ANA KONU

Batuhan kardeşimin objektifinden. Murat hocamın özel isteği idi birinci poz :) tapatalk üzerinden mention atamıyorum biri düzeltip mention eklerse sevinirim:) @silvershadow

5bf3445b35523f45992e47b2326c24d3.jpg

b65eab85a28c803af55ef083e6cb45d2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Moderatör tarafında düzenlendi:

@fcsrn bende de bazen açık kalsada çıkmadığı oluyor.. Bazen tam bindiğimde tam teyp ile işim olucak bu sefer yazı çıkıyor 5-6 sn. yazının gitmesini bekletiyor.. 

@theGenius

Değerli Hüseyin Hocam 

Bu güzel poz için ama en önemlisi Hatırladığınız için teşekkür ederim.

Fotoğrafı çeken Batuhan Hocama da sağolsun.  Ellerine sağlık 

@theGeniusDeğerli Hüseyin Hocam 

Bu güzel poz için ama en önemlisi Hatırladığınız için teşekkür ederim.

Fotoğrafı çeken Batuhan Hocama da sağolsun.  Ellerine sağlık 
Teşekkürler hocam. Bir türlü 2. Golfü ayarlayamadım çekmek için. Golfü buldum ya hava yağmurluydu ya arabalar pisti vs :) bugüne kısmetmiş. Ayrıca yazdığımı düzenleyip sizi mentiona kim koyduysa ayrıca teşekkür ederim :)

@Jesi Hocam motor yağı seviyesi ne durumda? Uzun yol yaptınız, 15000km doldu ve yağ lambası yanmadı :'(  Bence yağ seviyesi alt çizgidedir.

@Jesi Hocam motor yağı seviyesi ne durumda? Uzun yol yaptınız, 15000km doldu ve yağ lambası yanmadı :'(  Bence yağ seviyesi alt çizgidedir.
@Nature and cars doğrudur aracım 12000 km oldu ve cuma günü yola çıkmadan önce yağını kontrol ettirdim yarım litre eksik vardı tamamladılar serviste :)  

uzun süreli yakıtın her 3 bin kmde sıfırlamasını iptal etmenin bir yöntemi var mı? ben istemiyorum sıfırlanmasını ama kendi kendine sıfırlanıyor.

Leonda navigasyon opsiyonu yok ama içinden bu çıktı. Fikri olan var mı :)

D2ZDNo.jpg

m6BoY8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@yusuf Bende bilemedim abi ebaydan falan baktım fiyatı 50-100 dolar arası değişiyor :)

@Onur Olmayan bişey için neden koysunlar..!! Demek bal gibi var ki elin yabancısı koymuş.. Bizim ülkeye getirmiyorlardır.. Yoksa olmamyan şeyi fabrika niye koysun:)

Geri
Üst Alt