Golf 8 Multimedya güncellemesi

ciddikedi

Üye
İsim
Osman
Araç
Golf mk8 impression
Merhaba, golf 8 impression aracımın multimedya sistemi 1776 sürümü ile geldi. Güncel firmware nedir ve servis dışında nereden temin edebiliriz, hiç tecrübesi olan var mıdır?

Benim Caddy aracın multimedya sürümü 1325 yeni 1776 sürümü var ikazı çıkıyor OBD cihazında ama program üzerinden yüklenmiyor. Bu 1776 son sürüm olabilir.
Multimedya güncellemelerini servis yapıyor diye biliyorum ben ama multimedyada sıkıntı olduğu zaman yüklüyorlar diye duydum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20231116-080607_OBDeleven.jpg
    Screenshot_20231116-080607_OBDeleven.jpg
    66.6 KB · Görüntüleme: 71
Yeni caddy için yazılım güncellemesi varmış buğün servis arayıp randevu oluşturdu. Yoğunluktan yazılım içeriğini soramadım. Bilgisi olan var mı?

Yeni caddy için yazılım güncellemesi varmış buğün servis arayıp randevu oluşturdu. Yoğunluktan yazılım içeriğini soramadım. Bilgisi olan var mı?
2 gün önce beni aradılar fakat yazılım güncellemesinden hiç bahsetmediler. Sadece servise gidip bir çuval para bayılmamı istediler.:cautious: Ben de çuvalın dibi delinmiş gelemem dedim.:giggle: Adamlar para derdine düşmüş.

2 gün önce beni aradılar fakat yazılım güncellemesinden hiç bahsetmediler. Sadece servise gidip bir çuval para bayılmamı istediler.:cautious: Ben de çuvalın dibi delinmiş gelemem dedim.:giggle: Adamlar para derdine düşmüş.
Tam servis aramışken buğünde adana konya yolunda yağ seviyesi yüksek uyarısı verdi. Yağ değişimi 7000 km önce yapıldı. Çubukta seviye normal görünüyor. Fikri olan var mı? Kitapda servise uğrayın sürüşe devam edilebilir diyor.

Wv nin internet sayfasına gırın ve guncelleyın ve Navıgasyon harıtanızıda

Wv nin internet sayfasına gırın ve guncelleyın ve Navıgasyon harıtanızıda
Multimedya güncellemesi için link atar mısınız ben bulamadım da. Multimedya güncellemesini sadece VW servisleri yapıyor diye biliyorum ben.
Navigasyon harita güncellemesi için ise bu Link var ama bizim multimedyalar Navigasyonsuz composition colour olduğu için işimize yaramıyor maalesef.

Merhabalar geçtiğimiz hafta yeni güncelleme yüklendi aracımda Bileşen koruması etkin hatası mevcut o yüzden hızlıca güncelleme yapıldı son sürüm 1805
ama bu sürümde de hata devam ediyor :/

Merhabalar geçtiğimiz hafta yeni güncelleme yüklendi aracımda Bileşen koruması etkin hatası mevcut o yüzden hızlıca güncelleme yapıldı son sürüm 1805
ama bu sürümde de hata devam ediyor :/
https://binekapps.vw.com.tr/ngwRecall/Default.aspx şu adresten şasi noyu yazdım ama 1805 güncellemesi görünmedi orda. Multimedia diye burada yer almıyor olabilir, kritik bir güncelleme değildir. benim de telle android auto bağlanmada sorun yaşıyorum umarım bu güncellemeyle çözmüşlerdir.

https://binekapps.vw.com.tr/ngwRecall/Default.aspx şu adresten şasi noyu yazdım ama 1805 güncellemesi görünmedi orda. Multimedia diye burada yer almıyor olabilir, kritik bir güncelleme değildir. benim de telle android auto bağlanmada sorun yaşıyorum umarım bu güncellemeyle çözmüşlerdir.
Merhaba, verdiğiniz linkten sorgulama yapamadım. https://binekarac.vw.com.tr/app/local/ssh/gonullu-geri-cagirma.html bu link de kullanılabilir.

Geri
Üst Alt