Direksiyona Dikişli Suni Deri Kılıf Uygulaması

@mehmetmert Başarılı olmuş hocam. İşte sizin gibi üşenen veya kendisi yapamayacak olan arkadaşlar için ben bu işi yapıyorum :) Ürün pahalı şuan dediğiniz gibi ama genede cüzzi bir tutarda işçilik alarak uyguluyorum. Bu arada çift taraflı bant VW modellerinde gerek duyulmuyo fakat yan kollarin sabit kalması için dikimin yeterli olmadığı araclar var.

Valla cuzzi miktarsa hic ugrasmam, benim nasil yapacagini cozmem 30 dkmi aldi :D

Arkadaslar merhaba. Ben forumu daha aktif kullanmadim ama Whatsup grubundaki arkadaslar bilir hatirlar sanirim. Norvecten katiliyorum araniza. Bu konuyu acan @eakdal øz kardesim olur. Kkendisi ønce kendi aracina uyguladi ve eli yatkin olunca ve cevresindeki arkadaslarida talep edince ek gelir olmasi icin bu ise girdi. Elinin yatkinligi genetik olarak Modelist olan babamdan da geliyor olabilir. Dedigim gibi kendisi kardesim. Yabanci degil yani :p  Sevgiler 

Bol kazanclar Esat !

Moderatör tarafında düzenlendi:
@eakdal  Güzel bir çalışma örneği olmuş. düşünen arkadaşlar olacaktır ve uygulama gerçekten güzel duruyor. emeğinize sağlık.

sorum şu: Bu kılıfların Mavi renk seçimleri var mı? yada başka renk seçenekleri.Teşekkürler.

Uygulamayı direksiyonu sökmeden mi yapıyorsunuz?

@Ender Teşekkür ederim hocam, elimden geleni yapıyorum. Mavi den kastınız ip rengi ise evet var hocam :)  

@Gokhan1300 Evet hocam direksiyonu sökmeden yapıyorum. Benim açımdan daha zor oluyo fakat direksiyonu söküp airbag sistemine vs zarar verme ihtimalini göze almam :)  

Evet arkadaşlar bugünde bir Suzuki Swift direksiyonunu mahvolmuş bir hale teslim alıp, tertemiz teslim ettik çok şükür :)

fotoğraf 1-2.JPG

Elinize sağlık hocam. Ben de 2010 Corsa var. Bu araca uygulamanız mevcut mu? Foto paylaşabilir misiniz?

@eakdal MAvi İpli olaandan Golf 7 için uyguladığınızda resimleri görmek isterim doğrusu. Nasıl duruyor çok meraklıyım bu konuda :)  

Bende merak ettim. Golf7 direksiyon, mavi dikişli

@Ender @ft19 Henüz mavi dikiş uygulamadim fakat uygularsam paylasirim tabiki :)  Güzel duracagina eminim :)  

Mavi dikişli mk7 direksiyonu için takip :)

Geri
Üst Alt