Kaza yaptım

Gökhan

Üye
İsim
gökhan
Arkadaşlar b.pasada kaza yaptım kavşakta transporter minibüs çok hızlı gidiyordu vurdu ve kaçtı.  Polise bildirdim 1.5 saat bekledim gelmediler aradılar dediler ki sabah savcılığa suç duyurusunda bulunun öyle çıktım geldim.  Şimdi Bakırköy tamasa bırakacağım. Var mi herhangi bir önerisi olan.. sağ arka kapı ve çamurluk değişir kanımca

@Gökhan geçmiş olsun hocam. Plakayı alabildi iseniz sorun olacağını sanmam.

@Gökhan çok geçmiş olsun. Öncelikle siz iyisinizdir inşallah. Ben geçen cuma ufak bir kaza geçirmiştim. Sigorta acenteniz ile konuşmanızda fayda var çünkü sigorta şirketlerinde bitiyor olay. Kasko varmıydı buarada? Çok büyük bir hasar yok ise beyan ile de halledilebilir. Cana gelmesin verisi hallolur inşallah.

Bizde şükür birşey yok. Sağ arka kapi ve çamurluk değişir kanımca . Var var kasko.. Evet aracın plakasini aldım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok büyük geçmiş olsun teneke parçaları yerine geliyor şükür sizlerde bir şey yok. 

Çok geçmiş olsun hocam.Kesinlikle suç duyurusunda bulunun.Aracınız onarıldıkdan sonra değer kaybı davası açıp aracınızda oluşacak olan değer kaybını telafi edebilirsiniz.Benzer bir olay eski aracımda başıma gelmişti.Süreç biraz uzun yaklaşık 6 ayda sonuçlanıyor fakat suçlunun yanına kalmaması açısında uğraşılmalı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gökhan

Geçmiş olsun Değerli Hocam 

Doğrultma işini yapmak yerine direkt parça değişimine yönetiyorlar kolay diye.

Ben değişimi önermem servis hasar  kaydı yüksek çıkacaktır. 

@silvershadow hocam doğrultma mümkün değil gibi .

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. .

Çok şükür bize birsey olmadı . Ama bayramda kaldık araç sız

@silvershadow hocam doğrultma mümkün değil gibi .

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. .

Çok şükür bize birsey olmadı . Ama bayramda kaldık araç sız
Can sagligindan hic birsey onemli degil Gokhan Bey, caninizi sikmayin. Sigorta sirketleri arac kiralama olayini karsiliyor.

Geri
Üst Alt