App-Connect

@melih_61 Sizinki de uyumlu üniteden, ben de açtırmayı düşünüyorum henüz fiyat almadım. 

@melih_61 bilgi için teşekkürler hocam. Bir anlığına acaba kamerasız ünitede de açılma imkanı olabilir mi diyerektem heveslendim ama nafile?

@melih_61 Sizinki de uyumlu üniteden, ben de açtırmayı düşünüyorum henüz fiyat almadım. 
Aynen hocam ben c.tesi siparişi verdim.. Burdaki serviste daha önce hiçkimse yaptırmamış bu ilk olacakmış, bir tane servis danışmanı falan resimler çekti benim bununla ilgili projelerim falan vardı gibisinden bikaç bişey attı tuttu :)  

Velhasıl kelam 1500 şimdilik ödeme yaptım muhtemelen yapınca da 250-300 işçilik alırlar gibime geliyor. Artık beklemedeyim bakalım hayırlısı..

@melih_61 bilgi için teşekkürler hocam. Bir anlığına acaba kamerasız ünitede de açılma imkanı olabilir mi diyerektem heveslendim ama nafile?
Rica ederim hocam. Malesef ki biliyorsunuz kamera şartı koşmuşlar :/

Merhaba;

10 Aralık için Esenyurt'tan hem bakım randevusu aldım hem de App-connect siparişi verdim. Yedek parça dağıtım merkezinde varmış getirtip ayıracaklar. Sonrasında detaylı menüleri ve fonksiyonları paylaşırım.

Evet kod siparişi geldi soket falan değiştiler şimdilik her şey güzel ve stabil çalışmakta.. Navigasyonda adres girerken siri arabada türkiye haritası olmadığı için sesli komutuma yanıt veremedi. Android cihaz bağlayamadım sanırım orjinal kablo ile denemediğimden diye tahmin ediyorum tekrar orj. kablo ile deneteceğim müsait zamanda. Aramalarda, mesaj okumada problem yok. Müzik olmadığı için onu da deneyemedim. Bir kaçta resim ekleyelim.

IMG_9676.JPG

IMG_9680.JPGIMG_9678.JPGIMG_9675.JPGIMG_9681.JPG

@melih_61 benim için çok kıymetli bir paylaşım oldu, aklımda soru işaretleri vardı bazıları kayboldu, çok teşekkürler elinize sağlık. Fakat anlamadığım nokta arabada Türkiye haritası yok noktası oldu, araba derken İphone mu kastettiniz ? Iphoneda Türkiye haritası var sanki ama ? 

@melih_61 benim için çok kıymetli bir paylaşım oldu, aklımda soru işaretleri vardı bazıları kayboldu, çok teşekkürler elinize sağlık. Fakat anlamadığım nokta arabada Türkiye haritası yok noktası oldu, araba derken İphone mu kastettiniz ? Iphoneda Türkiye haritası var sanki ama ? 
Rica ederim, ne demek hocam.
Sesle komut verdim adres olarak siri de bana arabada tr harita desteği yok gibi bişe dedi, daha geniş kapsamlı tekrar sorgulayacağım. Harita özelliği gayet iyi çalışıyor o yönde bir problem yok.

Evet kod siparişi geldi soket falan değiştiler şimdilik her şey güzel ve stabil çalışmakta.. Navigasyonda adres girerken siri arabada türkiye haritası olmadığı için sesli komutuma yanıt veremedi. Android cihaz bağlayamadım sanırım orjinal kablo ile denemediğimden diye tahmin ediyorum tekrar orj. kablo ile deneteceğim müsait zamanda. Aramalarda, mesaj okumada problem yok. Müzik olmadığı için onu da deneyemedim. Bir kaçta resim ekleyelim.

Ekli dosyayı görüntüle 8036

Ekli dosyayı görüntüle 8039Ekli dosyayı görüntüle 8037Ekli dosyayı görüntüle 8038Ekli dosyayı görüntüle 8040

Ekli dosyayı görüntüle 8036

Ekli dosyayı görüntüle 8039Ekli dosyayı görüntüle 8037Ekli dosyayı görüntüle 8038Ekli dosyayı görüntüle 8040
Bu uygulama hangi media sistemine yapıldı? Composition media sistemi herhalde ama üstündeki butonları arasında 'Voice' butonu olan Composition media sistemi mi?

Benim araçtaki 6.5" Composition media'da voice tuşu yok, ona da Apple Car Play aktive edilebiliyor mu, merak ediyorum.

Geri görüş kamerası olan araçlarda aktif edilebiliyor App connect .

Bu uygulama hangi media sistemine yapıldı? Composition media sistemi herhalde ama üstündeki butonları arasında 'Voice' butonu olan Composition media sistemi mi?

Benim araçtaki 6.5" Composition media'da voice tuşu yok, ona da Apple Car Play aktive edilebiliyor mu, merak ediyorum.
Evet hocam doğrudur, voice tuşu olan 6.5" Composition media sistemine uyguladık.

Sizde uygulanmıyor ne yazıkki hocam.

Arkadaşlar, bu özelliği aktif etmek için illa ki servisten mi ücretle işlem yaptırmak lazım? Ender çözdü mü bilgisi olan var mıdır? Bana da 1.100 TL fiyat vermişlerdi ama Apple'ın bütün fonksiyonları tam çalışmayabilir diye de üstüne basa basa söylemişlerdi.

Şimdi görüyorum ki açtıran arkadaşlarda haritalar düzgün çalışıyor. Gerekliliği konusunda çekincelerim var. Bluetooth var sonuçta kablosuz da görüşebiliyoruz. Kısacası değer mi? Üstatlar biraz bilgilendirirse sevinirim.

Geri
Üst Alt