2024 Makyajlı Golf MK8 Tanıtıldı

Ali hocam, ayrıntılı bilgi için çok teşekkür ederim. Mantıklı bir fiyata GTI bulunursa ve şanzımanı da DQ200 e göre daha sorunsuz ise acaba diyorum :)
DQ200 e göre her türlü daha iyi., orası kesin :)

Aracı 2-3 ay önce Avek ‘te görüp incelemiştim, Audi A3 Sportback 1.5 TFSI S-Line yaklaşık 2.150 lira olduğu ortamda, GTI çok cezbedici duruyor,

Standart bir Golf ‘e göre GTI ‘ın artıları;

2.0 TSI 245 PS motor (motorun eTSI olmaması da ayrıca güzel birşey koltuk altında batarya yok),

10” Discovery Pro Navigasyon

Premium Led paket (IQ Led Matrix Farlar / Dynamic Light Assist / IQ Led Stop Lambaları)

Adaptif Şasi kontrolü DCC

Elektro Hidrolik Diferansiyel Kilidi (VAQ)

“Kablosuz” AppConnect

Aracı 2-3 ay önce Avek ‘te görüp incelemiştim, Audi A3 Sportback 1.5 TFSI S-Line yaklaşık 2.150 lira olduğu ortamda, GTI çok cezbedici duruyor,

2.0 TSI 245 PS motor (motorun eTSI olmaması da ayrıca güzel birşey koltuk altında batarya yok),

Premium Led paket (IQ Led Matrix Farlar / Dynamic Light Assist / IQ Led Stop Lambaları)

“Kablosuz” AppConnect
Açıkçası benimde çok hoşuma gitti. Neden olmasın diyorum :)

“Kablosuz” AppConnect
O paralara çıksam temiz bi 7.5 R alırdım. GTI R’ın yerini tutmaz bence😁 Dört çeker olacak, koltuğa yapıştıracak.

Açıkçası benimde çok hoşuma gitti. Neden olmasın diyorum :)
Zor karar.

Hani yan yana audi & vw showroomlarına bir pazar günü gezi yapılsa

Önce audiye girdim sonra vw e

A3 e baktım , sonra gti golfe

"Hiç düsünmeden gti golfü aldım gitti" derken

Bence çok düşününce sonuç a3 e çıkar. (Hatta belki 1.5 mk8,5)

245 beygirin 200 ünü (şehiriçi + sehirdışı) herdaim fulltime ben kullanırım diyen hiç düşünmeden alsın tabi.

Kullanılmayan güç ,, güç degildir

O paralara çıksam temiz bi 7.5 R alırdım. GTI R’ın yerini tutmaz bence😁 Dört çeker olacak, koltuğa yapıştıracak.
Piyasadaki çoğu Mk7 R ve Mk7,5 R ‘ların çoğu bitik oynanmış araçlar, temiz olanlarına sıfırına yakın fiyat istiyorlar.

Buraya gelecek olan herşey paketten birşey çalarlar.
Bugüne kadar çaldıkları gibi
1.5 115 liği yokki
1.0 115 i var diye biliyorum.
Şöyle bir Almanya, İngiltere de satılan baz donanım ve en üst donanım araçları b,ir görseniz, orada satılan araçların bomboş paket olduğuna gözlerinizle şahit olup, buradaki standart paket satılan araçların ne kadar dolu araçlar olduğunu anlarsınız,

Mercedes kendi vatanı Almanya’da çok değil daha 15 sene evvel; kol kası yapmak için manuel cam açma ayarlı, klimasız, Jant kapaklı E serisi Mercedes satıyordu,

VW ana vatanı Almanya’da Golf Mk7 Highline paket araçlarda bizdeki Comfortline araçlardaki 5” Composition Color Media ile satılıyordu,

vw.de resmi sitesine girip Golf 8 Style veya R-Line araç konfigüre etmeye çalıştığınızda, bizde standart donanım gelen pek çok özelliğin orada opsiyonel donanım olduğunu görürsünüz.

Piyasadaki çoğu Mk7 R ve Mk7,5 R ‘ların çoğu bitik oynanmış araçlar, temiz olanlarına sıfırına yakın fiyat istiyorlar.
Stock düşük km olmak koşulu ile tabiki de. Bir de sıfıra yakın fiyat çekmesinler bi zahmet. Eskisi gibi değil piyasa. Araç bulunuyor. Bayiye gidince R alacağım desen hemen bulunur zaten.

Geri
Üst Alt