Torpido ile On Cam Arasina Dusen Kart

@ogzogz ben aynı üründen aldım.yaptım.ses falan gitmiyor,yalnız herhangi birşeyin düşmesini araya girmesinide kesinlikle engelliyor.çok küçük bir ayrıntı ama önlem alınmayınca bakın nelere yol açıyor.bence herkesin her arac sahibinin bunu yter varsa cam ile konsol arasına yapması şarttır.konsolun ileride trim sesi yapacağı varsa hem onuda engeller.

Ben cami değiştirmiştim tek çözüm bu  :D  

Bende de sol kapı cam arasından kapalı otoparkta verilen kart düştü. Hala duruyor orda 😆 çıkarmak için camı sökmek gerekiyor sanırım.

hocam koli bandını yapışkanlı tarafı dışa gelecek şekilde ince bir plastik çubuğa sarın ve o raya daldırın hgs kartının yapıştığından emin olunca de yavaştan çıkartın. diğer hatırlatma, otoban geçişlerini hgs kartından değil, plakadan okuyor artık.

Ben cift tarafli bant, normal bant, kalin cetvele bant yapistirma her seyi denedim cikaramadim. İci cok genis, cam cok eskimisti tas izinden dolayi falan bende degistirdim

Hocam bilgi olsun diye yazayım, hiç hgs kullanmıyorum otomatik plakadan okuyor, böyle şeylere gerek yok. PTS sistemi bunu otomatik yapıyor. HGS ile ugraşmayın, plakayı okuyamıyorlar ise bırakın onlar düşünsün. Motorsiklette arabada hgs tanımlı sadece geçiyorum 1-2 gün sonra otomatik bakiyeden düşüyor. 

Geri
Üst Alt