Yeni aracım 34YOL64

Hayırlısı olsun Zulal abi kazasız belasız binmek nasip olsun. Golfün çok temizdi altın gibiydi değer bilen birine gitmiştir umarım.

Hayırlı olsun abi, kazasız belasız kullan inşallah.

@zulalyol abim tekrardan hayırlı uğurlu olsun inşallah. Çok güzel görünüyor Tiguan. Zaten senin elinde geçince daha da değişecektir eminim.😊 Merakla bekliyoruz retrofitleri abi. Tekerine taş değmesin inşallah 🙋🏻‍♂️🧿

2018 1.6 tdi dsg golf highline arcımı satıp 37000 km de 1.5 tsi dsg 2020 tiguan life araç ile tekrar forumdayım .1050 km ilk şehir dışı sürüşümü gerçekleştirdim genel olarak aracın performasını ve yakıtını beğendim.İç kalite olarak zaten golfe yakın bir araç .Yakıt olarak 1050 km yolda 60 lt benzin harcadı.Donanım olarak tek arayacağım sunroof olacağını düşünüyorum.Kalan donanımları zaten önümüzdeki pazar gününden itibaren sırayla tamamlayacağım.Yaptığım uygulamaları buradan paylaşacağım.
İyi forumlar…

Hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin. Efsane golfünden sonra gayet güzel bir tercih yapmışsın plakanın sonu da 62 olsaymış tadından yenmezmiş. Yeni retrofitleri merakla bekliyoruz.

2018 1.6 tdi dsg golf highline arcımı satıp 37000 km de 1.5 tsi dsg 2020 tiguan life araç ile tekrar forumdayım .1050 km ilk şehir dışı sürüşümü gerçekleştirdim genel olarak aracın performasını ve yakıtını beğendim.İç kalite olarak zaten golfe yakın bir araç .Yakıt olarak 1050 km yolda 60 lt benzin harcadı.Donanım olarak tek arayacağım sunroof olacağını düşünüyorum.Kalan donanımları zaten önümüzdeki pazar gününden itibaren sırayla tamamlayacağım.Yaptığım uygulamaları buradan paylaşacağım.
İyi forumlar…
Hayırlı olsun Abi Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin 🙏

Hayırlı olsun abi kazasız belasız :)
Teşekürler @DuzboruDownpipe .İlk olarak bugün sağolsun @ahmetotocam ile hayalet ekran acc montajımızı ve geri görüş kamera montajını orijinal olarak gerçekleştirdik.Tuna hocam sağolsun online işlemlerinde destek oldu geri görüş kamera kalibrasyonu yaptık ambiyans aydınlatma kodlamsıyla hayalet ekranı renklendirdik. aracımda arka planda sıfır hata ile sonlandırmış olduk.

Ekli dosyalar

• IMG_1483.jpeg
    IMG_1483.jpeg
    255.7 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_1486.jpeg
    IMG_1486.jpeg
    167.1 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_1485.jpeg
    IMG_1485.jpeg
    265.4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:

Geri