ANA KONU

Merhabalar, aracımda bluetooth olmasına rağmen iphone telefonla bağlantı sağlayamadım. Ek olarak bağlantı sağladığımda spotify gibi bir programla müzik dinleyebilir miyim?

Merhabalar, aracımda bluetooth olmasına rağmen iphone telefonla bağlantı sağlayamadım. Ek olarak bağlantı sağladığımda spotify gibi bir programla müzik dinleyebilir miyim?
İphone ile bağlantı sağlıyabilmeniz ilk bağlantı esnasında ayarlar ekranından bluetooth on yapıp ve devamında bu ekrandan çıkmayarak ve ekranında tuş kilidine girmesini engelleyerek aynı anda da aracın media ekranından bluetooth 'u açık ve görünebilir yaparak bağlantı kurmayı deneyiniz..!! iphone ile bağlantı esnasında ilk kurulumda mutlaka ayarlardan bluetooth 'a girin ve her iki cihazında birbirini bulması esnasında bu ekrandan çıkmayınız!!

İphone ile spotify gibi programlarla müzik dinliyebilmeniz için aracınızda Highline araçlarla birlikte standart olarak gelen, Comfortline araçlarda ise opsiyonel olarak alınabilen 5.8" yada 6.5" ekranlı Composition Media eğlence sisteminin olması gerekmetedir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar@Yusuf hocanin babaannesi vefat etmis Allah rahmet eylesin kendisine ve yakinlarina sabir versin

IQsmart cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sevgili @yusuf kardeşim başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin! Yapabileceğimiz bir şey olursa bir alo demeniz yeterlidir. 

@yusuf

Basin sağolsun.

Allah rahmet eylesin.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yusuf başın sağolsun.Yakınız bir ihtiyacın olursa haber vermen yeterli.

alturdaki r line act golfün fotoğrafı ve donanım listesi elinde olan var mı? özellikle @silvershadow hocam sizde olabilir diye tahmin ediyorum [emoji4]
Merhabalar, Altura geçen hafta gittim. 2 adet rline 1.4 150ps highline araç vardı. Ben aşağı kattakinin fotoğrafını çektim. Buyrun
e7d89b78a9f8f247204d4f708ac453b7.jpg

65a065107a3148b3cb7d90478605a951.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf Başınız saolsun..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Başınız sağolsun@yusuf arkadaşım

Samsung'tan gönderildi...

Geri
Üst Alt