Cam Filmi önerileri

İçeriden görüntüsü içinde sabah işe giderken fotoğraf çeker paylaşırım.

Detaylı açıklama için teşekkürler.

Aracımda karartma cam yok. Ayrıca ön cama da air80 uygulatacağım. Aracta mümkün olduğunca seffaf tonda film olsun istiyorum. Atr35 ele alındığında çok koyu değil gibi ama uygulandığında epey karartmış. atr 50 yi düşüneyim.

Paylaşımınız sayesinde yeniden değerlendireceğim konuyu.

@frhtmst Acaba ATR20 gece diğer araçların farlarına karşı yan aynaları karartmada başarılı oluyor mu ? Bende 15 ile 20 arasında kaldım. 

Cam filmi yaptırmada tereddüt ettiğim bir konu arka camda rezistans kenarları belli olması yoksa hemen yaptırıcam

Sent from my iPhone using Tapatalk

LLumar Ankara bayisinden 5 cam için; Peşin 400 TL Taksitle 450 TL fiyat verdiler. Sizce bu fiyatlar nasıl ? ATR ürünü kullandıklarını ve 5 yıl garantili olduğunu söylediler. 

Bende 3M ile görüştüm, arkalar 1 önler 2 numara çekildiğinde 500 lira dediler, sanırım pazarlık yapılır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben Autoclub'ta 300TL fiyat çektiler dost indirimi ile 250TL'ye yaptırdım. Hatay Dörtyol tarafına yakın olanları beklerim, yardımcı olurum gider konuşuruz.

Ben bugün auto king 'ten kampanya li 300 tl fiyat aldım. 3M kullanıyor larmış Aslında cazip geldi.

@brkylmz Hocam Ankara'mı bu auto king ? İmzanın da Şehrinizi belirtmediğiniz için soruyorum kusura bakmayın.

Eskişehir'de Sonax bu ay için 500'den 400 TL'ye indirmişler. Sonax'ın film kalitesi ve fiyat nasıldır sizce? 

@ewdal hocam kalite olatak sonax cok ii on cam dahilmi o fiyata ben uarin icin randevu aldim 550tl dediler on cam dahil 500 e Orla yaptirioom

sonax aswf film kullanıyor, genelde yorumlar iyi ama gönlüm 3m den yana. araştırmaya devam..

Geri
Üst Alt