Highline beklerken R line geldi

Öncelikle hayırlı olsun Gökalp hocam.. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.., Aracın tam özelliklerini görebilmek için size verilen faturanın ilgili bölümlerini kapatarak resmini paylaşırsanız tüm özelliklerini ancak söyliyebiliriz.., Aracın sadece dış fotoğraflarını görebildiğimiz için görebildiğimiz özelliklerini bahsedebiliriz., Fakat aracın ön tamponundaki R-Line logosunu fabrikanın yanlışlıkla takacağı bir durum değildir., ve aldığınız firma da bunu yapması gibi bir durum biraz tuhaf kaçar durup dururken eğer böyle bişey yaptıysa ve açıkçası kuşku uyandırdı bende..!!! @silvershadow Değerli Murat Üstadımın bu konuya neder çok merak ediyorum çok tuhaf bir durum çünkü..,
18inch Durban Jantlar
Yer tasarruflu stepne
Spor Süspansiyon yada DCC (dinamik şasi konrol)
Adaptif Bi-xenon Plus Farlar + U LED gündüz sürüş farları
Panoramik Sunroof
Saolun hocam. Aracın içi standart highline görünümü. Direksiyon falan./monthly_2016_11/20161116_174301.thumb.jpg.45b5bd30456fb3b678382143129f1865.jpg

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• 20161116_174301.jpg
    20161116_174301.jpg
    50.1 KB · Görüntüleme: 0

@gokalp1 hocam lastiklerin dişleri baya kalın aynı sıkıntı bende de var bende de bridgestone geldi aynı kış lastiği gibi duruyor çokta beğenmedim lastiklerimi ama kullanacağız biraz belimizi doğrultana kadar :)

@gokalp1 hocam lastiklerin dişleri baya kalın aynı sıkıntı bende de var bende de bridgestone geldi aynı kış lastiği gibi duruyor çokta beğenmedim lastiklerimi ama kullanacağız biraz belimizi doğrultana kadar [emoji4]

Evet doğru diyorsunuz. İdare ederiz artik

Saolun hocam. Aracın içi standart highline görünümü. Direksiyon falan.Ekli dosyayı görüntüle 8015

Dostum paylaştığınız resim aracın siz aracı almadan önceki bayi ile anlaştığınız fiyat üzerinden ki "teklif formu" dur.. Bahsettiğim şey ise nasıl herhangi bir ürün alınca size fatura keserler ilgili firma bundan bahsediyorum.., Çünkü satıcı burada ilgili aracın tüm özelliklerini yazılı beyan ederek satıldığını göstermek zorundadır ve hata olma olasılığıda yoktur.., Benim anlıyamadığım ve kuşku duyduğum şey ise Fabrika aracı üretirken böyle bir hata kesinlikle yapması söz konusu olamaz..!! R-Line logolu bir ön panjur fabrikadan yanlış takılması demek %0 ihtimal demek., Böyle bir şey yapılsa araç son aşamada defalarca tekrar tekrar kontrol edilirken hemen müdahele edilir ve doğru panjur takılır., ve o panjuru montaj etmekten sorumlu kişi ya çokk ciddi uyarı alır yada işine son verilir.., Böyle bizim için ufak görülen hatalar onlar için ilerde daha büyük hataların önüne geçmesi açısından hemen önlemi alınması gereken şeylerdir.., Fabrika bu yzden çook ciddi zararlar edebilmesi neticeleri de olabileceğinden hassas konulardır bu gibi durumlar.., Geriye ise bu panjuru siz takmadığınıza göre aldığınız bayinin takması ihtimali kalıyor da; Bayi bunu neden yapsın durup dururken., neden satıcı bayi normal panjuru çıkartıp yerine R-Line logolu bir ön panjur taksın araca..? yada logoyu yapıştırsın gibi bir sürü anlaşılması ve açıklanamayan bir sürü soru ile karşı karşıya kalınan bir durum..!! Yani aklımda birşey var ama onuda düşünmek bile istemiyorum., Muhtemelen bizim şuan anlıyamadığımız ama mantıklı bir açıklaması olan bir durum söz konusudur diye ümit ediyorum.., @silvershadow Murat Hocam bu konuda bize yol göstericektir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam çok ilginç bir durum söz konusu. Aracın içinin fotoğrafları da atabilir misiniz hocam.

Aracı dün teslim aldım. Gerçekten çok zevkli bir arac. Düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Renk konusunda şüphem vardı şimdi iyiki bu renk almışım diyorum. Yalnız aracın rengi sabah başka akşam başka görünüyor bana[emoji3]. Sabah gerçekten kurşun grisi görüyorum öğleden sonra kahverengiye yaklaşıyor gibi. Sanırım benim gözlerde sorun var. Neyse konuyu fazla uzatmayayim. Değerli Murat hocam siz sormustunuz araç R line mi diye. On ızgarada R line logosu var. Arabaya baktigim yer karanlik oldugu icin logoyu gormedim.Ama bana satarken highline diye sattılar. Sizden ricam r line ile highline arasında ne fark var. Engin bilgilerinize aydınlatırsanız sevinirim. Resimlerde atmaya çalışacağım basarabilirsem.
Masallah hocam gule gule kullanin. Lakin bana da r line logosu tuhaf geldi. Konuyu takipteyim. Tekrardan hayirli olsun.
Saygilarimla...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

/monthly_2016_11/20161116_183141.thumb.jpg.77d59ba83e073f812b94ffbc6425b8ed.jpg

Ekli dosyalar

• 20161116_183141.jpg
    20161116_183141.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 0
Masallah hocam gule gule kullanin. Lakin bana da r line logosu tuhaf geldi. Konuyu takipteyim. Tekrardan hayirli olsun.
Saygilarimla...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Saolun Serhat hocam

Aracınız hayırlı olsun merakla bekliyoruz gelişmeleri. 

@gokalp1 Güle güle kazasız belasız günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanın. Arkadaşların dediği gibi R logolu panjur olayını bayi açıklamalı bir şekilde.

Aracı dün teslim aldım. Gerçekten çok zevkli bir arac. Düşünen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Renk konusunda şüphem vardı şimdi iyiki bu renk almışım diyorum. Yalnız aracın rengi sabah başka akşam başka görünüyor bana
emoji3.png
. Sabah gerçekten kurşun grisi görüyorum öğleden sonra kahverengiye yaklaşıyor gibi. Sanırım benim gözlerde sorun var. Neyse konuyu fazla uzatmayayim. Değerli Murat hocam siz sormustunuz araç R line mi diye. On ızgarada R line logosu var. Arabaya baktigim yer karanlik oldugu icin logoyu gormedim.Ama bana satarken highline diye sattılar. Sizden ricam r line ile highline arasında ne fark var. Engin bilgilerinize aydınlatırsanız sevinirim. Resimlerde atmaya çalışacağım basarabilirsem.

Değerli Hocam 

Ancak fırsat bulabildim, yoğun bir gündü. 

R-line hakkında detaylı bilgi burada.

Sizin aracınız R line değil Hocam.

İç kısmın R line olması olasılığı var.

Faturanıza da bakınca anlamak mümkün. 

Keşke hata yapmış olsalardı ama imkansız gibi bir şey. 

Çünkü işin ucunda 3.800 TL var.

Panjur yanlış takılmış olabilir olsa olsa.

@gokalp1 Güle güle kazasız belasız günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanın. Arkadaşların dediği gibi R logolu panjur olayını bayi açıklamalı bir şekilde.
Sağolun hocam. Bayiye bir soralım bakalım ne diyecek.

Değerli Hocam 
Ancak fırsat bulabildim, yoğun bir gündü. 
R-line hakkında detaylı bilgi burada.
Sizin aracınız R line değil Hocam.
İç kısmın R line olması olasılığı var.
Faturanıza da bakınca anlamak mümkün. 
Keşke hata yapmış olsalardı ama imkansız gibi bir şey. 
Çünkü işin ucunda 3.800 TL var.
Panjur yanlış takılmış olabilir olsa olsa.
Murat hocam faturanın resmini koydum ama orada herhangi bir ibare göremedim konu ile ilgili.

hayrına takmazlar o logoyu, çözemedim :)

Geri
Üst Alt