Kasko ve Sigorta Tavsiyesi ile tercihte dikkat edilecekler birleşik konusu.

en uygun trafik sigortası teklifini AXA yaptı bana 436 TL 7. kademe %20 indirim ile. Kasko için de 750 ile 1050 arası değişik rakamlar var Orda da AXA ve anadolu arasında kaldım bakalım neye karar vereceğiz ☺

One Life Live it.!!!

@Ender Ender Hocam bende alışkanlıktan olsa gerek kaskoyu her daim Axa'dan VW Kasko olarak yaptırıyorum Allah korusun bir şey olursa yok yetkili serviste olmaz, yok Autoking vs şurda olsun muhabbeti çekmemek için, trafik sigortası da Axa idi ama artık Mayıs ayında göreceğiz yeni fiyatlarla başımıza ne geleceğini...

Geçen nisanda tarik sigortasını 220 tl ye kaskoyu 770 tl ye yaptırmıştım bakalım bu sene ne olacak.

Nisan ayında benim de poliçeler yenilenecek bakalım nasıl bir pavyon hesabı gelecek aaaaa

Ne zamandır göremiyorum..

konunun üstadı nerelerde acaba?

@gdervisoglu
Murat Hocam,

Biliyorum uzun bir süre ihmal ettim, bu aralar çok kendimde değilim :)  farklı bir yol çizdim hayatımda ve hayatıma anlam katan birisi var artık  :000108-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
en uygun trafik sigortası teklifini AXA yaptı bana 436 TL 7. kademe %20 indirim ile. Kasko için de 750 ile 1050 arası değişik rakamlar var Orda da AXA ve anadolu arasında kaldım bakalım neye karar vereceğiz ☺

One Life Live it.!!!
Ender Hocam bilgilerinizi istedim, eğer ulaştırabilirseniz ben de fiyat çalışması yapmak isterim.

Murat Hocam,

Biliyorum uzun bir süre ihmal ettim, bu aralar çok kendimde değilim :)  farklı bir yol çizdim hayatımda ve hayatıma anlam katan birisi var artık  :000108-medium:
Değerli Göktuğ Hocam;

Sizin adınıza çok sevindim. Ne demişler hem : "Hayat sevince güzel" :000121-medium:

Eh bu arada Bunun anlamı artık A7 Octavia'nızı aldatıyorsunuz demektir. Allah bilir ya kirli bile geziyor olabilir şu anda..  :000177-medium:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar 280 e sigorta 870 ede kasko yaptırdım. Sanırım hasarsizligin ve küçük illerde yaşamanın avantajı. Ama hangi aracimi satarsam satayım kaskoyuda trafiğinde iptal ettirmem aktarma yaparım. Axa 'dan 2. yıl kasko yapmazsanız mini onarimlari ilerde hasar gösteriyor onun için tavsiye etmem bide mini onarımı 150 tl ye kadar karşılıyor.
Hocam trafik sigortasının aktarılabildiğine emin misiniz? Kaskosu aktarabiliyoruz diye biliyorum ama trafik sigortasında böyle bir uygulama yok sanırım.@gdervisoglu

Değerli Göktuğ Hocam;

Sizin adınıza çok sevindim. Ne demişler hem : "Hayat sevince güzel" :000121-medium:

Eh bu arada Bunun anlamı artık A7 Octavia'nızı aldatıyorsunuz demektir. Allah bilir ya kirli bile geziyor olabilir şu anda..  :000177-medium:
Teşekkür ederim  s=aşk

Murat Hocam, aracım hiç bu kadar kirli olmamıştı :)  Gören sen böyle kirli gezer miydin diyor  :000043-medium:

Hasarsız lik aktarılıyor hocam. Hasarsizlik % 15 Ama üzerine ilave indirim yapılabiliyor.
Sanıyorum hasarsızlık indirimini alabiliyor olmaktan bahsediyorsunuz. Haklısınız.

Fakat Güneş Sigorta olarak bizde sistem ne atarsa o yansıyor. Mesela 7. basamak bir indirim hakkı da olsa sistem başka bir poliçeyi görüp o indirimini vermeyebiliyor.

@Olcay

Merhaba arkadaşlar,

aracın senesi geldiğinden, kasko ve zorunlu trafik sigortaların zamanıda gelmiş oldu, Vdf den imzamdaki araç için kasko standart haline 1050, opsiyonları ilave edince 1150 olarak hesaplandı, zorunlu trafikte 790 tl, sizce nasıl?

Geri
Üst Alt