İstanbul Servis Paylaşımı

@yusuf  bey aslında dediğinizi katılıyorum ancak avukatıma da konuyu danıştım. Yapılabilecek çok bir şey yoktu. Araç çıkış yapılırken imzaladığınız evrakta tam ve eksiksiz aldığınızı belirtiyor. Ancak biz aracı tam ve eksiksiz aldığımızı imzalıyoruz, içerisinde bulunan aksamları yazmadıkları için dava açılabilir dedi. Tabi bu konuda yapılabilecek ve Doğuş oto Kartal' ın başını ağrıtabilecek çok sıkıntılı durumlar olabilir. Ancak bu şekilde çözülmesi biraz da benim işime geldi. Zaten bu ekipmanları alacaktım bir bakıma fena olmadı ama en büyük problem koskoca serviste aracınızın başına bir iş gelse bunu ispatlayacak hiç bir delilin elinizde olamaması. Bu tip servislerde kamera kaydının olması kesinlikle zorunlu olmalı.

@bakus99

Geçmiş olsun hocam yine de. Geçen bir süperb gördüm özel serviste aracı asansör ile kaldırırken asansörün ayağı kırılıyor ve bir direk aracın üzerine düşüyor.

Başımıza gelecek en büyük olay sizinki olsun :)

Değerli hocalarım seat, vw ve audi dogus bünyesinde olduğu için aynı servislere gidiliyor.  Merak ettiğim şey şu bu durum skoda içinde geçerlimi?

SM-N7505 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cell dedi:
Değerli hocalarım seat, vw ve audi dogus bünyesinde olduğu için aynı servislere gidiliyor.  Merak ettiğim şey şu bu durum skoda içinde geçerlimi?

Skoda da artık doğuş bünyesine alındı. Babamın aracı 1.6 Tdi Octavia araçi servis icin doğuş Esenyurt götürdük orda yapıldı. Artık doğuş bünyesi adi ile Skoda showroomlari açıldı.

mcanerol dedi:

Skoda da artık doğuş bünyesine alındı. Babamın aracı 1.6 Tdi Octavia araçi servis icin doğuş Esenyurt götürdük orda yapıldı. Artık doğuş bünyesi adi ile Skoda showroomlari açıldı.
Istanbul için sorun yok ama örneğin Çorum ahlatci otonun online servis randevu kısmında skoda görünmüyor.  Ayrıca skoda.com.tr de yetkili servis olarak bazı illerdeki skoda servisleri var. Bir arkadaş octi düşünüyor da servis meselesi önemli

@cell İstanbul disi icin emin olamıyorum bir seyde yanlış söylemiyim simdi. Ama doğuşun bünyesine aldığını biliyorum şayet il içinde doğuş vw yada seat filan varsa belki skoda da bakarlar.

gokcell dedi:

Hocam maalesef bu her şehir için geçerli bir durum değil..

Örneğin Samsun'da audi vw ve seat özön deyken, skoda asal da.. Yani skoda nın yetkili servisi farklı..

@fcsrn

30000 bakimi ufukta gorundu. Anadolu yakasinda kimi onerirsiniz?

maslak dogusta vw audi seat porche vardı ama skodayı gormedım sanırım skoda yücel otodan kalan yerlerde devam edıyor..yanılıyorda olabılırım..

reko dedi:
maslak dogusta vw audi seat porche vardı ama skodayı gormedım sanırım skoda yücel otodan kalan yerlerde devam edıyor..yanılıyorda olabılırım..
Esenyurt doğuş otoda Showroomlari ve servisi var fakat diger yerleri hakkında bir bilgim yok.

Geri
Üst Alt