Perde çeşitleri ve uygulamaları

İlk mesajdaki fotoğraflar yenilendi...  :000317-medium:

markadan.com'da satılan arka 3 cam için satılan perdeden aldım. oldukça kullanışlı ve güzel bir ürün. kalitesi de iyi. montajı da basit ve sağlam dolu. herkese tavsiye ederim.

markadan.com'da satılan arka 3 cam için satılan perdeden aldım. oldukça kullanışlı ve güzel bir ürün. kalitesi de iyi. montajı da basit ve sağlam dolu. herkese tavsiye ederim.
Hocam yan camlar tam oturmuş dalar arka cam için aynı şeyi söyleyemem ama yinede tercihim film yerine perde olacaktır. Özellikle arka cam film sonrası rezistans çizgileri etrafında minik bile olsa kabarık kalıyor ve bu durumu hiçbir arabamda sevmedim sevemedim. Orjinal olan cuk oturmuş
8e10eb16e5627138cc09f9bb4883b9e5.jpg

Perde kalitesi pekte önemli değil ama kenarları tam otursa en azından aynadan bakınca göze batmaz. Elinize emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

17 jantın tanesini 1700 tl ye satan serviste perde setinin 1000 tl olduğunu duyduğumda ilk tepkim jantlar o kadar da pahalı değilmiş boşuna adamlara o kadar laf söylemişim oldu. :)  

benim aracımda 2 numara film var ama ailemiz yakında büyücek o yüzden güneşi kesmek lazım ve cam filminin yeterli olmadığını düşünüyorum keşke arkayı 3 yapsaydım diyorum. arka filmleri söktürüp 3 numara film mi yaptırmak mantıklı olur yoksa cam filmi dursun üzerine bir de bu orijinal perde setini mi yaptırmak? maddi açıdan cam filmi daha mantıklı sanki ama karar veremedim.

17 jantın tanesini 1700 tl ye satan serviste perde setinin 1000 tl olduğunu duyduğumda ilk tepkim jantlar o kadar da pahalı değilmiş boşuna adamlara o kadar laf söylemişim oldu. :)  

benim aracımda 2 numara film var ama ailemiz yakında büyücek o yüzden güneşi kesmek lazım ve cam filminin yeterli olmadığını düşünüyorum keşke arkayı 3 yapsaydım diyorum. arka filmleri söktürüp 3 numara film mi yaptırmak mantıklı olur yoksa cam filmi dursun üzerine bir de bu orijinal perde setini mi yaptırmak? maddi açıdan cam filmi daha mantıklı sanki ama karar veremedim.
http://www.hepsiburada.com/volkswagen-golf-7-2013-sonrasi-luks-takmatik-perde-3-parca-p-OTELF18121#reviews     orjinalin neredeyse aynisi olan bi urun . Sadece kenarlarda volsvagen yazisi yok. 

@erkanze  arka cam perdesi tam oturuyor aslinda ancak gelen klipslee ustten iyi tutmadi yada tutturamadim. Ustten biraz daha ugrasilirsa tam sabitlendiginde ustteki o kucuk boslukta olusmuyor.

20161229_172849.jpg

20161229_172953.jpg

20161229_172937.jpg

20161229_172908.jpg

20161229_172857.jpg

20161229_172623.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt