Basic Bi Xenon-Comfortline

dgn

Katılımcı Üye

İsim
Doğan
Comfortline aracıma basic bi-xenon taktırmak istiyorum.Direk sök tak kodla şeklinde takabilir miyim?Daha önce takan oldu mu aramızda?Kafaya koydum takacam, yol gösteren olursa çok mutlu olurum. 

Takılmıyor hocam bcm ünitesinin değişmesi gerekiyor,kabloların değişmesi gerekiyor.

Comfortline aracıma basic bi-xenon taktırmak istiyorum.Direk sök tak kodla şeklinde takabilir miyim?Daha önce takan oldu mu aramızda?Kafaya koydum takacam, yol gösteren olursa çok mutlu olurum. 
Replika çift u led daha mantıklı gibi hocam :)

Basic farı ampülleriyle 1500 liraya falan bulabiliyorsunuz,500 lira bcm,200 lira işçilik ve kablolama deseniz 2200-2300e biter

Basic farı ampülleriyle 1500 liraya falan bulabiliyorsunuz,500 lira bcm,200 lira işçilik ve kablolama deseniz 2200-2300e biter
Far yıkama ve otomatik far yüksekliği hariç tabi değil mi hocam?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Far yıkama ve otomatik far yüksekliği hariç tabi değil mi hocam?

Sent from my iPhone using Tapatalk
Far yikama ve oto yukseklik ayari fuzili masraf olur,far yikama bence far yikama degil far ,tampon,kaput kirletme...Zaten o olmasada olur hafif kusur.

oto yukseklik ayarida istenirse bir beyni,birse aksa takilan yukseklik olcer var ama gerek yok.Muane zamani gidilir eski halojen far 5 dkde taktirilir muane gidilir biter.2 yilda 2 kere yapilacak sey

replika u led ler var 

321316291 ilana bakabilirsiniz

replika u led ler var 

321316291 ilana bakabilirsiniz
Yunus o ilana baktım şimdi ama bana fiyat fazla gibi geldi. Aliexpressten çok daha ucuza getirebilirsin. Bizim 150 TL ye yaptığımız sensöre de 400 TL istiyor açıklama kısmına yazmış. Aliexpressten almanı öneririm alacağın zaman. ;)

Basic ten uled'e geçişin maliyeti nedir? Basicleri elden çıkarırım. 

@mehmetmert

Bende alırsam bunu alacağım zaten. :)  Ama hiç bcm falan uğraşamam.Dönüştürücü yanıltıcı tarzı bir şey arıyorum bulduğum zaman alacağım.

Herkese cevabı için teşekkürler.Replika ve çift u led düşünmüyorum bana fazla çin işi geliyor.

Kendi bcmne islem yaptiraral daha uygunada halledebilirsin ama orjin bcmye islem yapmaya bence gerek yok,400-500 cikma almakta fayda var.Yaniltici ile cok zor olmaz

replica u led alın comfortline araca hiç ugrasmayin 

@fcsrn aliexpressten hiç alışveriş yapmadım ya ya başka bişey yollarlarsa :D

Geri
Üst Alt