App-Connect

Bluetooth' da farklı bir cihaz ile olan bağlantı değil mi? sizin mantığa göre o da aktivasyon ücretine tabi olsun. 
1-
Bluetooth eskiden opsiyondu.
Şimdi standart.

2-
Şuan appconnect opsiyon.
İleride belki standart olur.

1-
Bluetooth eskiden opsiyondu.
Şimdi standart.

2-
Şuan appconnect opsiyon.
İleride belki standart olur.
Ok, işte bende buna itiraz ediyorum, standartmış gibi o butonları koymasalar oraya sesim çıkmaz. 100 bin vermekle ilgisi yok.

Ok, işte bende buna itiraz ediyorum, standartmış gibi o butonları koymasalar oraya sesim çıkmaz. 100 bin vermekle ilgisi yok.
Normalde o tuşlar gelmemesi lazım.
Ama kullanıcı sipariş sürecinde almaz ise sonradan takabilsin diye yine uyumlu cihaz göndermeleri de avantaj. Yani geri dönüşsüz bir şekilde mahrum bırakmıyor üretici.
Keşke sipariş ederken ekletseydiniz.

Merhaba arkadaşlar, belki gören olur diye yazıyorum. 2017 golf 1.0 comfort. Araçta bu özellik var mi veya acık mi ? Bilgisi olan varsa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, belki gören olur diye yazıyorum. 2017 golf 1.0 comfort. Araçta bu özellik var mi veya acık mi ? Bilgisi olan varsa sevinirim.
Merhaba hocam. Aracın multimedia sisteminde böyle bir menu varsa bu donanıma sahip demektir. Ancak siz aracı sipariş ederken bu özelliği opsiyonel olarak ekletmediyseniz açık gelmeyecek aktivasyon kodu ile serviste yada muadil yerlerde ücret karşılığı aktif etmeniz gerekecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 aydır alamanya vw maileşiyorumbüyük ihtimalle sonuç (0) olacak.appconnect var aktivasyon üçreti öde anlayamadım şey telefonda kamera kullanmak için ücret ödemek gibi bir şey hak aramayı devam s=s20

Moderatör tarafında düzenlendi:
 Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar comfortline modelinde bu uygulama olabilir mi ? Usb girişi yok standart teyp var bigliniz var mı ? Şimdiden teşekkürler.

Geri
Üst Alt