Sıfır Formentor mu 2. El Tiguan mı?

thelordof

Katılımcı Üye

İsim
Samet
Araç
Tiguan Elegance
1.870.000 tl civarlarına dolu Cupra Formentor mu yoksa 2020-2021 Makyajlı elegance paket temiz Tiguan mı alırsınız? Tiguanlarda 1.740.000 - 1.850.000 tl civarlarında gibi

Formentor da bagaj pişman eder mi? Uzun yollarda kesin bagaj doluyor. Kimi zaman 2 kimi zaman 4 kişi seyahat ediyor.

Yakın zamanda alınmalı mı beklenmeli mi , görüşleriniz nedir?

Cuprayı ibizanın Kaslı haline benzetiyorum ikinci el piyasa olarak tiguan daha hızlı satılabilir sanki
Ama cupra formentor güzel araç

1.870.000 tl civarlarına dolu Cupra Formentor mu yoksa 2020-2021 Makyajlı elegance paket temiz Tiguan mı alırsınız? Tiguanlarda 1.740.000 - 1.850.000 tl civarlarında gibi

Formentor da bagaj pişman eder mi? Uzun yollarda kesin bagaj doluyor. Kimi zaman 2 kimi zaman 4 kişi seyahat ediyor.

Yakın zamanda alınmalı mı beklenmeli mi , görüşleriniz nedir?
Bagaj önemliyse kesinlikle tiguan. formentorun bagajı çok küçük. Hatta hacim olarak siena sedanın bagajından bile küçük. tiguanda bagaj havuzunu alt kademeye alınca 610 litre hacim yakalıyorsunuz.

araç alsak mı diye düşündüğünüz anda almalısınız. Yarın ne alınacaksa bugünden pahalı alınacak, enflasyon malum, bir de kur korumalıyı sonlandıracaklar, dolayısıyla döviz daha da artacak. Araç mevcutsa ve naktiniz varsa mutlaka gidin alın.

Ayrıca alternatif olarak seat tarracoya da bakabilirsiniz. Bayilerin elinde vardı yanlış hatırlamıyorsam.

İç hacim olarak değerlendirin. Formentor'un boyutu yetiyorsa formentora yönlenin, daha güncel bir araç. Tiguan ise daha pratik / aile arabası.

formentor'un kasası daha asi geliyor. bu zevk meselesi

Ben Formentor derim, bagaj hacmi 430 litre yeter derseniz tabi, Golf’den 50-60 litre daha büyük. Bu konuya takılmazsanız, Formentor daha güncel ve şık bir araç. Arka süspansiyon bağımsız, ıslak kavrama DSG, koltukları çok şık vs…

Daha al-sat kar et kafasındaysanız, Tiguan. Diğer tüm opsiyonlar için Cupra.

Bagaj önemliyse kesinlikle tiguan. formentorun bagajı çok küçük. Hatta hacim olarak siena sedanın bagajından bile küçük. tiguanda bagaj havuzunu alt kademeye alınca 610 litre hacim yakalıyorsunuz.

araç alsak mı diye düşündüğünüz anda almalısınız. Yarın ne alınacaksa bugünden pahalı alınacak, enflasyon malum, bir de kur korumalıyı sonlandıracaklar, dolayısıyla döviz daha da artacak. Araç mevcutsa ve naktiniz varsa mutlaka gidin alın.

Ayrıca alternatif olarak seat tarracoya da bakabilirsiniz. Bayilerin elinde vardı yanlış hatırlamıyorsam.
Formentoru inceledim çok beğendim ama bagajı benim için hayal kırıklığı oldu. O nedenle bugün itibariyle eledim. Tarraco Atecanın büyük hali gibi. Tarroca da motor aracı pek rahat çekmiyor, fazla yakıyor diyorlar. 2020-2022 makyajlı elegance Tiguan olacak gibi sanırım.

İç hacim olarak değerlendirin. Formentor'un boyutu yetiyorsa formentora yönlenin, daha güncel bir araç. Tiguan ise daha pratik / aile arabası.
Bugün inceledim. İç hacim iyi sadece baş mesafesi olarak yüksek boylu biri binerse sanki sıkıntı olur gibi. Bagajı kendi açımdan hayal kırıklığı oldu. 2-3 kişi için iyi araç. Bize sanırım Tiguan rahat ettirir sanırım. Uzun yolda bagajımız sonuna kadar dolu oluyor.

Daha al-sat kar et kafasındaysanız, Tiguan. Diğer tüm opsiyonlar için Cupra.
Uzun süre binilecek. Cupraya bugün baktım, bagaj hayal kırıklığı oldu onun dışında çok beğendim.

Ben Formentor derim, bagaj hacmi 430 litre yeter derseniz tabi, Golf’den 50-60 litre daha büyük. Bu konuya takılmazsanız, Formentor daha güncel ve şık bir araç. Arka süspansiyon bağımsız, ıslak kavrama DSG, koltukları çok şık vs…
Bugün canlı gördüm. Bagaj bize yetmeyeceği kanaatine vardım. Onun dışında harika araç.

Geri
Üst Alt