Golf 7'de Kaç çeşit Bi-Xenon far var?

@jajaja

hocam o zaman söyle yapın. u ledli siparişi verin bakın nasil basic bi xenon fiyattan düşüyo. hatta yarın aylin hanıma sorun siz. ben ona demiştim ki pxb istiyorum fiyata nasıl yansır basic düşer mi diye. tabi o düşer 1600₺ gibi bi rakam çıkar demişti anında. 2000₺ konusu ise şöyle olabilir hani opsiyonlara zam gelmiştir düşülmüş hali budur, ama o da imkansız bence çünkü 3000₺ diyen var.

bu konuda içiniz rahat olsun. golftutkusu.com diyorsa doğrudur, yoksa öyle bisey yoktur :)

yarın dediğiniz gibi yapacağım üstad. PXB koduyla seçtiricem. bakalım ne olacak. dediğiniz gibi zam gelmiştir 1600 TL olan şey 2000 olmuştur anlarım ama herkes farklı bilgi veriyor insanın kafası karışıyor.

Zam falan yok kafadan yuvarlak fiyat salliyolar bayiye gidip bizzat gorusun hocam

st ler az bu siteye takılsa da işleriyle ilgili eksiklerini giderseler.  ben st olsam ve öyle yanlış bir bilgi versem yerin dibine girerdim.

hocam çankaya doğuş'ta Sercan'ı da bulabillirsin, onunla da aynı şeyleri konuştuk. bende hem sürüş konfor hem de basic xenonların düşeceğini manuel olarak hesapladık. teklif formunda çıkmıyordu.

Sent from my iPad using Tapatalk

@Orhan Hoca

emresezer52 dedi:
hani çeşit çeşit farlar var ya xenon , bi - xenon falan onların resimlerini ayrı ayrı alabilirim miyim :)
Benim araca ait fotolardır,yaydığı ışık rengi beyazdır ve gayet tatminkardır,klasik sarı ampullü bir aracın ışığı ile kıyaslanmayacak derecede iyi bir görüş alanına sahiptir..Halojen beyaz,sarı ışık ve xenon kıyaslaması için resim istiyorsanız malesef bir standart olmadığı için biraz kafa karıştırıcıdır,mesala 2011 leon cupramda da bi-xenon farlar vardı ama hem sarı tonda idi hem de aydınlatma kötü idi,gol r da hem beyaz hem aydınlatma çok iyi....Bi-xenon demek kısa ve uzun farların ikisinin de xenon olmasıdır.Çin malı xenonlarla ,merceksiz farlarla trafikte dolanan,trafiği riske sokan o trafik canavarlarının kullandığı xenon lu araçlara da buradan selam olsun... :)

gündüz yanan led

http://i.hizliresim.com/n2A8Xa.jpg

parklar

http://i.hizliresim.com/1rYQ8b.jpg

kısalar

http://i.hizliresim.com/vRg1OD.jpg

jajaja dedi:
yarın dediğiniz gibi yapacağım üstad. PXB koduyla seçtiricem. bakalım ne olacak. dediğiniz gibi zam gelmiştir 1600 TL olan şey 2000 olmuştur anlarım ama herkes farklı bilgi veriyor insanın kafası karışıyor.
Merhaba;

Ekte görebilirsiniz. Yazan fiyatlar vergisizdir.

PXD 1970 TL , çıkarılacak PXA 999TL kalan fark 970TLx1,72 = 1670TL fark ödersiniz Highline opsiyonu için. Satın aldığım araçtır, satış temsilcinize de gönderebilirsiniz. Bu olay onun keyfiyetine de kalmıyor zaten sipariş oluşturulurken sistem kendisi düştüğünden ne söylediğinin çok da önemi bulunmuyor.

Selamlar.

W9bEW8.jpg

@Gurk4n hocam, detaylı bilgi için teşekkür ederim. Bende bugün elde ettiğim bilgiler ışığında konuyu hemen güncelliyorum.

Şimdi elde 3 tane bilgi var.

1. Bana satışı yapacak kişi ilk önce 3000 TL fark dedi, forumdaki arkadaşlar sağolsun olması gerekeni söyledi, adama tekrar bakmasını rica ettim, (1hafta önce)

2. Adam tekrar baktı 2200 TL dedi, (2 gün önce)

3. Gene forumdan birkaç mesaj önce bir arkadaşımızın belirttiği gibi direk Aylin Hn ile görüştüm ve aynen forumda söylendiği gibi bixenon ların çıkartılacağını söyledi ve 1000 TL fark alınır dedi. (bugün)

Sonra benim temsilciyi aradım, Aylin Hn ile telefonda görüştüğümü söyledim, ikisini görüştürdüm.

Passat'taki gibi farlar tamamen çıkmıyormuşta bilmem ne muhabbeti yaptı benim eleman. Artık orası koptuğum noktaydı. Yanlışlık olabilir, tam bakılmamıştır vs bişi demiyorum hepimiz insanız yoğun çalışıyoruz, unutulmuştur vs. ama sanki geçirmeye çalışıyorlar gibi hissettim ve soğudum.

Kısacası alacağıma pişman oldum, resmen soğudum. 90 95 bin tl para verilecek, rezalet bir durum içerisindeyim.

Şaka gibi 3000, 2000, 1000 TL bu nedir yahu.

Ha birde şu bomba var; bundan yaklaşık 1-2 hafta önce ellerinde araç kalmadığını ancak kapora verirsem sipariş geçebileceklerini söyledi benimle ilgilenen arkadaş.

Ama hemen vermeliymişim yoksa 2016 model golf'ler çıkarmış, o da golfte fiyat farkı olarak üzerine 2000 3000 tl hatta 3500 tl'.ye kadar koyarmış.

Bana bu bilgi verildikten sonra illa 2016 takıntınız yok değil mi diye soru yöneltti, bende madem bu kadar artış olacak 2016 falan olmasını istemiyorum dedim, 2015 olsun dedik, 2015 olursa böyle bir fiyat farkı olmaz diye konuştuk. Ertesi günde kaporayı yatırdım. Bugün görüştüğümde 2016 modellerin geleceğini söyledi, eğer üstüne 1 TL bile fark koyarsa gidip başka araba alacağım.

Bıktım usandım.  8|

Yardımcı olan, bilgi ve fikirlerini paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler. Belki Golf alamayacağım ama sizin gibi iyi insanlar tanıdım. Sağolun.

@jajaja

Hocam vw canlı destekten hazır araç arayın. İstediğiniz gibi araç var ise o bayiyi telefon ile arayıp aracı alın ;) satış temsilcileri ile zaman kaybetmeyin. Canlı destek çalışanları çok ilgili.

Canlı desteği yarın deneyeyim, sonucu buradan paylaşırım.

Benim araç ellerinde olmadığı için özel sipariş verdik zaten ama genede deneyeceğim.

@jajaja

Deneyin hocam. Bugün olmaz yarın olmaz ama bir baktınız bir sonraki gün tam aradığınız araç sizi bekliyor. ;)

canlı desteğe giremedim yav. şu an kullanılmıyor diyor. acaba belirli günleri falan mı var.

itinayla deniyorum hocam  :)

@jajaja 2015 model alimi bitti anca stokta varsa alinir bundan sonraki siparisler 2016 gerci benimkide 2016:D

Geri
Üst Alt