Golf 8 Multimedya güncellemesi

Şu uğraşılan emeklerle yazılım mühendisliğinin 2 yıllık önlisans programını tamamlayacak duruma gelinir

Vw ag + vw tr ???

Herseyi devletten beklememek lazım di mi?

@ciddikedi
@Link35
@strategos
Başta olmak üzere konuya katkı sağlayan herkesin eline sağlık.
Paylaşılan dosyaları laptopa indirdim. Tarif edilen şekilde usb ‘e attım. Her şey yolunda gidince araçta gözükecek mi diye araca taktım. Bu kadar işi yapınca start dedim ve güncellemeyi yükledim. 11/12 dk kadar sürdü. Yükleme sırasında sorun yaşatmadı. Daha sonra klima, koltuk ısıtma, radyo, telefon, ses ve ambiyans ayarlarımı kontrol ettim her şey bıraktığım gibiydi. Güncelleme mevcut ayarları değiştirmiyor. Gizli özelliklerimde açıktı, onlarada etkisi olmamış. Park sensörü, geri kamera bunlarıda denedim önceki sürüm ile aynı şekilde çalışıyor. Sadece kablom olmadığı için carplay ve sesli komutları deneyemedim.
Sonuç; Elle tutulur gözle görülür bir değişiklik olmadı benim aracımda. Umarım her şey daha stabil çalışır artık sabah donmalarının takipçisi olacağım.
(Günceleme işlemi sırası ile aşağıdaki şekilde ilerliyor)

Ekli dosyalar

• IMG_3913.jpeg
    IMG_3913.jpeg
    53.7 KB · Görüntüleme: 62
  • IMG_3914.jpeg
    IMG_3914.jpeg
    42.9 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_3915.jpeg
    IMG_3915.jpeg
    41.5 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_3916.jpeg
    IMG_3916.jpeg
    49.7 KB · Görüntüleme: 56
  • IMG_3919.jpeg
    IMG_3919.jpeg
    55 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_3924.jpeg
    IMG_3924.jpeg
    59.3 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_3925.jpeg
    IMG_3925.jpeg
    60.2 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_3928.jpeg
    IMG_3928.jpeg
    49.5 KB · Görüntüleme: 65
@ciddikedi
@Link35
@strategos
Başta olmak üzere konuya katkı sağlayan herkesin eline sağlık.
Paylaşılan dosyaları laptopa indirdim. Tarif edilen şekilde usb ‘e attım. Her şey yolunda gidince araçta gözükecek mi diye araca taktım. Bu kadar işi yapınca start dedim ve güncellemeyi yükledim. 11/12 dk kadar sürdü. Yükleme sırasında sorun yaşatmadı. Daha sonra klima, koltuk ısıtma, radyo, telefon, ses ve ambiyans ayarlarımı kontrol ettim her şey bıraktığım gibiydi. Güncelleme mevcut ayarları değiştirmiyor. Gizli özelliklerimde açıktı, onlarada etkisi olmamış. Park sensörü, geri kamera bunlarıda denedim önceki sürüm ile aynı şekilde çalışıyor. Sadece kablom olmadığı için carplay ve sesli komutları deneyemedim.
Sonuç; Elle tutulur gözle görülür bir değişiklik olmadı benim aracımda. Umarım her şey daha stabil çalışır artık sabah donmalarının takipçisi olacağım.
(Günceleme işlemi sırası ile aşağıdaki şekilde ilerliyor)
Tebrikler, güncelleme sonrası power tuşunu basılı tutarak reset atın.

Herkese merhaba. Sunduğunuz linkten şasi noyu yazınca 06E1 servis aksiyonu diye bir şey çıkıyor. Aracım 2021 model bu işlerden pek anlamıyorum ama ekran donuyor bazen, servis güncelleme yok diyor, uğraşmıyor. Bu tip işlerden çok anlamadığım için yardım edecek birine ihtiyacım var. Arabam için indirmem gereken dosya hangisidir bilemiyorum. Dosyayı bulabilirsem flash belleğe atıp dediğiniz gibi yapabilirim belki.

1805 güncellemesini serviste yaptırdım, ne gibi gelişmeler olduğunu göremedim, ne gibi gelişmeler yapılmış bilgim yok açıkçası.

1805 güncellemesini serviste yaptırdım, ne gibi gelişmeler olduğunu göremedim, ne gibi gelişmeler yapılmış bilgim yok açıkçası.
bende güncelleme için götürmek istiyorum ama ne gibi bir fark olduğunu bende öğrenmek isterim, güncelleme yapıp fark gören arkadaşlar yazarsa güzel olacaktır

bende güncelleme için götürmek istiyorum ama ne gibi bir fark olduğunu bende öğrenmek isterim, güncelleme yapıp fark gören arkadaşlar yazarsa güzel olacaktır
Geriye takınca sensör takılı kalmıyor. Multimedya artık daha hızlı. Onun haricinde carplay'de haritalar açıkken 1-2 kere arama gelince dondu. Biraz daha km yapınca belli olacak.

Geriye takınca sensör takılı kalmıyor. Multimedya artık daha hızlı. Onun haricinde carplay'de haritalar açıkken 1-2 kere arama gelince dondu. Biraz daha km yapınca belli olacak.
Merhaba ön park sensörü sorunu yaşamışsınız bende yaşadım nasıl çözdünüz acaba

benim yaşadığım en gıcık sorun açıkcası park sensörünün bazen iptal olması, aç kapa yapınca düzeliyor. multimedia da pek bir sorun görmedim sadece carplaye bağlanırken bazen takılı kalıyor.
1776 sürümü

Yetkili servise götürdüm plakadan olmadığını sensörden kaynaklı olduğunu söylediler arabayı bıraktım ptesi teslim alcam yetkili servis beni kandırıyor olabilirmi.
Aracı cihaza bağlarlar sensorlerde sorun varsa değiştirirler. Yine aynısını yaparsa yukarı kaldır plakanı.

Geri
Üst Alt