Golf 1.0 etsi ilk bakım

Arkadaşlar 1.0 E-Tsi aracım 2022 model ve Mart 2022 çıkışlı.

2023 Mart ayında (1. senesinde) 4.500 KM'de serviste bakıma girmiş. Aracı yeni aldım.

Şuan 9.000 Km'de ve 2024 Mart ayında(yani 2. yılında) km 10.000 civarında olur(çok kullanmıyorum)

Bakımı geciktirsem sorun olur mu sizce?
Garanti kapsam dışı kalır 1 yıl daha garantiniz var

olası sorunlar garanti süresince normal sayılıyor. Garanti bitince sorun var deniyor. İyi niyet deniyor yine de ödeme yapılıyor. Bu arada bakımları serviste yaptırmak gerekiyor..

Bakım mı yapılıyor taksit mi ödeniyor belli değil. Fiyatlar çok çok fazla ..

Arkadaşlar 1.0 E-Tsi aracım 2022 model ve Mart 2022 çıkışlı.

2023 Mart ayında (1. senesinde) 4.500 KM'de serviste bakıma girmiş. Aracı yeni aldım.

Şuan 9.000 Km'de ve 2024 Mart ayında(yani 2. yılında) km 10.000 civarında olur(çok kullanmıyorum)

Bakımı geciktirsem sorun olur mu sizce?
yag ozellıgını kaybedıyo kullanmasınız bıle

olası sorunlar garanti süresince normal sayılıyor. Garanti bitince sorun var deniyor. İyi niyet deniyor yine de ödeme yapılıyor. Bu arada bakımları serviste yaptırmak gerekiyor..

Bakım mı yapılıyor taksit mi ödeniyor belli değil. Fiyatlar çok çok fazla ..
arac fıyatı 1.5 mılyon olunca 5 bın dokunmuyo hocam

arac fıyatı 1.5 mılyon olunca 5 bın dokunmuyo hocam
Yetkili servisten alınan yedek parçalar iki yıl garantilidir.
Siz aracınızın sileceği düzgün silmediğini belirtmişsiniz. Garanti kapsamındaki araçta eğer ki 2 yıl içinde sorun varsa bence değişmeli.
Yani burada garanti kapsamında olan bir parçayı dahil etmemeyi, siz öderseniz de değişmesi gerektiği sonucu çıkıyor.

Ederini yapabilecek olsalar 10bin de verilir.
Bahane ile normalleştirip para vereceğiniz zaman sorun var, garanti kapsamında ya da işçilik hatasıyla normal olmamalı..
Düşünün ki bir polen filtresini tüm servisler hatalı takıyor. Çünkü ürünün hatalı üretim olup stoklarına girdiğinden habersizler..
Sorgulamadan nasıl para alırız durumu oluşmuş genel olarak..

Güle güle kullanın aracınızı
Keyifli sürüşleriniz olsun.

Bu arada araç 1.5 milyon, servis yağ ve filtre değişimi 5bin az ise merak etmeyiniz diğer bakımda size özel tarife yapacaklardır.

Yetkili servisten alınan yedek parçalar iki yıl garantilidir.
Siz aracınızın sileceği düzgün silmediğini belirtmişsiniz. Garanti kapsamındaki araçta eğer ki 2 yıl içinde sorun varsa bence değişmeli.
Yani burada garanti kapsamında olan bir parçayı dahil etmemeyi, siz öderseniz de değişmesi gerektiği sonucu çıkıyor.

Ederini yapabilecek olsalar 10bin de verilir.
Bahane ile normalleştirip para vereceğiniz zaman sorun var, garanti kapsamında ya da işçilik hatasıyla normal olmamalı..
Düşünün ki bir polen filtresini tüm servisler hatalı takıyor. Çünkü ürünün hatalı üretim olup stoklarına girdiğinden habersizler..
Sorgulamadan nasıl para alırız durumu oluşmuş genel olarak..

Güle güle kullanın aracınızı
Keyifli sürüşleriniz olsun.

Bu arada araç 1.5 milyon, servis yağ ve filtre değişimi 5bin az ise merak etmeyiniz diğer bakımd
sız oyle yapın sanayı ıyıdır ustad

Geri
Üst Alt