye en çok yakışan jantlar?

Replika jant,press yay,kullanım ömrünü tamamlamış lastik..Bunlardan uzak durmak lazım.Arabanın yürüyeni oldukça önemli.

@yusuf Merhabalar. Orjinal jant nereden alabilirim. 18 Durban arıyorum nasıl anlarım. Bunların bir markası oluyor mu. Neredeyse hiçbir bilgim yok. Mesela Oem falan nedir markamıdır. Kısaca bir bilgilendirme yaparmısınız size zahmet.

@yusuf Merhabalar. Orjinal jant nereden alabilirim. 18 Durban arıyorum nasıl anlarım. Bunların bir markası oluyor mu. Neredeyse hiçbir bilgim yok. Mesela Oem falan nedir markamıdır. Kısaca bir bilgilendirme yaparmısınız size zahmet.
İç tarafında VW logosu, üretici firma adı ve parça numarası olur. 

OEM ise orijinal ekipman üreticisi anlamına gelir.

İç tarafında VW logosu, üretici firma adı ve parça numarası olur. 

OEM ise orijinal ekipman üreticisi anlamına gelir.
@havzan OEM mi yazar iç kısımda ? 

Biraz saçma sorular olacak belki ama kusura bakmayın hiç bilmiyorum. Yani başka birşeyde yazabilir mi mesela Oem marka mı yada orjinal olan jantlarda yazan birşey mi ?

@havzan OEM mi yazar iç kısımda ? 

Biraz saçma sorular olacak belki ama kusura bakmayın hiç bilmiyorum. Yani başka birşeyde yazabilir mi mesela Oem marka mı yada orjinal olan jantlarda yazan birşey mi ?
OEM demek orijinal VW’e ait mal ve o malı VW’e üreten demektir. Mesela bazı Durban’da CMS yazar, Dijon’da Ronal yazar. 

OEM demek orijinal VW’e ait mal ve o malı VW’e üreten demektir. Mesela bazı Durban’da CMS yazar, Dijon’da Ronal yazar. 
@havzan o zaman cms ve ronal yazanlarda orjinal değil mi ?

mesela cms veya ronal yazanlarda da yine biyerde oem yazacak mı yoksa oem yerine aynı şey olarak bunlar mı yazar.

Sonuç olarak böyle yazanlarda yani cmsi ronal orjinal midir ?

durban jant ancak çıkma bulabilirsiniz hocam. İçinde kabartmalı şekilde parça numarası vs. yazar orijinallerde. 

durban jant ancak çıkma bulabilirsiniz hocam. İçinde kabartmalı şekilde parça numarası vs. yazar orijinallerde. 
@yusuf yani daha detay olarak bir görsel varmı paylaşabileceğiniz orjinal için. Birde arkadaş dedi oem cms  vs. bunlar orjinal mi oluyor bunlar mı yazacak ?

@yusuf yani daha detay olarak bir görsel varmı paylaşabileceğiniz orjinal için. Birde arkadaş dedi oem cms  vs. bunlar orjinal mi oluyor bunlar mı yazacak ?
cms yazma ihtimali var. Çünkü cms vw için jant üreten bir firma. Durban ve dover modellerini de cms üretiyor diye hatırlıyorum.

cms yazma ihtimali var. Çünkü cms vw için jant üreten bir firma. Durban ve dover modellerini de cms üretiyor diye hatırlıyorum.
@yusuf Hocam teşekkürler. Şuan jant arıyorum zaten. Bulduğumda sizinle iletişime geçip görüşünüzü almak isterim.

@yusuf hocam rakam inanılmaz. Yani lastiklerim var zaten yazlık benim için gereksiz olur o şekilde üzerinde kışlık lastik olan ve tabiki daha makul fiyatlarda bulabilirsem değerlendireceğim.

Bakın bu şekilde araştırma ile almaya kalkarsanız başınız çok yanar., biraz bilgi edinip orjinal jant ile çakma jantı birbirinden ayırt edebilecek kadar bilgi sahibi olmalısınız yoksa adama orjinal diye afferdersiniz çakma jantı kakalarlar., size yardımcı olması adına orjinal 17" dijon jantın iç kısmındaki kabartmalarının resimlerini paylaşıyorum fikir vermesi adına., Ayrıca Dover, Dijon veya Durban veya başka bir orjinal jantın hiç bir yerinde OEM diye bir ifade veya kabartma bulunmaz., OEM kelimesini bir tabir/ifade olarak düşünün., OEM demek Original Equipment Manufacturer anlamına gelir., Bir jantta OEM ifadesinin yazılı olabileceği tek yer gidip jantı yetkili servisten aldığınızda kutunun üzerinde yazar., ama yine de kutuyu açın jantta yazmaz., bir de 18" Durban jantların neredeyse %99 'unu CMS firması üretir.,

Orjinal 17 inch Dijon Resimler;

Ekli dosyayı görüntüle 14459Ekli dosyayı görüntüle 14460Ekli dosyayı görüntüle 14461Ekli dosyayı görüntüle 14462Ekli dosyayı görüntüle 14572Ekli dosyayı görüntüle 14573Ekli dosyayı görüntüle 14574Ekli dosyayı görüntüle 14575Ekli dosyayı görüntüle 14577Ekli dosyayı görüntüle 14578Ekli dosyayı görüntüle 14579Ekli dosyayı görüntüle 14581Ekli dosyayı görüntüle 14582Ekli dosyayı görüntüle 14583

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt