Cam Filmi önerileri

Sayın hoclarım benim aracta %65 karartılmış cam var ama bana yetmiyor koyuluğu,sorum şu ; bu %65 demek piyasada 1 dereceyemi denk gelıyor eğer öyleyse 2 numara bana yeterli gelecektir bunu bilen varmı yada kıyaslayarak bulabilen? Ve golf icin hangi  markanın tonu daha guzel oluyor? Yani bi firmanın 2 derecesi acıkken diğerinin dahamı koyu buna göremi kalite değişiyor yoksa birinin 2 derecesi yeşil diğerinin mavi hissi veriyor diyemi değişiyor? Derdimi anlatabildimmi? :)

Sayın hoclarım benim aracta %65 karartılmış cam var ama bana yetmiyor koyuluğu,sorum şu ; bu %65 demek piyasada 1 dereceyemi denk gelıyor eğer öyleyse 2 numara bana yeterli gelecektir bunu bilen varmı yada kıyaslayarak bulabilen? Ve golf icin hangi  markanın tonu daha guzel oluyor? Yani bi firmanın 2 derecesi acıkken diğerinin dahamı koyu buna göremi kalite değişiyor yoksa birinin 2 derecesi yeşil diğerinin mavi hissi veriyor diyemi değişiyor? Derdimi anlatabildimmi? :)
Değerli Hocam;

Önler için 2 arkalar için 1 numara film uygulanması halinde Highline donanım için tüm camlar aynı tonda olabilirler.

Llumar'ın yeşil tonlu Vw'in yeşil camlarına özel renkli filmleri olduğu söyleniyor.

Camlarımızın orijinali yeşildir.

Buradaki mesaj ve sonrasında  detaylı görsel ve bilgi mevcut 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam tavsiyem kaliteli bir marka seçmeniz çünkü iyi markalarda gece görüş zayiflamiyor ve gunesi kesmeside iyi yani dandik film yaptırıp kendinize ve araciniza zulm etmeyin. İçi koyu renk dosemeli araçlara 1 numara arka camada 2 numara iyi diye düşünüyorum.

Ben de yakın zamanda cam filmi düşünüyorum. Okuduğum kadarıyla Maslak Oto Sanayiinde Tanzer tavsiye ediliyor.

Geçtiğimiz cumartesi günü daha önce yaptırıp tavsiye eden arkadaşlarımın tavsiyesiyle 150 TL ye yaptırdım. Yanlış hatırlamıyorsam Kore ürünü, bagaj tarafı cam 3 diğerleri 2 numara, 

Genel olarak şuan memnunum fakat arka cam ışık kırılıyor pek hoşlanmadım daha sonrasında eğer rahatsız ederse söktürmeyi düşünüyorum.

Sadece kapının üst tarafında bulunan cam fitili sanırım o çıkartılıp montaj yapıldı başka sökülen bir parça olmadı

5 yıl garanti veriliyor.

Geçtiğimiz cumartesi günü daha önce yaptırıp tavsiye eden arkadaşlarımın tavsiyesiyle 150 TL ye yaptırdım. Yanlış hatırlamıyorsam Kore ürünü, bagaj tarafı cam 3 diğerleri 2 numara, 

Genel olarak şuan memnunum fakat arka cam ışık kırılıyor pek hoşlanmadım daha sonrasında eğer rahatsız ederse söktürmeyi düşünüyorum.

Sadece kapının üst tarafında bulunan cam fitili sanırım o çıkartılıp montaj yapıldı başka sökülen bir parça olmadı

5 yıl garanti veriliyor.
Kuruduktan sonra geçmezse kırılma sıkıntı... Arka camı sökmek de sıkıntı. Isıtıcı tellere zarar verebiliyor.

Ön cam dahil Guard marka 1 numara cam filmini 250 tl'ye yaptırdım.Bundan önce ki araçlarımda da 1 numarayı tercih ediyordum.. gayet güzel oldu.. kırmızı ve siyah uyumu tamamlandı artık :)

Cam filmi uygulamasında anladığım kadarı ile 2 tür uygulama var güneş ve güvenlik için.  Benim tek kaygım döşeme ve fitillerin uygulama esnasında sökülmesi. Arabanın orijinalliğini bozmamaya gayret gösteren birisiyim. Hiçbir şey sökülmeden film uygulaması yapılabiliyor mu? yada siz değerli hocalarımın önerisi nedir?

Cam filmi uygulamasında anladığım kadarı ile 2 tür uygulama var güneş ve güvenlik için.  Benim tek kaygım döşeme ve fitillerin uygulama esnasında sökülmesi. Arabanın orijinalliğini bozmamaya gayret gösteren birisiyim. Hiçbir şey sökülmeden film uygulaması yapılabiliyor mu? yada siz değerli hocalarımın önerisi nedir?
Kapı kartonu, döşeme vb sökülmesi sıkıntı ama fitil için çok sıkıntı görmüyorum, çünkü özel tornavida benzeri birşey ile çıkarıp geri yerleştiriyorlar, herhangi bi vida vb. Ile oynama yok. Bazı yerler fitilleri de sökmeden işlem yapıyor, ama ileride sıkıntı olmaması için fitil sökme olayı çok yaygın anladığım kadarı ile.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Hocam benim aracım highline, yani söylememde ki amaç arka camlarım %65 karartılmış geldi, bununla ilgili cam filmi yaptırmaya karar verdikten ve birkaç araştırma yaptıktan sonra, ziebarttan cam filmi yaptırmaya karar kıldım, ziebart piyasadaki birçok cam filmine göre biraz daha açık tonludur, kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar bilir. Ama gerçekten çok kaliteli diye düşünüyorum, yaklaşık 10 ay oldu ve cam filmi ile ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım, tonu yakalamak adına arka 3 cama 1 numara, ön yan camlara ise 2 :'( numara cam filmi uygulattım. Hiçbir şekilde sökme takma işlemi yapılmadı ve gayet profesyonel bir işçilik ile aracım bana teslim edildi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cam filmi konusunda hiç şansım yok,hemen ekiplere anons gelir,bütün araçlara ceza yazın diye:(  camla birebir aynı renk cam filmi arıyorum,güneş ışınlarını hafifletsin yeter.

Cam filmine ceza yazılmasını anlayamıyorum, özellikle Adana gibi aşırı sıcak bir yerde yaşıyorsanız kesinlikle çok gerekli, tamamen siyah olup, içeriyi göstermeyen filmlere belki kızılabilir ama normal şartlarda 1-2 numara filme karışılmamalı. Ayrıca hafif koyuluk ciddi anlamda aracı daha yakışıklı gösteriyor.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt