Golf 7'de Kaç çeşit Bi-Xenon far var?

ST'nin bana söylediği 2015 mi olsun 2016 mı muhabbeti aklıma geldikçe sinir oluyorum.

2016 olursa golfte 3000 tl koyar üzerine diyor. nasıl bi saçmalık, hem gelecek araca fiyat veremiyoruz diyorlar hemde 3000 tl koyar diyorlar insanı tehdit eder gibi. almıyom kardeşim o zaman. git başkasına sat.

önce adam gibi bilgi verin. adamı delirtmeyin.

@jajaja

benim st de tırt çıktı kusura bakmayın :)

maniax dedi:
@jajaja

hocam teşekkür ederim vallaha sizler olmasanız bu dertlerimi paylaşacak kimse olmazdı.

doğuş oto ne kadar kafasına göre takılan bir kurummuş onu öğrendim.

bence en doğru bilgiyi aylin hn verdi, kendisine teşekkür etmek lazım, verdiği fiyat kdv haric falandır kdv eklenince 1600 falandır o fark forumda denilen gibi. 3000 tl neresi 1600 tl neresi. resmen geçirmeye çalışıyorlar.

en son gidip st ile papaz olucam o olucak, normalde böyle bir insan değilimdir ama herşeyin bir limiti vardır, dayanacak gücüm,sabrım kalmadı.

U-Led kesinlikle daha sinirli ve yakışıklı gösteriyor aracı.

@jajaja

hocam gelişmeler var mı sizde? kendi kendinize dertlenmeyin buraya yazın olan biteni  :'(

jajaja dedi:
@jajaja

hocam teşekkür ederim vallaha sizler olmasanız bu dertlerimi paylaşacak kimse olmazdı.

doğuş oto ne kadar kafasına göre takılan bir kurummuş onu öğrendim.

bence en doğru bilgiyi aylin hn verdi, kendisine teşekkür etmek lazım, verdiği fiyat kdv haric falandır kdv eklenince 1600 falandır o fark forumda denilen gibi. 3000 tl neresi 1600 tl neresi. resmen geçirmeye çalışıyorlar.

en son gidip st ile papaz olucam o olucak, normalde böyle bir insan değilimdir ama herşeyin bir limiti vardır, dayanacak gücüm,sabrım kalmadı.
Hocam ST ile papaz olmaya hiç gerek yok. Siz kendinizden emin bir şekilde oraya gidip bu iş öyle değil böyle olacak deyip daha önce @Gurk4n hocamın paylaştığı formu kendilerine gösterin. İkna olmamakta ısrarcı olurlarsa oranın müdürü ile görüşün. Sinir stres yapmadan sakin sakin çözün işinizi. İş bilmeyen adamlar yüzünden stres yapmaya değmez.

Şimdi telefon ile görüştüm ST ile.

Basic bi xenon ön farlar sistem tarafından otomatik olarak çıkartılmış 999TL fark yapıyor buda. Üstüne u'led ler eklenerek siparişim güncellenmiş. 1610 TL fark ödeyecekmişim.

oh be, şimdi kafam rahatladı.

bu zorlu zamanımda yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim, iyiki varsınız.

ek olarak siparişim 2016 model olarak gelecekmiş, 2016 olarak geleceği için her sene golf'te üzerine 1-2 donanım koyuyorlar dedi, belki highline özel bişiler gelebilir dedi bugün görüştüğüm farklı şubedeki bir satış temsilcisi.

ne kadar doğrudur bilemiyorum.

ek olarak sormak istediğim bişiy var benim araçta şimdi ön farların ordaki kutucuklardan varmı onlara su püskürten zamazingodan :D

jajaja dedi:
Şimdi telefon ile görüştüm ST ile.

Basic bi xenon ön farlar sistem tarafından otomatik olarak çıkartılmış 999TL fark yapıyor buda. Üstüne u'led ler eklenerek siparişim güncellenmiş. 1610 TL fark ödeyecekmişim.

oh be, şimdi kafam rahatladı.

bu zorlu zamanımda yardımcı olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim, iyiki varsınız.

ek olarak siparişim 2016 model olarak gelecekmiş, 2016 olarak geleceği için her sene golf'te üzerine 1-2 donanım koyuyorlar dedi, belki highline özel bişiler gelebilir dedi bugün görüştüğüm farklı şubedeki bir satış temsilcisi.

ne kadar doğrudur bilemiyorum.

ek olarak sormak istediğim bişiy var benim araçta şimdi ön farların ordaki kutucuklardan varmı onlara su püskürten zamazingodan :D
hocam valla çok sevindim. hayırlı olsun şimdiden. imzanıza da aracın tam halini yazarsaniz memnun oluruz

evet far yıkamanız olacak. kontak sonrası her ilk ve 5.cam yikama esnasında onlar da fişşt diye farlarınızı yıkayacak :D

@jajaja

küçük bisey ekleyeyim. far yıkama u led e değil xenona özgü bi olaydır aslında. her xenon far yıkamayla gelmek zorundadır

teşekkürler arkadaşlar. daha iyileri sizlerin olur inşallah.

3 Aralık'ta sipariş geçildi bakalım kaçında alacağız kısmetse.

Alıncada imzayı düzenlerim burdaki arkadaşlar gibi.

Geri
Üst Alt