İstanbul Servis Paylaşımı

Doğuş Esenyurt'ta geçen hafta ön camı değiştirttim.Camın etrafındaki döşeme ve plastik kısımlara dikkat edin dedim.Aracı teslim almaya gittiğimde servis danışmanı arkadaş ben hatırlatmadan ,dediğiniz hususlar için arkadaşları özellile uyardım diye başladı cümleye.Hoşuma gitti, araca baktım herhangi bir deformasyon göremedim..Bu daha da çok hoşuma gitti.

Pazartesi günü yıllık bakım için gidecem.

Doğuş Maslak;

*servis danışmanları ilgili ve yardımseverler. (teknik olarak da donanımları tatmin edici düzeyde, soru sorunca uyduruk cevaplar yerine düzgün cevaplar alabiliyorsunuz)

*Bakım ve mekanik değişimler için idealler. Golf 6'mda kapı kilidim arızalanmıştı ve kapı döşemesinde kusursuz düzeyde sökme takma işi çıkarmışlardı. 

*Kaporta boya konusunda işçilikleri güzel olsa da boyanacak ufak bir bölgeyi geniş geniş boyamayı çok seviyorlar. 

*Söz verilen teslim süresi performansı ideal. 

*Yaptırdığım tüm işlemlerden memnun ayrıldım. 

VW Erel; 

*Servis danışmanı ilgili ve çözüm odaklı. (bilgi anlamında donanımlılar) (yedek parça sorumlusu ise biraz garip geldi) 

*Bakım ve mekanik değişimler için problemsiz. 

*Yıkamayı unutabiliyorlar.

*Söz veirlen teslim süresi performansı ise doğuş maslak'ın bir tık altında. 

*Kaporta-Boya konusunda fikrim yok, hiç iş yaptırmadım. 

*Yaptırdığım tüm işlemlerden memnun ayrıldım. 

Doğuş Kartal;

*Sadece 2 sefer yedek parça temin ettim ve bu bölümdeki personeller gayet ilgili ve yardımcı olmaya çalışan kişilerdi. 

*Arkadaşım seat bakıma gitti, pek memnun değildi sonuçtan. 

Geri
Üst Alt