Cam Filmi önerileri

berreday dedi:
@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim  :)

@berreday Hocam

Doğuş Oto Etimesgut/Ankara'da çektirdim filmleri. Dediğiniz gibi çok detaylı bakınca biraz yeşil-siyah ton farkı var. Ama genel olarak uyumlu duruyor. Hem ekonomik oldu benim için sadece 2 cama çektirdim. Hem de arka ve arka yan camların orjinalliğini bozmamış oldum.

Solargard marka film çekiyorlar. İşçilikleri falan çok iyiydi. Ne cam nede fitil söktüler. 2 saatte falan aracımı yıkanmış kurulanmış şekilde teslim ettiler.
Hocam 2 cam ne kadara mal oldu ? Ben de 5 cama cam filmi çektireceğim de, bi mahsuru yoksa fiyatı sormak istedim  :mad:
Mahsuru yok tabiki Hocam.  2 cam için 200+KDV fiyat veriyorlar.

Aracı teslim alırken sorduğumda 5 cam için 500+KDV dediler.

5 yıl garantili.

yarchi dedi:
@silvershadow  Murat Hocam teşekkür ederim  :)

@berreday Hocam

Doğuş Oto Etimesgut/Ankara'da çektirdim filmleri. Dediğiniz gibi çok detaylı bakınca biraz yeşil-siyah ton farkı var. Ama genel olarak uyumlu duruyor. Hem ekonomik oldu benim için sadece 2 cama çektirdim. Hem de arka ve arka yan camların orjinalliğini bozmamış oldum.

Solargard marka film çekiyorlar. İşçilikleri falan çok iyiydi. Ne cam nede fitil söktüler. 2 saatte falan aracımı yıkanmış kurulanmış şekilde teslim ettiler.
Hocam 2 cam ne kadara mal oldu ? Ben de 5 cama cam filmi çektireceğim de, bi mahsuru yoksa fiyatı sormak istedim  :mad:
Mahsuru yok tabiki Hocam.  2 cam için 200+KDV fiyat veriyorlar.

Aracı teslim alırken sorduğumda 5 cam için 500+KDV dediler.

5 yıl garantili.
Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için, eve yakın diye mi orayı tercih ettiniz diğer yetkili servislerdense yoksa işçilik falan mı farklı ?

@berreday  Eve yakın diye tercih ettim Hocam  :)

Balgatta bulunan Doğuş Oto'nun buradan çok farklı olduğunu düşünmüyorum ama.

İlgi zayıftı orada o yüzden aracımı Etimesgut'ta bulunan Doğuş Oto'dan almayı tercih ettim.

Ben cam filmi olayına karşı idim ama yıllar önce aileye bir bebek katılınca zaruretten çektirdim ve o günden beridir de aldığım her araba da cam filmi kullanıyorum. Ben, 1 numara dedikleri en açık rengi tercih ediyorum. Daha koyusunu (2 numara), bir defa yaptırdım, geceleri ciddi zorlandım. O yüzden bir numara iyi. Güneş için faydası oluyor, ayrıca aracın otomobilin, bagajın içindeki eşyaları hedefleyen hırsızlar için de caydırıcı oluyor. Onlar için hızlı davranmak önemli, cam filmi olan araçla uğraşmıyorlar. Geçen hafta teslim aldığım, yeni Golfüme de dün  çektirdim. Bu sefer farklı birşey yaptım, arka bagaj camına 2 numara çektirdim. Sebebi ise, benim araçta maalesef ışık görüş paketi yok, kararan dikiz aynası olayına alışkındım, eksikliğinin bu kadar rahatsız edeceğini düşünmemiştim. Ben de arka camı kararttım, çok iyi oldu böyle..

Selamlar bende pasifik mavişim için cam filmine karar verdim marka olarakta Llumar tercih edeceğim.

Sorum şu ki orjinal Llumar olduğunu nasıl anlarım ? ( sanırım bunun bir şansı yok)

Fakat Llumarın Tek Türkiye yetkili distribütörü akmanlar grup diye bir yer ve bana çok yakınmış. Llumarın Resimi sitesindede türkçe dil seçeneği seçtiğimizde burası çıkıyor.

Umarım bir sıkıntı yaşamam. Öncelikle ön cam hariç çektireceğim. fakat bir önceki aracımda ön camdada vardı müthiş rahatlık. Bakalım nasıl olacak.

CMasteR dedi:
Selamlar bende pasifik mavişim için cam filmine karar verdim marka olarakta Llumar tercih edeceğim.

Sorum şu ki orjinal Llumar olduğunu nasıl anlarım ? ( sanırım bunun bir şansı yok)

Fakat Llumarın Tek Türkiye yetkili distribütörü akmanlar grup diye bir yer ve bana çok yakınmış. Llumarın Resimi sitesindede türkçe dil seçeneği seçtiğimizde burası çıkıyor.

Umarım bir sıkıntı yaşamam. Öncelikle ön cam hariç çektireceğim. fakat bir önceki aracımda ön camdada vardı müthiş rahatlık. Bakalım nasıl olacak.
Aynı markayı ben de tercih etmeyi düşünüyorum. Ön cam dahil.

İyi işçiliğe sahip bir yer arıyorum.Ankarada bir yer var yolum düştüğünde uğrayacağım.

Filmin orjinalliği için beni de çok uyaran oldu, hologram tarzı etiket oluyormuş llumarda..

Ankara'da işçiliğinden memnun kaldığınız Llumar çeken bir yer varsa bende tavsiye alabilirim. Kararan dikiz aynası olmayan araçlarda ayrı bir ihtiyaç, gece vakti arkadan uzunla, ayarsız farla, çakma xenonla gelenler inanılmaz rahatsız ediyor. Hemde Golfte sunulmayan karartmalı yan aynalar opsiyonunada ulaşabiliriz.  :mad:

alper32 dedi:

Aynı markayı ben de tercih etmeyi düşünüyorum. Ön cam dahil.

İyi işçiliğe sahip bir yer arıyorum.Ankarada bir yer var yolum düştüğünde uğrayacağım.

Filmin orjinalliği için beni de çok uyaran oldu, hologram tarzı etiket oluyormuş llumarda..
Hocam direkt filmin üstünde yok maalesef. Llumarın Resmi sitesinde türkçe dilini seçin. Türkiyede Tek Yetkili distiribütör Akmanlar Grup çıkıyor kendi websitesi de mevcut.

Ayrıca akmanlar grup'u arayıp sormadan llumar marka cam filmi yaptırmayın. Bayilikler veren bir firma ve orjinal ürün kullanımı için teyit almak gerekli.

ben bayide 300 tl yaptırdım 5 cam 1 numara memnunum

murat52 dedi:
Ankara'da işçiliğinden memnun kaldığınız Llumar çeken bir yer varsa bende tavsiye alabilirim. Kararan dikiz aynası olmayan araçlarda ayrı bir ihtiyaç, gece vakti arkadan uzunla, ayarsız farla, çakma xenonla gelenler inanılmaz rahatsız ediyor. Hemde Golfte sunulmayan karartmalı yan aynalar opsiyonunada ulaşabiliriz.  :mad:
DBY detailing isimli bir firma ankarada işçilik ve malzeme kalitesi konusunda tavsiye ediliyor.

Llumar marka film de uyguluyorlar.

Sitesinden inceleyebilirsiniz.

Hocam ankarada size yardımcı olabilecek çok yakın bir arkadaşım var kendisi daha önce ziebartta çalışıyordu su anda başka bir firmaya geçti. Ayrıca istediğiniz markayı seçebilirsiniz isciliginede kefilim. İsterseniz mesajla tel verebilirim. Yanlız su dönemde cam filmi yaptırmak pek mantıklı değil çünkü güneş fazla etki etmediği için hava kaliyor. Hatta bende yaptıracağım ama yazin ankara ya gelişime denk getireceğim.

Hocam ankarada size yardımcı olabilecek çok yakın bir arkadaşım var kendisi daha önce ziebartta çalışıyordu su anda başka bir firmaya geçti. Ayrıca istediğiniz markayı seçebilirsiniz isciliginede kefilim. İsterseniz mesajla tel verebilirim. Yanlız su dönemde cam filmi yaptırmak pek mantıklı değil çünkü güneş fazla etki etmediği için hava kaliyor. Hatta bende yaptıracağım ama yazin ankara ya gelişime denk getireceğim.
Hocam böyle bir arkadaşınız varsa bu herkesin işine gelir. En sevdiğim şeydir işçiliği iyi olup fiyatın uygun olması. Siz yaptırınca detaylı fotolar atın böylece ankaranın film ustası olmuş olur :)

@brkylmz

hocam banada gonderebilir misniz ozelden. hatta arkadasinizida buraya uye yapalim. kendisini aramizda gormek iyi olacaktir. yetkili abileri her zaman severiz  s=guitar s=guitar

Moderatör tarafında düzenlendi:

http://dbydetailing.com adı berkay kendisi ile iletişime geçerseniz yardımcı olur. kullandığı malzemeler orijinaldır. 

Geri
Üst Alt