Golf 8 Multimedya güncellemesi

Mqb mib3ler lg ve preh olmak üzere iki marka tarafından üretilmektedir. Lg firması tek bir dosya yayınlar ve tüm dünyadaki mib3ler bu güncellemeyi kullanır.
Preh ise güncellemelerini bölgesel olarak çıkartır. Örneğin EU, CN, KR ve RDW... Bizim cihazlarımız RDW'dir.

RDW: Vw ve Skoda için son yazılım 324
EU: Skoda için 330, vw için 324

Yakin zamanda bizim bölgemiz içinde 330 sürümü yayınlanır diye düşünüyorum.
Çok teşekkür ederim.

330 Sürüm yenilik notlarında kayda dair gelişme var mıdır? Fikriniz var mı?

Multimedya yazılımım baya eski(1325). Vw sayfasından şase sorguladım ve aksiyon tanımlandığını gördüm. Sayfanın en yakın servise başvurun ikazı üzerine online olarak aranma talebi oluşturdum. Isparta başaran servisince arandım. Derdimi anlattım ve tabiki servis ile orta yolu bulamadık😅 aracıma tanımlı kampanya yokmuş. Vw sayfasından yaptığım sorguda araca bekleyen aksiyon olduğunu, multimedya için yeni sürüm olduğunu, Vw servislerinde yapıldığını iddia ettim. Bir saat sonra tekrar aradılar şase den sorgudaladıklarını ve bekleyen yazılım aksiyon vb bir şey olmadığını belittiler. Ayrıca, servise giderek saati 2 bin küsür TL den arıza tespiti yaptırabileceğimi, gerekli güncellemenin bu şekilde yapılacağını belirtmektende eksik kalmadılar. Personel mi saçmalıyor, Vw mi saçmalıyor anlamadım gitti. Beklemeye devam

Multimedya yazılımım baya eski(1325). Vw sayfasından şase sorguladım ve aksiyon tanımlandığını gördüm. Sayfanın en yakın servise başvurun ikazı üzerine online olarak aranma talebi oluşturdum. Isparta başaran servisince arandım. Derdimi anlattım ve tabiki servis ile orta yolu bulamadık😅 aracıma tanımlı kampanya yokmuş. Vw sayfasından yaptığım sorguda araca bekleyen aksiyon olduğunu, multimedya için yeni sürüm olduğunu, Vw servislerinde yapıldığını iddia ettim. Bir saat sonra tekrar aradılar şase den sorgudaladıklarını ve bekleyen yazılım aksiyon vb bir şey olmadığını belittiler. Ayrıca, servise giderek saati 2 bin küsür TL den arıza tespiti yaptırabileceğimi, gerekli güncellemenin bu şekilde yapılacağını belirtmektende eksik kalmadılar. Personel mi saçmalıyor, Vw mi saçmalıyor anlamadım gitti. Beklemeye devam
Sanırım güncellemeler 1325, 1546, 1766, 1805 şeklinde gidiyor. Eğer güncelleme üniteniz ile uyumlu değilse güncelleme başlamaz, ama güncelleme esnasında bir problem yaşanırsa ve yarıda kesilirse üniteniz bozulur.

Bu güncellemeyi ilerde paralı yapmayı düşünüyorlar. O yüzden laga luga edip zaman kazanıyorlar. (Aracın 2 yıllık legal garantisi bitsin olay bu )

Nasıl yani ?

(Mk7 de) Aracı P konumunda terk edin hatası

Para istemediler mi ?

En son benim arkadaş 2016 golf aracı için avek te1140 lira para verip bu hataya veda etti.(2023 ocakta)

Bunlar (vw-tr)
Marmariste bodrum çeşmede şezlong-şemsiye işi yapan paranın çakalı uyanık adamlardan

5 kat daha çakallar uyanıklar.

Benim önerim doğrudan doğuş otomotivi aramanız. Doğuş otoyu ararsanız, alt bayisi ile görüşüp yardımcı olacaklarını düşünüyorum.

@ozdemir0629

Bu arada yukarda bahsettiğim 2016 dsg golfü olan arkadaş

2016-2023 arası tüm periyodik bakım sabah ictimalarına full çıkmış birisi.

Benim gibi servis kaçağı olsa anlarım.

Public paylaşmak telife takılıyor olabilir. İhtiyacı olan arkadaşlar mesaj atarsa eğer özelden iletebilirim.

Bu dosyadan mı bahsediyorsunuz?

Ekli dosyalar

• men3.png
    men3.png
    37.7 KB · Görüntüleme: 22

Geri
Üst Alt