Kaza yaptım

Çok geçmiş olsun kaçan aracı sigorta şirketi bulur zaten plakayı verin yeter ayrıca kaçtığı için %100 kusurlu oluyor diye biliyorum.yetkili servis aracınızı eskisi gibi yapacaktır fakat uğraşmazlar direk değişim yaparlar ,hasarlı fotoları saklayın değer kaybı isteyin içiniz rahat olsun.

Teşekkür ederim şimdi firmayı bulmaya çalışıyoruz , firmaya aitmiş olmadı savcılıktan başka çare kalmayacak , peki olası savcılığa gitme durumunda 1 şahit yeterli midir . 

@Gökhan geçmiş olsun.umarım en kısa zamanda çözülür.kasko şirketiyle bi temasa geçseydiniz hemen çok iyi olurdu.savcılık dava çok çetrefelli ve sıkıntılı işler.umarım en kolay haliyle çözülür.

2016 golf7 1.2 tsı comfortline manuel beyaz sürüş komfor ve ışık paket.

@Gökhan hocam geçmiş olsun, dilerim hasarınız en kısa zamanda giderilir. Çarpıp kaçmak nedir anlayabilsem?

Herkese çok teşekkür ederim.  Mahkeme işine hiç girmedim.  Dilekçe verdim artık kasko takip etsin. Acaba orjinali gibi olur mu sizce

20160628_180023.jpg

Camurluk ve kapı değişir. Geçmiş olsun.

Evet değişecekmis. Nasıl olur acaba orjinali gibi olur mu

@Gökhan Gokhan Bey tekrar cok gecmis olsun, cok benzer bir olay 2010 yilinda basima gelmisti. Dur kalk trafik te ilerlerken tir beni farketmeyip sofor kapimdan bicmisti. Arac Renault Symbol du. Serviste kapi ve camurlugu degistirdiler, orjinalinden hic farki kalmamisti. Sadece komple boyanan on tampon siritiyordu. Sizde boya isi yok gibi 2 parca degisecek, mutlaka orjinali gibi olacaktir.

çok geçmiş olsun , biri kaza fotosu paylaşınca içim cız diyor . iyi ki size bir şey olmamış.

Duzelebilir benim eski Seat kullandigim zamanlardan beri eski dostlarimin sıkça kullandigi Mustafa Ustaya danismani tavsiye ederim. SCO'da üyedir ayni zamanda

Cok gecmis olsun, Rabbim beterinden korusun...

By me

Geçmiş olsun hocam, sizin suçunuz yoksa değer kaybı davası da açarsınız, zararınızı giderirsiniz, insan üzülüyor ancak hiçbir şey sizden daha kıymetlı değil, orijinali gibi olacaktır, yetkili serviste şüpheniz olmasın.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri
Üst Alt