ANA KONU

@Bekir Ilkayynen oyle degerli hocam az hıza 1.2 200 görüyor rahat biraz fazlası 1.4 232 gördüm dahaaa dahaa diyorsa degerli dostumuz R versiyonuna kadar secenek var hocam 

çok şükür golflerimiz çok güzel araçlar 1.2 den 2.0 tsı R32 lerimiz'de dahil hepsi bulunmaz nimet :000074-medium:

bu arada sizin araç neydı imzanızda göremedim

@EMRAH ATTS

benimki 2015 focus 1.6 Ti-VCT Trend X manuel Sedan Beyaz renkli. (yani en ucuzundan :) temmuzda sıfır almıştım. 10bin km oldu. 1750 kmde LPG taktırdım. şimdilik memnunum performansı beni idare ediyor. ama değiştirmeyi düşünürsem passat veya golf arasındayım. eren kardeşime takılıyorum golf8'i bekliyorum diye.

@silvershadow hocam ilkin ben de kap i açık kaldığında gitmiyor araba, almanlar bizim usul yanastirmayi dusunmemis hic diye zannettim fakat araba durağan haldeyken kaldirmaya izin vermiyor. Geçen geri geri hafif yanaşırken açtım kapıyı baka baka yanaştım. 

ben de geçen fark ettim yolda giderken direksiyon pozisyonu ayarlanmıyor sadece araba dururken ayarlanıyor :) :)  

Start & Stop devrede iken, direksiyon sertleşiyor hali ile , bu esnada direksiyonu biraz sağ sol yapınca araç çalışmaya başlıyor, sanırım servo zarar görmesin diye alınmış bir önlem.

@enpisagor evet hocam bunuda ilave etmek istedim freni dövüncede oluyor aynı şey 

bir iki kez sert basıp bırakınca çalışıyor atölye klavuzumuzda işyerinde start stoplu araçlarda kyless go da dahil motorda işlem yaparken anahtarı araçtan uzaklaştırın diyor 

@enpisagor bu durum kitapçıkda da yer alan bir husus;

Otomatik olarak tekrar çalıştırma koşulları
Motor, aşağıdaki koşullar sağlandığında otomatik
olarak çalıştırılır:
● İç mekan çok fazla ısınır veya soğursa.
● Araç kaymaya başlarsa.
● Araç aküsünün voltajı düşerse.
Direksiyon hareket ettirildiğinde.

Geri
Üst Alt