Castrol Edge Professional 5w-30 LongLife III

Amazon’dan bu yağın siparişini veremiyorum. Türkçe yazdım herşeyi olmadı sonra Almanca yazdım yine olmuyor varmı yardımcı olabilecek

Amazon’dan bu yağın siparişini veremiyorum. Türkçe yazdım herşeyi olmadı sonra Almanca yazdım yine olmuyor varmı yardımcı olabilecek
yurtdışından aldığınızda da fiyat 3 aşağı 5 yukarı aynı fiyata denk geliyor. aracınız yüksek devirli değilse, Castrol Edge 5-30 ll yağı da kullanabilirsiniz. her iki yağında castron sitesinden özelliklerine bakarsanız birbirisine neredeyse ikizi gibi. 

Arkadaslar long life iii lazım 1litre alabileceğim yer varsa link atar musunz. Aracım biraz yağ eksiltmis yağı serviste long life iii konuldu üzerine tamamlamak için 1litre almam gerek

Arkadaşlar bu yağ castrol mü? Geçen gün satıştaydı şimdi kalkmış, bilgisi olan var mı?

1388A32F-083F-4470-8F22-7EA6F816A52E.png

VAG grubunun Avrupa servislerinde kullandığı yağ, fason imalatçısı Castrol veya Aral olabilir. VW etiketli yağ almak istiyorsanız en bir orijinalidir. 

Bunun da sahtesini yaptılarsa bilemem tabii... 

Arkadaşlar bu yağ castrol mü? Geçen gün satıştaydı şimdi kalkmış, bilgisi olan var mı?

Ekli dosyayı görüntüle 29220
VW yağ üretmez., X bir yağ üreticisine fason üretirir., Bi ara bir yerde görmüştüm bu yağdan, kutunun üzerindeki barkod koduna baktığımda Castrol Edge ile aynıydı..

Yüksek ihtimal Castrol Avusturya veya Belçika tesislerinde üretiliyor..

Geri
Üst Alt