Golf 8 Multimedya güncellemesi

Guncelleme yapan arkadaslara ufak bir sorum var. Acilan gizli ozellikler ve ayarlar guncelleme sonrasi korunuyor mu? Tesekkurler.
gizli özellikler ayarlar radyo kayıtları hiçbirşey değişmiyor aynı kalıyor

kesinlikle daha akıcı olmuş daha ekran siyahken radyo çalmaya başlıyor geri kamera daha hızlı açılıyor ekranda radyo değişince üstten geçilen kanalın ismi geliyor ambiyans renkleri değişirken tık tık takılıyordu o gitmiş akıcı şekilde değişiyor yüksek seste iken sağa sola kayıyordu sesler o gitmiş gayet dengeli radyo çalıyor ama seste bir iyileşme fark edemedim stop ettiğimizde kapanma ekranı değişmiş orada bir kalem not falan işareti var anlamadım ne işe yarıyor sabah ilk açılışta malesef multimedya ekranı şan kullanılamıyor yazısı artık gelmiyor , fark ettiğim detaylar bunlar ..

gizli özellikler ayarlar radyo kayıtları hiçbirşey değişmiyor aynı kalıyor

kesinlikle daha akıcı olmuş daha ekran siyahken radyo çalmaya başlıyor geri kamera daha hızlı açılıyor ekranda radyo değişince üstten geçilen kanalın ismi geliyor ambiyans renkleri değişirken tık tık takılıyordu o gitmiş akıcı şekilde değişiyor yüksek seste iken sağa sola kayıyordu sesler o gitmiş gayet dengeli radyo çalıyor ama seste bir iyileşme fark edemedim stop ettiğimizde kapanma ekranı değişmiş orada bir kalem not falan işareti var anlamadım ne işe yarıyor sabah ilk açılışta malesef multimedya ekranı şan kullanılamıyor yazısı artık gelmiyor , fark ettiğim detaylar bunlar ..
Gerçekten güzel iyileştirmeler yapmışlar. Yorumunuz için teşekkürler.

Ben de güncelledim. Henüz deneme fırsatım olmadı. Bunun whats new dosyası olsaydı iyiydi. Googleda bulamadım.

Bende öğle arası güncelledim kesinlikle hızlandı diye düşünüyorum usb hemen okuyor, il açılışta siyah ekranda müzik başlıyor daha önce ne yazık ki falan yazıyordu bence iyi oldu akşam kullanıcam yazarım

Bende öğle arası güncelledim kesinlikle hızlandı diye düşünüyorum usb hemen okuyor, il açılışta siyah ekranda müzik başlıyor daha önce ne yazık ki falan yazıyordu bence iyi oldu akşam kullanıcam yazarım
Evet bu akşam kullanma fırsatım oldu
1.açılış çok hızlı hemde usb den okumasına rağman görüntü gelmeden müzik çalmaya başlıyor
2.ses daha iyi gibi geldi
3.aracı kapattığımda ekranda lütfen bekleyin yazıyor 10sn sonra kapandı
4 multimedia kapalı ve kontak kapalı iken sol altta kar şekli çıkıyor önceden varmıydı emin değilim
5 menüler gayet hızlı daha önce arada bir takılma vardı kasılma gibi hiç olmadıIMG_20240215_204846_1.jpg

güncelleme yaklaşık kaç dakika sürüyor akü desteği olmadan yapsak sıkıntı olur mu?

Bugun servise multimedya sorunları için gittim 1805 sürümünü yüklediler bakalım faydası olmuş mu göreceğiz.

Güncelleyebileceğimiz Ateca 575035868B ünite 9.2 ekran multimedya yazılımı hakkında bilgisi olan var mı?

Ekli dosyalar

• 20240214_164659.jpg
    20240214_164659.jpg
    130.2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:
Evet bu akşam kullanma fırsatım oldu
1.açılış çok hızlı hemde usb den okumasına rağman görüntü gelmeden müzik çalmaya başlıyor
2.ses daha iyi gibi geldi
3.aracı kapattığımda ekranda lütfen bekleyin yazıyor 10sn sonra kapandı
4 multimedia kapalı ve kontak kapalı iken sol altta kar şekli çıkıyor önceden varmıydı emin değilim
5 menüler gayet hızlı daha önce arada bir takılma vardı kasılma gibi hiç olmadıEkli dosyayı görüntüle 73195
kar şeklinde simge eski sürümlerde de var, benim güncellenmemiş multimediada da var

Güncelleyebileceğimiz Ateca 575035868 ünite 9.2 ekran multimedya yazılımı hakkında bilgisi olan var mı?
<Multimedya modeli><Bölge><Marka><Yazılım versiyonu> şeklinde isimlendirme yapılıyor.
Siz MOI3_EU_SE şeklinde aratarak aracınız için uygun yazılımı bulabilirsiniz.

<Multimedya modeli><Bölge><Marka><Yazılım versiyonu> şeklinde isimlendirme yapılıyor.
Siz MOI3_EU_SE şeklinde aratarak aracınız için uygun yazılımı bulabilirsiniz.
Teşekkürler.
https://mibsolution.one/ adresine baktım birebir olan isimde bulamadım sadece MOI3_EU_SE_R8410L(0841)_575919360B ve MOI3_EU_SE_R9400L(1940)_575919360AN adında benzer iki yazılım var bunlarda uyumsuz sanırım. Başka arayacağımız adres biliyor musunuz?

Teşekkürler.
https://mibsolution.one/ adresine baktım birebir olan isimde bulamadım sadece MOI3_EU_SE_R8410L(0841)_575919360B ve MOI3_EU_SE_R9400L(1940)_575919360AN adında benzer iki yazılım var bunlarda uyumsuz sanırım. Başka arayacağımız adres biliyor musunuz?
Bunlar uyumlu olabilir. İkisi de (0841 ve 1940) sizin 804 sürümünüzden daha yeni.

Arkadaslar dun guncelleme yaptim.Bugun deneme firsatim oldu ses kalitesi gercekten bariz sekilde artti. Menu gecisleri daha daha hizli geldi bana.

Bunlar uyumlu olabilir. İkisi de (0841 ve 1940) sizin 804 sürümünüzden daha yeni.
Aynen dediğiniz gibi olabilir. OBDeleven multimedya modülde yeni sürüm 0841 var diyor. Sadece en sonda yazan modul numarasi aklıma takılıyor, umarım hata yapmıyoruzdur. Yardımın için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240216-161451_OBDeleven.jpg
    Screenshot_20240216-161451_OBDeleven.jpg
    67.6 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Üst Alt