Sıfır Formentor mu 2. El Tiguan mı?

İkisinede sahip olmuş biri olarak Tiguan tavsiye ederim
Yaa öyle mi, görüşünüz için çok teşekkür ederim. Tiguan nasip olursa sonradan birkaç akıllı özellik doldurulmaya çalışılacak bakalım.

Sadece sportif görünüş için çupra formentor, haricinde her türlü tiguan...
3 yılı aşkın zamandır 2020 tiguan 1.5tsi highline sahibiyim. Fazla basmazsan yakıt bu ağırlıkta bir araç için gayet iyi.
Birde sonradan benim gibi acc ve line asist taktırırsanız tadından yenmez.

Sadece sportif görünüş için çupra formentor, haricinde her türlü tiguan...
3 yılı aşkın zamandır 2020 tiguan 1.5tsi highline sahibiyim. Fazla basmazsan yakıt bu ağırlıkta bir araç için gayet iyi.
Birde sonradan benim gibi acc ve line asist taktırırsanız tadından yenmez.
Evet alırsak dediklerinizi yaptırma düşüncemiz var. Line assist taktırınca yanında uzun far asistanı , trafik tabela okuma da geliyor di mi? Bir de cam değişimi zorunlu mu oluyor?

Evet alırsak dediklerinizi yaptırma düşüncemiz var. Line assist taktırınca yanında uzun far asistanı , trafik tabela okuma da geliyor di mi? Bir de cam değişimi zorunlu mu oluyor?
Aynen, dedikleriniz geliyor. Cam değişimi zorunlu tabiki...

Tiguan kasa değiştirecek ama yine de tiguan derim ama R Line olsun lütfen :)
2. el düzgün bir fiyatlı olursa neden olmasın Rline? Yeni kasa çıkınca makyajlı kasada değer kaybı olur mu ki?

Trame çıkıyor mu hocam? Ankara da mı cam değişimi yaptınız?
Tramer 5664 sorgulamada çıkmıyor. İlk cam çatlamasında ankarada serviste değişti. Sonradan acc ve line assist montajında ise line assist uyumlu cam serviste değişti, montaj dışarıda vag cıda yapıldı.

2. el düzgün bir fiyatlı olursa neden olmasın Rline? Yeni kasa çıkınca makyajlı kasada değer kaybı olur mu ki?
Kardeşimde 2020 makyajlı rline var. Onada bindim. Highline&Elegance a göre rline süspansiyonu biraz sert ve dolayısıyla konforda bir nebze düşüyor. Sanırım rline olmasından ve 255x45x19 jant lastikten kaynaklı...tabi yakıtta çok az bir miktar fazla. Ama rline tiguan görünüş olarak daha şık duruyor.

Geri
Üst Alt