İşte Benim Golf'üm

Merhaba saygıdeğer forumdaşlarım, bildiğiniz üzere forum sitemiz dışında facebook ve instagram gibi 2 sosyal medya hesabımız daha bulunmakta, bu sosyal medya hesaplarında zaman içerisinde güzel bir takipçi sayısına ulaştığımızı buradan bildirmek isterim. Sizlerin çekip bizlere gönderdiği fotoğraflar, bu konuda paylaşılan fotoğraflar ile bu gelişimin bir parçası olduğunuz çok açık ve nettir. Bu doğrultuda; bu konu içerisinde paylaşılmış olan birbirinden güzel fotoğraflar, zaman içerisinde facebook ve instagram hesaplarımızda herhangi bir müessif olaya mahal vermemek adına golftutkusu.com etiketi ile tarafımızca paylaşıyor olmakla birlikte, fotoğrafların asıl sahibi sizlerin paylaşılan fotoğrafları takipçimiz olmanız halinde size bildirim gelmek suretiyle etiketlenmektedir. Ancak, paylaşmış olduğumuz araç fotoğraflarınızı başkaları ile paylaşmamızı istememeniz takdirde bunu anlayışla karşılayacağımızı bilmenizi isteriz. O yüzdendir ki, kendi aracınıza ait fotoğraflarınızı paylaşmamızı istememeniz durumunda bize geri dönüş yaptığınız takdirde derhal paylaşıldığı sosyal medya hesaplarımızdan silinecektir.Saygılar, esenle kalın.
Melih hocam benim fotoğraflarımda sadece burada kalsin mumkunse.

3001d8bf31b6822bcf68cadc65f0ba83.jpg

Yoksa bi durban jantımız yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

@atakom Durban da olmayıversin Hocam :)  Benim clio 14 inç jantlı, ondan golfe binince baya bir farkediyor tümseklerde, çukurlar da felan, Durbanı düşünemiyorum :D

@fcsrn jant değil de yay mı taksak acaba Eren? baksana lastik ile çamurluk arasuna bir el rahat giriyor, yay sayesinde biraz daha oturaklı olur, konfordan biraz kaybımız olur ama 

@fcsrn Jant değil de yay mı taksak acaba Eren? Baksana lastik ile çamurluk arasına bir el rahat giriyor, yay sayesinde biraz daha oturaklı olur, konfordan biraz kaybımız olur ama.
Dover'la aracı hafif basan birini görmüştüm instagramda veya face tam hatırlamıyorum. Jantlar küçük olduğu için, ya da lastik yanak kalnılıkları büyük olduğu için pek hoş durmuyordu açıkcası, tabi ki zevk meselesi bana kötü gelen başkasına güzel gelebilir, zevkler renkler diyelim  :)  

Şahis fikrim; araca yay vb takılacaksa jantlar en azından 17 olmalı. 16 için orjinal hali en iyisi bence :)

Bu jantlara en guzel giden body kit hem basik gibi duruyor hemde hoc benim tercihim @fcsrn @atakom

46495a8ed4daf340a46a86a6bc6c42e7.jpg

Bazen doverların yakıştığı anlarda oluyor

Bazen doverların yakıştığı anlarda oluyor

Güzel ya Doverlar, üstelik bugün farkettim ki temizlemesi de uğraştırmıyor çok kollu olmadığından :)

qMz12Z.jpg

9oj8R8.jpg

Motor temizliği de yaptık bugün :)  

NAj65L.jpg

Normalde dün aracı yıkamıştım ama gece sanırım hafif çise atmış toz olmuştu hep. @murat_kurt Abinin önerisi ile aldığım aşağıda ki spreyi beze sıkıp silince hem tozdan eser bırakmıyor hemde parlaklık katıyor. Öneririm.

d39z27.jpg

Pazar günü arabayı biraz şimartayim dedim. Güzelce yikadiktan sonra Meguiars likit wax la wax ladim. Boya korumada olduğu için gayet güzel oluyor. Gece ayrı gündüz ayrı guzel....

Ekli dosyayı görüntüle 3479
çok güzel olmuş Meguiars likit wax'ı farlara, krom yüzeylere ya da siyah kaplamalara da sürüyor musunuz, bu tür yüzeylerde faydası/zararı var mı?

Geri
Üst Alt