Golf 7'ye en çok yakışan jantlar?

Marka ne önerirsiniz?
Lastiklerde ben continaltel aldım tavsiye ederim Continaltel alırsanız eğer SportContact 6 olandan alın yol tutuşunu kendiniz göreceksiniz. Diğer markalardan pek bildiğim yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lastiklerde ben continaltel aldım tavsiye ederim Continaltel alırsanız eğer SportContact 6 olandan alın yol tutuşunu kendiniz göreceksiniz. Diğer markalardan pek bileğim yok
Peki jant? Sanayiye gidiyorum bu modelin her markası çıkarmış ne yapacağımı bilemedim

Peki jant? Sanayiye gidiyorum bu modelin her markası çıkarmış ne yapacağımı bilemedim
Valla hocam markayıda bende bilmiyorum güvenilir bir yerden aldın mı sıkıntı çıkmaz umrarım zaten kalite farkını gözle görünce anlaşılıyor mesela benim kantların içinde TSE damgası var yapıştırma değil
058612b2ae1a0c7c37831018181f7435.jpg

Aracınız hayırlı olsun. Resimdeki jantlar OZ Racing Leggera HLT 19" hatta 20" bile olabilir. Bende aracıma 18" liğini düşünüyorum en son 2 hafta önce 18" fiyat aldığımda 5700 liraya filan denk geliyordu.

En üstte güzel gözüküyor dediğiniz jantlar da Orjinal Golf Durban jantı.
@Wolkan07 hocam bi konuda düzeltme ve bilginiz olsun istedim. Benim gösterdiğim jantlar Oz racing HLT değilmiş. İyice araştırdım. Bu jantlar BBS ci-r jantıymış. Bilginize.. birbirlerine çok benziyorlar ama.

En çok durban yakışıyor. Döver jantla arabayı kullanamiyorum İstanbulun yolları kaldırım mübarek:( Durban jant ve 40 profil lastiklerle motor kulakları kopar gibi geliyor bana:) Normalde ev iş arası 13 km, otoyola çıkıyorum 33 km oluyor, eve dönüş şehir içi yollardan geliyorum 13 km,aracın süspansiyon ömrü 5000 km kadar kısalıyor:( 17 jant takmaya bile cesaret edemedim

Merhabalar,

orjinalinde 15'' takılı GOLF 7 Midline Plus aracıma  17'' Durban jant ve lastik takmayı düşünüyordum.

Bazı lastikçiler 17'' nın aracı olumsuz etkileyebileceğini savunurken kimide çok bir şey farketmeyeceğini belirtmekte.

Sizce 15'ten 16 veya 17 ye geçişte aracı kasan bir durum olurmu ?

Önerebileceğiniz Lastik fikirlerinide paylaşabilirseniz sevinirim

vereceğiniz bilgi ve deneyimleriniz için şimdiden teşekkür ediyor, keyifli, kazasız sürüşler diliyorum.

İmkanım olsa bir saniye düşünmem OZ Superturismo LM takarım.Durbanların tadı kaçtı artık :)

Forumdanda mete arkadaşımızda vardı yanlış hatırlamıyorsam.Bana göre OZ'dan daha iyisi yakışanı yok.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar,
orjinalinde 15'' takılı GOLF 7 Midline Plus aracıma  17'' Durban jant ve lastik takmayı düşünüyordum.
Bazı lastikçiler 17'' nın aracı olumsuz etkileyebileceğini savunurken kimide çok bir şey farketmeyeceğini belirtmekte.
Sizce 15'ten 16 veya 17 ye geçişte aracı kasan bir durum olurmu ?
 Önerebileceğiniz Lastik fikirlerinide paylaşabilirseniz sevinirim
vereceğiniz bilgi ve deneyimleriniz için şimdiden teşekkür ediyor, keyifli, kazasız sürüşler diliyorum.
17 durban diye birşey yok hocam. 17 replika durban şeklinde jant olur. Onun da ne kadar güvenli olacağı soru işareti.

Onun haricinde ben 15 den 17 ye geçtim. Hiç sıkıntı yaşamadım.

17 durban diye birşey yok hocam. 17 replika durban şeklinde jant olur. Onun da ne kadar güvenli olacağı soru işareti.

Onun haricinde ben 15 den 17 ye geçtim. Hiç sıkıntı yaşamadım.
Replika denilen jantlarn çoğu oem'e üretiyor replika deyip kucumsemeyelim lütfen ☺

Replika denilen jantlarn çoğu oem'e üretiyor replika deyip kucumsemeyelim lütfen [emoji5]
Replika olan jant küçümserim. Marka olan jant başka. Replika jant ile başına bir iş gelse tek muhatap jantı ağladığıniz bayi olur.

Dover jantı mat siyah plastidiple kaplasak üzerine de metalizer efektiyle koyu gri renge getirsek nasıl olur acaba

Geri
Üst Alt