İşte Benim Golf'üm

Wax ve aracınızın görüntülerini bekliyoruz @brkylmz Hocam. Gördüğünüz güzel görüntülerden bizleri mahrum etmeyin :)  

Saygılar...

10171f130833086c8a63f801277d9446.jpg

Serdar hocam Maşallah., Ufaklıkta çok şeker Golf reklamındaki çocuk gibi sahiplenmiş arabayı:) Koltuklarda vw servis klıflarını görmekteyim.. bana bu kılıflardan vermemek için binbir takla attılar yok efendim sarf malzeme veremeyiz., yok kullanılmış olanlardan belki verebiliriz., sinirlenince 3 tan sıfır verdiler

Serdar hocam Maşallah., Ufaklıkta çok şeker Golf reklamındaki çocuk gibi sahiplenmiş arabayı:) Koltuklarda vw servis klıflarını görmekteyim.. bana bu kılıflardan vermemek için binbir takla attılar yok efendim sarf malzeme veremeyiz., yok kullanılmış olanlardan belki verebiliriz., sinirlenince 3 tan sıfır verdiler
Teşekkürler hocam sağolasın.

Kılıf için aslında talepte bulunmamıştım, spontane gelişti. Sinyal arızası için kısa süreli servis ziyaretim olmuştu, aracı teslim alırken kılıf kalsın mı alalım mı dedi yetkili, ben de kalsın dedim :)  Kum beji için iyi bir koruma kalkanı oldu.  

Merhaba saygıdeğer forumdaşlarım, bildiğiniz üzere forum sitemiz dışında facebook ve instagram gibi 2 sosyal medya hesabımız daha bulunmakta, bu sosyal medya hesaplarında zaman içerisinde güzel bir takipçi sayısına ulaştığımızı buradan bildirmek isterim. Sizlerin çekip bizlere gönderdiği fotoğraflar, bu konuda paylaşılan fotoğraflar ile bu gelişimin bir parçası olduğunuz çok açık ve nettir. Bu doğrultuda; bu konu içerisinde paylaşılmış olan birbirinden güzel fotoğraflar, zaman içerisinde facebook ve instagram hesaplarımızda herhangi bir müessif olaya mahal vermemek adına golftutkusu.com etiketi ile tarafımızca paylaşıyor olmakla birlikte, fotoğrafların asıl sahibi sizlerin paylaşılan fotoğrafları takipçimiz olmanız halinde size bildirim gelmek suretiyle etiketlenmektedir. Ancak, paylaşmış olduğumuz araç fotoğraflarınızı başkaları ile paylaşmamızı istememeniz takdirde bunu anlayışla karşılayacağımızı bilmenizi isteriz. O yüzdendir ki, kendi aracınıza ait fotoğraflarınızı paylaşmamızı istememeniz durumunda bize geri dönüş yaptığınız takdirde derhal paylaşıldığı sosyal medya hesaplarımızdan silinecektir.

Saygılar, esenle kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba saygıdeğer forumdaşlarım, bildiğiniz üzere forum sitemiz dışında facebook ve instagram gibi 2 sosyal medya hesabımız daha bulunmakta, bu sosyal medya hesaplarında zaman içerisinde güzel bir takipçi sayısına ulaştığımızı buradan bildirmek isterim. Sizlerin çekip bizlere gönderdiği fotoğraflar, bu konuda paylaşılan fotoğraflar ile bu gelişimin bir parçası olduğunuz çok açık ve nettir. Bu doğrultuda; bu konu içerisinde paylaşılmış olan birbirinden güzel fotoğraflar, zaman içerisinde facebook ve instagram hesaplarımızda herhangi bir müessif olaya mahal vermemek adına golftutkusu.com etiketi ile tarafımızca paylaşıyor olmakla birlikte, fotoğrafların asıl sahibi sizlerin paylaşılan fotoğrafları takipçimiz olmanız halinde size bildirim gelmek suretiyle etiketlenmektedir. Ancak, paylaşmış olduğumuz araç fotoğraflarınızı başkaları ile paylaşmamızı istememeniz takdirde bunu anlayışla karşılayacağımızı bilmenizi isteriz. O yüzdendir ki, kendi aracınıza ait fotoğraflarınızı paylaşmamızı istememeniz durumunda bize geri dönüş yaptığınız takdirde derhal paylaşıldığı sosyal medya hesaplarımızdan silinecektir.Saygılar, esenle kalın.
Ben bunu bilmiyordum. Iyiki soylediniz. Ben sadece forum ortami olduğu icin kendi aracimin ve arkadaslarimin araclarinin plakalarini gizlemeden fotoğraflar paylaştim. Mumkunse sadece forumda kalsın. Baska yerde paylasilmasin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba saygıdeğer forumdaşlarım, bildiğiniz üzere forum sitemiz dışında facebook ve instagram gibi 2 sosyal medya hesabımız daha bulunmakta, bu sosyal medya hesaplarında zaman içerisinde güzel bir takipçi sayısına ulaştığımızı buradan bildirmek isterim. Sizlerin çekip bizlere gönderdiği fotoğraflar, bu konuda paylaşılan fotoğraflar ile bu gelişimin bir parçası olduğunuz çok açık ve nettir. Bu doğrultuda; bu konu içerisinde paylaşılmış olan birbirinden güzel fotoğraflar, zaman içerisinde facebook ve instagram hesaplarımızda herhangi bir müessif olaya mahal vermemek adına golftutkusu.com etiketi ile tarafımızca paylaşıyor olmakla birlikte, fotoğrafların asıl sahibi sizlerin paylaşılan fotoğrafları takipçimiz olmanız halinde size bildirim gelmek suretiyle etiketlenmektedir. Ancak, paylaşmış olduğumuz araç fotoğraflarınızı başkaları ile paylaşmamızı istememeniz takdirde bunu anlayışla karşılayacağımızı bilmenizi isteriz. O yüzdendir ki, kendi aracınıza ait fotoğraflarınızı paylaşmamızı istememeniz durumunda bize geri dönüş yaptığınız takdirde derhal paylaşıldığı sosyal medya hesaplarımızdan silinecektir.

Saygılar, esenle kalın.
Melih Hocam, Murat Hoca ve Yusuf Hoca ile bu konuyu konuşmuştuk. Sosyal medyada çok daha fazla paylaşım yapılırsa sitenin tanıtımı çok daha fazla olacaktır.

Golftürkiye bir resim ekliyor (sıradan özensiz bir resim) 600-700 beğeni alıyor.

Oysa bizim elimizde çok güzel fotoğraflar var.

@Negatiwe kesinlikle katılıyorum size Serdar hocam, şimdilik o kadar beğeni toplayamayabiliyoruz, ama güzel fotoğraflar olunca tıpkı buradaki gibi, takipçi sayımız gözle görülür şekilde artıyor :'(

Geri
Üst Alt