Perde çeşitleri ve uygulamaları

mrvolkan dedi:
valla öyle dedi ama ona da kes demişer konuya cok hakim olmadıgını anladım

cünkü fabrika cıkıslı ise kesemezsiniz normalde dedim sen getir ben nası kesiyom bak dedi:)

cezayı mahkemeye verirsin iptal olur  yada olmaz biz bilmeyiz felan dedi

neyse velhasıl kelam

insan yinede tereddütte kalıyor
valla hiç güleceğim yoktu ya.  adamlar eu standartlarında karartma uyguluyorlar ama türkiyede buna ceza yazıyorlar öyle mi. dh'de mi bu konu tartışılmıştı bilemiyorum da böyle durumda memur beyin eline anahtarı verip arka cama doğru almak isterim. çıkarabiliyorsa söküp parçalasın veya ceza yazsın.  ;)

mrvolkan dedi:
ayrıca trafik polisine sordum ben yayaydım o sıra

fabrikadan siyah camlı cıkdıysa ceza varmı dedim

hepsine kesiyoruz dedi.hatta konuyu tartısdık baya niye bazılarınız kesmiyo o zaman dedim

o onların bilecegi iş dedi

deli dumrul misali
Bu olay kac sene önce oldu. Fabrika çıkışlı siyah cama ceza kesemez. Öyle bir kural yok zaten. Kendisi çıkartıyor ruhsata işliyor herşeyi.

sene olmadı daha 1 yada 2 ay önce

yahu adam kesiyo sen istersen mevzuat yönetmelik ne istersen ver oku adama dinlemiyorki

ben keserim sen itiraz edersin diyor.gidersin mahkemeye diyor

bu tür senaryolar hemen hemen her alanda oluyor.

çok fazla diklenmemek icin he deyip geçtim bende zaten araçsızdım.eğer aracım olsaydı emin ol bi bahane bulur bana ceza keserdi

Perde Seti

Arka kapı ve bagaj kapağı camlarına takılı Volkswagen orijinal perde seti ile aracınızın içi doğrudan gelen güneş ışınlarına karşı korunmaktadır. Bu sayede yol görüşü ve trafik emniyeti etkilenmez. Ayrıca UV koruması da sağlar. Perdeyi dilediğiniz zaman kullanabilir istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Volkswagen orijinal perde seti 4 kapılı Golf’ler içindir.

Fiyat : 538.78 TL*

Ürün Kodu : 5G0064365

Ben bunu aldım ve çok memnun kaldım. Filme göre avantajlı yanı camları açıp içerisini havalandırabiliyorsun. İçeride çocuk var iken çok işe yarıyor.

Dezavantajı elini camdan dışarı çıkaramıyorsun, camı indirsen de perde daima sabit.

Güneşi engellemesi ve uzun yollarda çok faydalı, tavsiye ederim.

2737_5a3aceb4fc751216438a40d93ff1a69fb37e9d66.jpg

Benim araçtaki görüntüsü.

2739_30b8bcb9a8e4650e9dfe7e0fec7e4eee21e18c96.jpg

calik dedi:
Perde Seti

Arka kapı ve bagaj kapağı camlarına takılı Volkswagen orijinal perde seti ile aracınızın içi doğrudan gelen güneş ışınlarına karşı korunmaktadır. Bu sayede yol görüşü ve trafik emniyeti etkilenmez. Ayrıca UV koruması da sağlar. Perdeyi dilediğiniz zaman kullanabilir istediğiniz zaman çıkartabilirsiniz. Volkswagen orijinal perde seti 4 kapılı Golf’ler içindir.

Fiyat : 538.78 TL*

Ürün Kodu : 5G0064365

Ben bunu aldım ve çok memnun kaldım. Filme göre avantajlı yanı camları açıp içerisini havalandırabiliyorsun. İçeride çocuk var iken çok işe yarıyor.

Dezavantajı elini camdan dışarı çıkaramıyorsun, camı indirsen de perde daima sabit.

Güneşi engellemesi ve uzun yollarda çok faydalı, tavsiye ederim.
Güle güle kullanın hocam. İlksiniz galiba ;)

@calik hocam fiyat ne kadar ve filmdeki kaç numaraya denk karanlığı bence 2 numara kadar karanlık gibi geldi bana ?

Çok teşekkür ederim.

Uzay Oto dan 450 TL gibi bir fiyata almış idim, benden önce bir kişinin daha aldığını söylediler ancak ben başkasında görmedim.

Biraz pahalı ben de tereddüt ettim açıkçası ama en çok faydasını gördüğüm bir aksesuar. Ayrıca gece sürüşde arka farlardan da bayağı koruyor (arka camda da var çünkü).

@muslumbingollu

Müslüm Bey kaç numara filme denk geliyor bilemiyorum açıkcası, filmler ile ilgili hiç tecrübem yok sizi yanıltmayayım, bana zar zor 450 TL yapmışlardı o zaman.

Arka cama film çekmemek için uzun zamandır perde seti arıyorum ancak bulamadım orjinal perde seti güzel ve kaliteli benim için fiyat çok abartılı ilerleyen zamanda piyasada olacaktır diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

erkanze dedi:
Arka cama film çekmemek için uzun zamandır perde seti arıyorum ancak bulamadım orjinal perde seti güzel ve kaliteli benim için fiyat çok abartılı ilerleyen zamanda piyasada olacaktır diye düşünüyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Film çekin gitsin ;) pişman olmazsınız...

ürün güzel olabilir. ama fiyat resmen fahiş. 538tl ne demek.

Geri
Üst Alt