Kauçuk havuzlu paspas öneri yardım

@Gökhan Tavsiyem görerek almanız yönünde, Ben tercihimi L.Locker'dan yana kullandım 3d havuz paspas ve bagaj havuzu. İnternette gösterilen ürünler malesef ki görseldeki ile gelmiyor. Gidip alacak zamanınız yok ise Satıcının puan ve yorumlarını iyi inceleyin derim.

Hepsiburada sitesinde paspaslarda yüzde 20 indirim var bilginize.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsiburada sitesinde paspaslarda yüzde 20 indirim var bilginize.
Yaz ayları başladığından 3D paspaslar da ve bagaj havuzunda indirim oluyor keşke kış aylarında da yapabilseler :)  

Yaz ayları başladığından 3D paspaslar da ve bagaj havuzunda indirim oluyor keşke kış aylarında da yapabilseler :)  
İlk bakımda servisten orjinal paspas almaya niyetlenmiştim 140 tl di dedim kalsın alırım zaman geçti ikinci araç olarak polo aldık poloya plaka seçmeye gittim başharfleri istedim nasıl olduysa para istemediler ara plakaya :D plakaya vereceğim para cebime kaldı ona golf7 e servisten 180 tl ye paspas aldım.

Hepsiburadada indirim var. S-dizayn VW GOLF 7 4D Havuzlu Paspas A+Kalite kargo dahil 150 TL. Memnun musunuz ? Şaftı tamamen kapatıyor mu ? Almalı mıyım ne dersiniz? Aynı markanın kendi sitesinde bej de var .Bej koltuklu arabaya bej paspas nasıl durur ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hepsiburadada indirim var. S-dizayn VW GOLF 7 4D Havuzlu Paspas A+Kalite kargo dahil 150 TL. Memnun musunuz ? Şaftı tamamen kapatıyor mu ? Almalı mıyım ne dersiniz? Aynı markanın kendi sitesinde bej de var .Bej koltuklu arabaya bej paspas nasıl durur ?
Bulunduğunuz yerde sürekli çamur yoksa hiç böyle bir ürüne gerek yok. Ben görüntülerini begenmiyorum

Çok güzel ürün kullanıyorm mükemmel

[mention=890]neokaos[/mention]hocam ürün resimdeki mi acaba aynısımı 
/monthly_2016_09/Screenshot_20160928-215804.thumb.png.3f00c1bb4dc69c9d98acbfbf426e83cf.png
Hocam koku durumu nasıl agır lastık kokusu varmı

Llocker 3d paspasları 1.5 yıldır sorunsuz kullanıyorum. Koku kayma yırtılma yok. Diğer aracıma da sipariş verdim. Tavsiye ederim

Bendede aynısı mevcut yanlız belli zaman sonra kir işliyor çıkarması zor yerine tam oturuyor

iyi akşamlar. biz de llocker marka paspas sipariş verdik ama rizline yazıo kağıdında ikiside aynı marka mı acaba.?

konuyu hortlatıyorum,

sizce bej döşeme araca krem rengi mi siyah mı kauçuk paspas alalım? iç döşeme bej fakat malum taban halısı siyah. kararsız kaldım.

S dizayn 4d paspas satabilirim, aldım lakin kumaş paspas daha hoş durduğu için kullanmamaya karar verdim.

Hiç kullanilmadi desem yeridir, taktım 1-2 gün durdu lakin gözüm alışamadı çıkardım, fiyat 140 TL.

Geri
Üst Alt