2017 Makyajli Golf Siparisleri

Jant direkt 16"  durban gibi ne kadar kotu ahahah :D

valla benim hosuma gitti jant tasarimi,beyaz arac ile baya guzel gozukur.konfordan odun vermeden durbant:)

Dover bundan daha güzel bence. :000074-medium:

Yeni gelecek led farlar eğer passattakiyle eşdeğerse bi-xenon farlı araçlar aydınlatma açısından daha şanslı. Muhtemelen de xenon opsiyon olarak bulunmaz. 

Yeni gelecek led farlar eğer passattakiyle eşdeğerse bi-xenon farlı araçlar aydınlatma açısından daha şanslı. Muhtemelen de xenon opsiyon olarak bulunmaz. 
Evet passat takiyle eşdeğer., Audi de A3, A4, A5 falan istersen xenon plus paket seçebiliyoruz ama Golf ve Passat ta böyle bir şans yok., LED farlar yapıları gereği aydınlatma konusunda HID Xenon'ların çok gerisindeler.. Matrix Led system dedikleri teknoloji ile bunu bir nebze aşıyorlar., üreticilerin maliyetleti düşürme çabaları doğrultusunda doğmuş bir teknoloji dir Led farlar (ön aydınlatmada)., Xenon' lar daha ileri bir teknoloji hem de aydınlatma konusunda üst seviyedeler fakat devir düşük maliyetli alternatif teknoloji çözümleri devri oldu:(

Evet passat takiyle eşdeğer., Audi de A3, A4, A5 falan istersen xenon plus paket seçebiliyoruz ama Golf ve Passat ta böyle bir şans yok., LED farlar yapıları gereği aydınlatma konusunda HID Xenon'ların çok gerisindeler.. Matrix Led system dedikleri teknoloji ile bunu bir nebze aşıyorlar., üreticilerin maliyetleti düşürme çabaları doğrultusunda doğmuş bir teknoloji dir Led farlar (ön aydınlatmada)., Xenon' lar daha ileri bir teknoloji hem de aydınlatma konusunda üst seviyedeler fakat devir düşük maliyetli alternatif teknoloji çözümleri devri oldu:(
Hocam Ocak ayında Ankaradan Adıyaman a Toyota Corolla ile geldim.Arac 1.4 dizel otomatik premium. Ben şahsen led farlarını gece çok beğendim .  Benim golf 7 bixenon fardan aşağı değildi kesinlikle. Araçtan araca fark ediyor. 

Selamlar ;1.4 TSI almayı düşünen arkadaşlar,

Makyajlı Golf siparişinde karar vermek için kilit soru aksesuarlar ne zaman açılırdan önce yeni motor ne zaman gelir olmalı.

Eğer 1.5 lt. motor "tahmin ettiğim gibi" Ağustos 2017'den sonra gelecekse acil ihtiyacı olmayanlar bekleyebilir.

Ve yine tahminim, yeni motorla birlikte DSG şanzıman da gelişebilir.

Bu makyajlı kasanın ağırlaşmazı mevzusu doğrumu ya? Bir motor değişimiyle 100kg oynamaması lazım. Başka değişen birşey varmı ki?

Opsiyon belirtilen 1.4 tsi highline araclarda olacak. Ergo koltuk acc seklinde opsiyonlar olacak. Gorustugum st dizel kombinasyonlarin standart oldugunu opsiyonlarla birlikte uzun bir sure arac gelmeyecegini belirtti. Saniyorum yukselen fiyatlardan sonra opsiyonlu araclarin rakamlari dudak ucuklatacak seviyeye gelecek.

şimdi yeni golfü inceledim ve iyi ki beklememişim dedim. Alma aldırma :)
Hocam size göre artı ve eksilerini söyler misiniz ? vaktiniz olduğunda . Mutlaka düşünenler var ben gibi :) klavuz olur bize . Neden alınmaması gerektiğini özellikle açarsanız memnun oluruz

bana kalırsa ağustosu beklemenin dizel alacaklar için bir mantığı yok gibime geliyor.yeni nesil dsgyi dizellere koyup koymayacakları belli değil giderler onu 1,5yeni motora koyarlar.tdi a koymazlar tıpkı şimdiki kimi araçlarda arka süspansiyonun bağımsız olup olmaması gibi.birde şöyle bidurum varzaten tdi higline çıplak 68.000 seviyesinde ilk zamda 70.k bandını geçip %60lık dilime girer sizce temmuza yada ağustosa kadar zam olmaz mı?ben dsg tdi highline +acc+ergo koltuk düşünüyordum ama şimdi karasız kaldım.bu doğuşuda anlıyamıyorum neden açmazsınki hemen opsiyonları.

Bu makyajlı kasanın ağırlaşmazı mevzusu doğrumu ya? Bir motor değişimiyle 100kg oynamaması lazım. Başka değişen birşey varmı ki?
Şasi değişikliği MK8 e kadar söz konusu değildir. 

Şasi aynıyken sadece far ve stoplar la aracın ağırlığı nasıl artar ki?

Hatta yer tasarruflu stepne ile toplam ağırlığı azalmış olmalı :)

Geri
Üst Alt